• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

19. mája 2017 
Mark čo povieš na tú pripomienku od lanugo?
24. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nelame sa nahodou len nespravnym pouzivanim? Napriklad pretazenim kocika? :confused: :unamused: Nechce sa mi verit, ked miminko lezi v kociku , ze by sa zlomil podvozok...to bude nejaka nekala reklama :confounded:
je mozne, ze ked mamina ma tazsie babo, plny kosik nakupu a este tasky aj ovesane na rukovati, by sa zlomit mohol..ale to je jednoznacne pretazene, ked sa pise, ze nosnost kocika je do 18 kil, tak to treba dodrziavat...vratane nakupov...si myslim :wink: :sweat_smile:
24. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kedze tych dovozcov Bexy na SK nie je vela, tak mi zacina byt jasne, odkial vietor fuka :rolling_eyes: ach jaj :unamused:
24. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nice202, nebooooj..:slight_smile:.
24. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nice - moj maly ma 3 tyzdne a pouzivame kocik denne... kedze byvame na prvom poschodi a musim absolvovat 2x schody (z vonku do vchodu a potom jedny k bytu), mam podzvozok v aute v kufri a nosim iba vanicku... (kedze manzel auto nepotrebuje).

tj - denno denne skladam a rozkladam podvozok - niekedy aj viackrat a zatial nemam pocit, ze by sa s nim nieco dialo alebo by mu to neprospievalo... :slight_smile:

a nice - ako pisem vyssie a pise cicus - po skusenostiach v tejto teme - reciam jedna pani povedala uz neverim :wink:
24. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon, na siedmom poschodi byvam..ale ako hovorim, ked sa posklada podvozok a vanicka do ruky tak by to malo byt v pohode..
24. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej asi budem kocik do vytahu skladat. diky kocky za info. a nie je velmi tazky? 14 kil sa mi zda dost plus dieta. zvladate to v pohode? a este by som sa rada opytala, ako je to s nasadzovanim autosedacky na konstrukciu. ide to lahko? alebo je tam nejaky zadrhel?
24. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nice, na konštrukciu sa nasadí adapter a na adapter autosedačka.. a ide to uplne v pohode.. nič zložité..
24. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som si kupit bexu b4, vedeli by ste mi poradit, ci je vanicka dost velka, aby som tam zmestila v zime fusak a aka je latka na kociku? je kvalitna? :confused: A este by ma zaujimalo, ci je kocik vyssi, alebo ci lezi pri zemi ako napr. takko... Lebo mam 175cm, aby pri mne nevypadal ako kocik pre babiku :sweat_smile: vopred dakujem za rady...
24. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka - je dosť vysoký. ja som vyššia ako ty a je to v pohodke, látka je tiež kvalitná. podľa mňa ju ani nevyťahá slnko. no a k tej vaničke ti veľa ja nepoviem. ešte sa nevozíme, ale mám pocit, že pokiaľ nebudeš mať malé obríča, tak zmestíš určite. ja rátam s tým, že aj svoje mimi vyvozím ešte snáď celú zimu. a to bude o dosť väčšie už ako tvoje...
24. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninka - ako pise julinka - zavisi to od babatka... su deticky, ktore rychlo rastu a velmi rychlo vyrastu aj z vanicky... ale pri beznych rozmeroch do 6, 7 mesiaca sa da v pohode (podla skusenosti inych mamiciek) babatko napchat aj v zime do vanicky.... pokial samozrejme nie je male obrica... o stranku spat pisala babenka, ktora vyuzivala iba sportovu cast v zime, ze sa jej pacilo to,ze tam bolo babatko skoro ako vo vanicke :wink: nebolo vobec otvorene alebo neprefukovalo a tak... takze ak by ste predsa len boli velki a bolo potrebne menit, tak si myslim, ze sa nemas coho obavat...

ja osobnu skusenost podat neviem, kedze sa nam malicky narodil 1.3. :wink: a "zimu" sme zazili iba chvilocku a uz tu mam skoro leto :grinning: :grinning: :grinning: teda aspon podla dnesnych teplot :wink:
24. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a k tej vyske - ja mam tiez okolo 175cm a je super - vanicka je v idealnej vyske, nemusim sa krcit alebo tak... :wink:
24. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. mar 2010 o 19:52 • mark33
mark, mozem sa opytat, ja som kupovala bexu z ineho zdroja a tak ako pises, na podvozku nie je napisane ani z jednej strany napis "bexa"..to znamena, ze to nie je original?? diky..
24. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milý mark33, nie je pravda, že odoberáte iba vy dvaja. Na Slovensku sú piati predajcovia kočíkov Bexa. Tak prosím nezavádzajte dievčatá.
24. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. mar 2010 o 20:24 • mark33
babykuky,
mozes napisat v akych mestach su ti predajcovia ? nemusis ich firmy
24. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa mozem zamiesat ... tak pokial ja viem, tak Bexy predavaju v Bardejove, v Hliniku nad Hronom a Tvrdosovciach
24. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Poznámka admina: “Posledni varovani”
24. mar 2010 o 20:39 • mark33
tuším od mája 2009
24. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, mozes napisat, ako by ste riesili reklamaciu ? keby som potrebovala ? som z ba, takze .....mam Vas daleko
24. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 20:53 • mark33
dobre, a ak by som nahodou, hypoteticky mala zostat bez kocika ??? poslete mi novy ? ved nemozem byt bez kocika....
24. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 21:07 • mark33
a keby sa nahodou stalo nieco s tym podvozkom ? posielate novy ?
lebo byt 30 dni bez kocika je brutus
24. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark33 a na e-kociky su prave bexy? ja som objednala odtial, teda mama vlastne v pondelok
24. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mas termin na moje narodky :dizzy_face:
24. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2010 o 07:13 • mark33
no mark, teraz som sa normálne horko tažko zdvihla z gauča a šla sa pozrieť na kočík, či má na obidvoch stranách napísané bexa.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok