• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

30. júla 2016 
@detskekociky presne tak :slight_smile: takže ani na cene sa nesmie dohadovať pretože ak to výrobca zistí tak daný predajca sa môže s predajom Bexi rozlúčiť nadobro.
23. aug 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janaspa my sme dostali plastenku a sietku som uz mala po prvej dcere, tak som ani nepotrebovala, ale vtedy ani v cene nebola, tusim za 5€ sa da dokupit, postovne sme neplatili, lebo maju pri nakupe nad tusim 200€ postovne zadarmo a doviezli mi to kurierom az do bytu :wink:

ale tie akcie sa stale menia, teraz tusim zase isli ceny mierne hore, ale zase davaju ku kazdemu kociku fusak vo farbe kocika, niekedy zase slnecnik...tak ked to tak vezmes, tak ta cena je plus minus € stale rovnaka :wink:
23. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
v cene nie je ani pláštenka ani sieťka, preto to nie je ani v popise :wink:
23. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. aug 2010 o 12:33 • svetkocikovsk
@nice202 ani u nas som este bexu nevidela a ani nikde predtym,nez som si ju kupila :sunglasses:
@fukylove presne,casuapl S4 stretavam aj ja vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@svetkocikov - dakujeme za upozornenie :wink:
24. aug 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ste vyberali novorodenecku vlozku z autosedacky ??
24. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipussa môj malý má 3 mesiace a pol približne a už sme vybrali novorodeneckú vložku :slight_smile: je to valibuk už mu trčali nohy :grinning:
24. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!
Prosím o pokud možno nějakou shrnující odpověď. Včera a dnes jsem se snažila prokousat touto diskuzí, ale stran je fakt moc....vážně uvažuju o koupi bexy (ještě nevím, zda B3 či B4, AX 3 jsem asi vyřadila, i když pokud by tu byl názor, sem s ním). Jaké jsou vaše zkušenosti s bexou? jste celkově spokojené? U koho se dají koupit? A pláštěnky (i když nejsou v ceně) se na ně dají dokoupit u těch prodejců? Děkuju moc!
24. aug 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jej my mame bexu B4 a spokojni sme zatial velmi, kupovali sme cez net, lebo kamenny obchod v blizkosti nemame, ale spokojnost. Plastenku som sice dostala ku kociku, ale nepouzivame ju, lebo je z dost tenkeho igelitu a ja som uz mala kupenu pre starsiu dceru taku klasika univerzalnu a ta je omnoho pevnejsia a aj praktickejsia, lebo ma gumicku :wink: kupovala som ju tiez cez net ale videla som ju predavat aj v KIKE za tu istu cenu, tusim 5€.
ta, co som ja dostala k bexe je na snurky a to sa mi nechce pokazde zavazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipko, děkuju! Ještě jsme se chtěla zeptat: holky, není ten sporťák pak brzo malý? Díky
25. aug 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jej športová sedačka u bexi je práve jedna z najväčších.. mamičku tu píšu, že v nej vozia aj takmer trojročné dieťa čo sa u iných kočíkov len tak nevidí
25. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jej Aj my sme velmi spokojni... Zatial skoro ziadne vyhrady :sunglasses:
25. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jej nasa mala ma vyse dva roky, je dlha 96 cm, zapada v pohode vyskovo medzi trojrocne aj starsie a krasne sa do sportaku stale zmesti, aj ked lezi, ma nozky vystrete :wink:
25. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,
děkuju za názory...bexa je prostě zatím můj favorit...ještě uvažuju o jedo fyn a pročítám různé informace, tak uvidím. Ale bexa zatím vede :slight_smile:
26. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa bexa
26. aug 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - trocha pootravujem - ja teda bexu kupovať nebudem ale švagrina si ju už objednala - tu novu zelenu bublikovu - ale objednala si B4 tak som sa chcela spytať - je aj B4 s prednymi nafukovacimi kolieskami alebo tie su gumene? lebo som to videla na fotkach tak aj tak. Dakujem
@e_kociky
26. aug 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka kolesá sú všetky štyri nafukovacie taku u B3 ako aj u B4 :wink:
26. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka a kde si ju objednala? Ja sa bojim objednavat cez net... este som nic tak drahe cez net nekupovala :sweat_smile:
poradte nejake referencie na predajcov :sweat_smile: kde sa to oplati kupovat. Vopred dakujem za kazdy nazor :dizzy_face:
28. aug 2010 o 03:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junka - ja som ju nekupovala - mne sa moc nepači :sweat_smile: ja mam iny kočik ale švagrina kupovala cez mimibazar je tam jedna kočka a ta jej to dala za 340 ale uplne komplet aj s poštovnym zdarma - 3 nanožníky, pláštenka, dokonca aj slnečník, prosto komplet
@junka
28. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: dnes som objavila Bexu uz dokonca aj tu v Ziline v obchode, na Solinkach, pri Maxe je velky detsky obchodik... :wink:
29. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuky, a je prava? :confused: a kolko tam stoji, nevies?
29. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pipka - ja mam B3, tam bola B4, ale co som pozerala - tak vyzerala byt prava :wink: nemala som velmi casu na obzeranie... ale planujem tam ist malemu kupit veci na zimu, tak omrknem :wink: a isto dam vediet...
30. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junka ahoj ja som kupovala Bexu cez e-kociky, vtedy som platila 285 Eur za komplet aj s autosedackou+plastenka a doprava zdarma. Kocik mi dokonca doviezol majitel firmi priamo pred dom, vyniesol hore a este aj poskladal a ukazal co a ako. Ja som bola velmi spokojna a o peniazky sa nemusis bat, tiez som platila prevodom dopredu a nemala som ziaden problem obchodik na 1*. Informacie o objednavke mi poskytli kedykolvek som tam napisala a dodrzali co slubili. Takze mozem odporucit.
30. aug 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Sietku na kocik som kupovala univerzalnu a s kocikom som spokojna. ak budete mat nejake otazocky ohladom kocika rada odpoviem, najlepsie cez IP.
30. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina1234 katarina1234 a ty si kedy kupovala Bexu za takúto cenu?
30. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babykuky cca zaciatkom marca
30. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka áno v Žiline sa bexa predáva a je to originál.
30. aug 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki fuky, dakujem, si zlata :dizzy_face: lebo kamoska sa chysta kupovat bexu a chodieva casto do ZA na sluzobky, tak by si ju mohla ist okuknut, lebo ku mne do BA sa asi nedostane skor ako do ZA :wink:
30. aug 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby len chcem poradit v Detve je tiez jeden obchodik a maju tam besu tak ak chcete kukuc tak tam sa da.
30. aug 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok