• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

30. júla 2016 
e-kociky - děkuji :slight_smile:, na sporták mi ta sítka stačí :slight_smile:
zzuzullka: nám toto dělalo při kočárku X-lander XA, který jsme měli na první miminko. Nám to dělalo na chodníkách, které ale nebyly uplně v rovině a jak píše mimisk, jedno kolečko bylo trochu výš a tím pádem nekopírovalo zcela terén a kmitalo. Na absolutní rovině to nedělalo. Dělá to dost kočárků různých značek této konstrukce s předními otočnýmy kolečky, co jsem měla možnost vidět.
9. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ktore uz kocikujete v Bexa B3 ste spokojne s tymto kocikom, myslim ci je konstrukcne ok a aj ovladatelnost kocika? a este jedna otazocka, tie rozmery vanicky (78x37cm), ktore uvadzaju na strankach su vonkajsie alebo vnutorne? dakujem
11. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuriatko84: rozmery vaničky sú vnútorné.
11. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
11. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj My už máme komplet vozový park pre nášho drobca doma :grinning:
11. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus, chce to foto :sunglasses:
11. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. chystam sa objednat si bexu fialovu :slight_smile: len by som potrebovala vidiet ten aktualny odtien, kedze zevraj ten co je nafoteny v ponuke je trochu svetlejsi... nepoznate niekoho kto ju ma nafotenu v albume?
12. máj 2010 o 12:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj liaa5, pozrite si môj fotoblog :slight_smile:
12. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, dakujem.. som strasne nerozhodna koli farbe..dlho som rozmyslala nad s02 ale na niektorych fotkach je tyrkysova a na niektorych taka modra, tak neviem....ale asi ta fialova :grinning:
12. máj 2010 o 12:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liaa5 ja som tiež bola nerozhodná ale nakoniec som riskla ten fialový a môžem povedať že je fakt úžasný ale nikde nieje tá farby tak odfotená ako je v skutočnosti.Ja myslím ale že v skutočnosti je ešte krajší.Povedala by som že je trošku bledší ako na fotke čo má vo fotoblogu babykuky.Ja môžem fialový iba odporučiť a aj všetci moji známi sú z neho v úžase.
12. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím janulka2000...všetky farby sú skreslené monitorom, najlepšie je ho vidieť naživo...je naozaj nádherný :slight_smile:
12. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chcem sa spytať či mate niektora aj farbu S05,chcela som vedieť aka je naživo lebo som si ju už objednala,dakujem
13. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolkaa ak ti postačí zatiaľ foto autosedačky... :wink:
13. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak aj ja si chcem objednat BEXU B3 moja svagrina ho ma,ale myslim iny typ a ma praveze fialovy mne sa strasne paci ta farba,ale ma to odradzalo ked som ho videla v tej svetlej farbe.babykuky ty si mi z tym albumom pomohla moc dakujem :wink:
13. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu je naša Bexička.....farbu vyberala moja polovička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu723 nie je za čo... :slight_smile: rada....
13. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....chcem sa spýtať, že či ste mali niekto aj zimné bábo....že či sa do vaničky v pohode vprace mimčo s fusakom a celým babušením
dík :slight_smile:
13. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus nadherny je :wink: uz sa tesim, ked objednam ako budem cakat, kym dorazi :sunglasses:
13. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy - bola tu kocka - uz ale neviem nick, ktora mala zimne babo a davala ho do vanicky myslim az do 6mesiaca... nie som si ista... ak dobre ratam, tak ty by si taku ozaj zimu mala zazit 4 - 5 mesiacov - nas maly je trosku obor, v 2,5mes. nosime uz velkosť 3-6, lebo dlhy ako tyzden pred vyplatou a vazi 6kg! - a stale nam je vanicka velka :grinning: este stale vyuzivam priestor pri nohach na nakupy :slight_smile: tak sa z toho vytesujem... aj na dlzku, aj na sirku je rezerva.... my sme asi mesiac vozili aj vo fusaku, aj v deke a pod... lebo bolo velmi zima, ked sa narodil... takze vlastne ked okupoval velkost 62, tj 0-3, tak sa tam zmestil este aj nahrubo v pohode :wink: no potom uz zacalo teplo a tak mame len deku...

viac info neviem poradit :wink: ale snad ti aspon toto pomoze...
14. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
e-kočiky ano dakujem pekne zatial to stači chcela som vedieť aka je ta farba lebo jedna pani mi povedal že je to kombinaciahnedo-žlta ale nejak som tomu neverila...tak je taka šeda so žltou..myslim si že bude pekna..
ja som si objednala s tromi kolesami dufam že nebude labilna lebo sa mi pačila viac.
14. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som to bola ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: maly bol celu zimu v tom kociku, teraz uz sme v sportovom, ale niekedy polozim vanicku na zem dam ho do nej a trosku s nou pokolisem a uz spi a zmesti sa tam este :wink:
14. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom paráda....ďakujem za odpovede :slight_smile: ....no začínam nad týmto kočíkom silno uvažovať, ale ešte mám dosť času :grinning:
15. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš 13, ahoj chcela som sa ťa spytať že či si spokojna s bexou lebo ja som si ju tiež objednala a neviem sa už dočkať tiež sui si ju objednavala cez marka?dufam že budem spokojna..dakujem
16. máj 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky chcem sa spytat ci sa da kocik hojdat a ci vam nefuka a neprsi do kocika ked ma tu striesku rovno???
16. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka da sa hojdat, ale mozes hojdanie aj zabrzdit.
16. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka1188 určite ti do kočíka nenaprší, kočík je práveže perfektne krytý a prípadne si môžeš opierku chrbta dať o jednu polohu nižšie, dieťatko tak bude viac v kočíku, čiže bude aj viac kryté..
16. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma strieska aj tu vyklopnu clonu? :confused:
16. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak myslíš taký šiltík, tak áno, má ho aj vanička aj športová sedačka :wink:
17. máj 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ma niektora z vas farbu kocika s7.to je ta s farebnymi kruhmi.mam ho objednany a neviem sa uz dockat. :slight_smile:
17. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, ktora ma kočik bexa farbu SO5?už sme objednali a moc by ma zaujimal vaš nazor ako ste spokojne s kočikom my budeme mať trojkolku..dakujem :slight_smile:
17. máj 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok