• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

30. júla 2016 
@radka1188 ja dúfam že hore už nepôjde.. v porovnaní s inými kočíkmi tá cena je trochu vysoká :unamused:
13. aug 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hhenike ukazoval ti fake...
13. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky nema niektora z vas Bexu S9 a S12 v albume??? Neviem sa rozhodnut :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikab S9 má myslím ropravocka :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 @hhenike no fake to nebol lebo fake ma vyssiu vahu a original nizsiu nie opacne:slight_smile: ;)
13. aug 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bibi13 - my sme boli v sportiaku uz ked mal maly 3,5mes, lebo bol dlhy ako tyzden pred vyplatou :grinning: co je vlastne stale... teraz uz chodime vonku skor v golfaci, je to praktickejsie... ked uz sme ho kupili... a tym, ze sa da dat sportiak bez mala do lahu, tak je to v pohode :slight_smile: malemu sa v nom pacilo, najradsej si vyklada nohy na madlo :slight_smile:

@hhenike - kocik ma spolu tak ako pises - podvozok cca 8,5 - 9kg + vanicka, resp. sportiak k tomu...
13. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco by dakto falsoval uz aj tak lacny kocik. nerozumiem tomu. mozete mi to vysvetlit?
13. aug 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,kamoska zhana Bexu,ale chce ju vidiet nazivo.Viete mi poradit kde si ju moze ist obzriet v Ba?dakujem
13. aug 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikab my máme S12... nemám v albume, tak aspoň tu dávam foto
13. aug 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi13 Bibi to ste bexu kúpili komplet tak ako máš na foto ?ty máš taký vkus tušim jako ja bo tú bexu by som chcela presne v tej farbe:slight_smile:)))síce ja mám na kočík ešte čas som na začiatku 13 týždna ale s tej bexi som nadšenáááá
13. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to sa uz tu riesilo, ze na blsaku su falosne bexy :wink:
@perfe nemusis sa registrovat na novo, pis zo svojho :sweat_smile:
14. aug 2010 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u Nás kočíkovanie na 1 zatiaľ veľká spokojnosť :wink: akurát drobcovi sa nepáči keď stojím :grinning: :grinning:
14. aug 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 Preco na novo akeho svojho ? vsak ten nik uz mam vyse roka :D :D :D asi si ma s niekym milis :D :D
Ja som cital ale nic take som tu nenasiel zeby niekto pisal ze su falosne. Ja mam alu-cross kupeny odtial bol som pozriet aj tie ospevovane bexi. a opytat sa co je na tom ze su falosne . predavac mi ukazal aj fakturu priamo od vyrobcu:slight_smile::slight_smile::slight_smile: tak ked toto je falsona tak uz potom neviem :D:D:D
14. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. aug 2010 o 15:00 • lizatko1009
@lizatko1009 ta komu sa to cele chce citat :D :D :D 85 stran:slight_smile::slight_smile: aj 10 stacily :-P
Nebavy ma tu vypisovat ale ma zaujalo co si pisala a odkial si na to prisla.
Tak na prechadzke som sa tam zastavil po slnecnik a som sa opytal.
Ta bexa je strasne podobna tomu mojmu. Dokonca aj trojkolku ma tak isto riesenu ako ALu-cross
no konstrukcia sa mi paci na mojom viac:slight_smile::slight_smile:
14. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perfe ale nieje original ta bexa z blsaku
14. aug 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. aug 2010 o 18:12 • detskekociky
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. aug 2010 o 18:18 • lizatko1009
14. aug 2010 o 18:41 • detskekociky
14. aug 2010 o 18:44 • detskekociky
@lizatko1009
ja som kupila BEU na blsaku a ma vsetko co ma mat ako na fotkach na nete. aj konstrukciu, aj oznacenie
14. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
14. aug 2010 o 18:57 • detskekociky
@detskekociky o tom kamennom som pocula, ale ze predavaju aj fake, ale ja sa nestaram, ze kto.
14. aug 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2010 o 19:09 • detskekociky
@detskekociky tak to boli asi tie myslene bexy :slight_smile:
14. aug 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2010 o 19:53 • detskekociky
@e_kociky chem sa opytat na porovnanie kociarov Bexa B4 a Baby smile Neo, resp. Baby smile V-max, hlavne co sa tyka rozmerov vanicky, vahy a tak celkovo. dakujem.
15. aug 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaras18 hej hej, komplet sme kupili tak ako je na foto.. je krásna.. 13tt?? no vidíš, kým porodíš môžem ti predať svoju bexičku..:slight_smile:. .srandujem.. ale ked malý vyrastie plánujem predať a pre druhého drobca kupim bexu ale v inej farbe..:slight_smile:

@fukylove tak dnes ideme na prechádzku v športiaku.. som zvedava.. môj drobec vyzerá v tej vaničke ako obrík... :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate nahodou odfotene deticky vo vanicke??? ja tam nema koho picnut... :D z okolia nemame take malinke babatko. chcle by som to vidiet. to len nahodu.
15. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 luci no malinke babatko som nezohnala...ale moja raťafajka sa tam natrepe kazdy den a chce tam hajat :sweat_smile: :grinning:
podotykam, ze ma dva roky a 96 cm!!! :sweat_smile:
15. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok