• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

16. júna 2017 
@cinocka ja som sa tu pytala ako mam dostat z kocika to vnutro,ale nikto mi neodpovedal :angry: ja mam tie boky take zaspinene,ufulane,neviem sice z coho,ale vyzera to hrozne :angry: ty nevies ako to dam dole?myslim tu bielu cast,co je zvnutra po bokoch vanicky..
22. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koxinka kde v ziari nad hronom ho ponukaju?
22. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove - tak to mas super..ja to mam dost spinave a ani neviem z coho :unamused:
22. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheerlady - presne aj ja mam tie boky..a bola som pozriet ako sa dava dole to vnutro ale neprisla som veru na nic :angry: :angry: to sa musi asi odsrobovat, ci?? no snad nam niekto poradi :grinning: dnes som neprala, bo burku sme mali tak som sa bala pustat pracku :wink:
22. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aano iba rozrobovat to musite ja som to uz prala a inak sa to dole dat nedalo.
22. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha,tak rozsrobovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelik - ej bistu, si ma veru nepotesila :grinning: :grinning:
23. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes periem :slight_smile:) Bohuzial-musi sa to rozsrubovat na jednej strane a potom musite tu rucku vytiahnut. Len Vas chcem upozornit, ze po vyprani matracu (v rukach na 30°C) sa obliecka trosku zbehla. Dufam, ze ked to obschne, tak sa nam to podari natiahnut-inac budeme musiet dat usit novu :frowning2:
23. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove vdaka za info :wink: a este jeden dotaz, v Polsku sa tiez neda kupit v predajniach...ideme buduci tryzden na dovolenklu / Tatry/ tak mozno by sme sa vybrali omrknut to tam...len neviem co poradite skusené Bexáčky :sunglasses:
24. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove - prosim ta, ako si dostala z vajicka tu novorodenecku vlozku..ja uz nadtym maturujem pol hodky a nic...musim to nasilu pretlacit cez ten otvor medzi nozkami?? ci?? :confused: :confused:
24. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinocka ak ti mozem napisat moju skusenost... trapila som sa s tym asi 20 minut, potom som chytila nervy a nastrihla to noznickami, pretoze to inak naozaj neslo.. :unamused: ked budem bexu predavat, potom to zasijem.
24. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luala - no tiez som uz mala sto chuti to nastrihnut..takze inak to ani nejde?? no fajn, tak beriem noznicky a idem nato...dakujem krasne :wink: :wink:
24. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestrihajte!!!! na spodku autosedacky z predu je taky zelezny dzindzik. Ten ked sa pootoci, tak sa prepcha cez tu dierku a tak to vyberiete. Ja som nad tym tiez maturovala-akurat sme sa ponahlali prec. Ale manzel to s prehladom vyriesil :grinning:
24. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. júl 2010 o 17:55 • detskekociky
Ahojte dievčatá chcem sa opýtať na tento kočiarik . Tie kolesá neviem su vhodné aj do zimy?? teda snehu pohnem sa stým kočíkom??
24. júl 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. júl 2010 o 18:07 • detskekociky
24. júl 2010 o 18:09 • detskekociky
@ica9 - hups, neskoro :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale aj tak dakujem za info :wink:
24. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj my sa uz hlasime so skusenostami :wink: maly sa nam poponahlal, narodil sa v 36tom tyzdni, zapacil sa mu datum 7.7. (akoby planovany 8.8, bol zly :wink: )
vajicko super, lebedil si v nom uz niekolkokrat, okamzite nam v nom zaspinka, takze spokojnost. velmi ocenujem striesku na vajicku, hlavne v tychto upekoch co boli
a uz sme boli aj trikrat na prechadzke, neviem si vynachvalit manevrovatelnost, boli sme na nakup v tescu, som sa otacala medzi regalmi s takou lahkostou, no jednoducho spokojnost :slight_smile:
a pozitivne tiez hodnotim kolesa a perovanie, na tie rozbite chodniky v nasom okoli velmi dobre.
25. júl 2010 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk blahoželám :slight_smile:
malý je v tej autosedačke peknučky :grinning: drobnučky :grinning:
25. júl 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cinocka - prepac, sme na dovci na Orave a az dnes som si nasla tvoj dopyt, ktory sice zodpovedany bol, ale neskoro... :wink: ale funguje to...

@alenk - gratulujem, drobcek je nadherny :grinning: my sme isli vonku v 36+2 :wink: ake ste mali miery? lebo drobcek vyzera skutocne drobucko :wink:
25. júl 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co sa tyka vanicky - tak tam neviem, neskusala som to prat, tak netusim ako to ide dole :wink:
25. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@janka46 - a veru netusim, kde v obchode ho dostat v PL kupit ci omrknut... my sme boli v Novom Targu vcera a veru som ho tam nevidela, boli sme v obchode Baby Boo a kupili sme si tam golfacik :wink:
tento tyrkysovy + seda, max. spokojnost... este ze musi vo stvrtok manzelik do ZA, lebo veru neviem ako by sme dali aj Bexu, aj golfac aj vsetko do afta :grinning:

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Delti-Sportovni-kocarek-DOT-Novinka
25. júl 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk aj nám sa zapáčil dátum 7.7. :wink: :sweat_smile: ... a máme taký istý kočiar ....
... aj u nás zatiaľ spokojnosť a myslím, že sa mnohým páči, lebo keď ideme po meste, tak si ho mnohí obzerajú, hlavne mamičky s bruškami :slight_smile:
25. júl 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove - ten golfac je krasny :wink:
25. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuj, tie Vase drobceky su krasnucke, take prtavucke... sa tesim, ked budeme mat dalsie babo :wink:

@cinocka - juj, nazivo este krajsi :wink:
25. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, no miery mal dobre, 3180g a 51cm, takze keby ho donosim, tak vraj urcite bude cez 4 kilecka. a celkom rychlo nam rastie, uz ma 3900g, takze mozno fuky budeme nasledovat Vas priklad :wink:

maca, presne, aj za nami sa obzeraju, hlavne ked sa stocim na mieste, vsetci kukaju ze ako to robim :grinning:
26. júl 2010 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark, pasuje univerzalny slnecnik na vasej stranke aj na bexu? pripadne da sa doobjednat original bexa slnecnik? za kolko? dik
26. júl 2010 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenk gratulacia k drobcekovi, nadherny je :dizzy_face: a ozaj na ten tt ucty hodne miery a vaha :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

som zvedava, kolko bude mat nas slonik :confused: :grinning:
26. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenk univerzálny pasuje na všetky typy kočíkov, ale odporúčam radšej originál
26. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok