• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

19. mája 2017 
@blani81
my sme menili za sportovy cca ked mala 6 mesiacov a cca 70 cm. nie preto, zeby sa nezmestila, ale uz v nom nechcela lezat, tak akonahle ako tak sedela, skusali sme sportiak. ale ani tam nechce vobec byt. je pravda, ze my sme boli v lete, bez fusaku. ked najdem, pridam foto, ako sme sa v kociari vozili cca na 5 a pol mes na dofce.
22. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mala tak cca 67 cm.
22. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,,chcem len prispiet svojim nazorom na kocik bexa b3,mam ten kocik a som s nim velmi spokojna mozem odporucat ,je priestranny ,pohodlny super velke kolesa :slight_smile:
22. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, mala som pravdu, som lava...
nanoznik je nakoniec predsa len ako na fotkach fuky, malej tam vidno od nosa vyssie. kedze neznasa sedenie v kociari a ja som to skusala vonku, tak som to tam nevedela dat poriadne, ten nanoznik, mala sa vkuse vrtela, teraz sme konecne vytrepali kociar hore do bytu a v klude som to prekukala.
ak budem robit upravu na nanozniku, tak tak ako fuky, vymyslela to super .... / si sikulka, naozaj ti za napad dakujem /
22. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipussa
tak nam to vyzera na 4kolke, a tak ked som ohla ako to robila fuky. a posledna fotka je , ako odstava nanoznik, ked mam zdvihnutu tu cast, kde si mala dava nozky, ale to tiez asi nejak doriesim s gumickou a gombikmi / to co tiez robila fuky / .
23. sep 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den zaujímalo by ma či by sa dala zohnať bexa B3 kolekcia na rok 2010 aj v žiline... prípadne niekde v blízkosti Žiliny... dakujem:O
24. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwett1800 dá sa, adresu som dala do IP. :slight_smile:
24. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
24. sep 2010 o 20:36 • tinkaza
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. sep 2010 o 14:06 • majinka85
@majinka85 skus tuto otazku polozit do temy "Dakujeme Annag - vsetko o dojceni "
25. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, planujeme kupit kocik pre nase malicke Bexa B3 a musim povedat, ze pri rozhodovani mi velmi pomohla tato diskusia. :wink:
este ma napadla jedna otazka. Ked chcem dat do kufra auta sportove prevedenie, da sa kocik zlozit v takom stave v akom v nom vozite deticky, alebo musim najskor vybrat cast na sedenie a kolesa zlozit zvlast? dufam, ze som sa vyjadrila zrozumitelne :grinning: nie je to pre mna vobec rozhodujuce, len ma napadlo, ci to vobec ide
27. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slnieckokati zložiť kočík môžeš aj so športovou sedačkou, ale rozmery sú dosť veľké.. takže odporúčam pri vkladaní kočíka do kufra najprv zložiť športovú sedačku z konštrukcie. Kolesá z konštrukcie skladať nemusíš, podvozok by mal vojsť do väčšiny kočíkov aj s kolesami :wink:
27. sep 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckokati podla toho ake mate auto :wink: my mame xsara picasso a sportovy kocik som skladala aj s konstrukciou a zmestil sa nam v pohode, akurat striesku som dala dole a opierku nalezato :wink:
27. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to je len dalsie plus tomuto kociku :wink: picasso ma asi vacsi kufor nez oktavia alebo golf4... a ak sa nahodou nezmesti, tak dame dole sedacku a hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
este by ma zaujimalo, ci niektora z vas nemate bexu vo farbe S11, to je ta tmavoseda, kombinovana s ciernou.

28. sep 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
@slnieckokati ja mám S11, táto farba je momentálne v kurze :slight_smile:
28. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babykuky
ja som myslela že máš S12 :confused:
28. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
28. sep 2010 o 09:38 • babykuky
28. sep 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka13 ale originál samozrejme S12 :slight_smile: maličkému sa páči najviac...alebo ocinkovi ? :unamused: :slight_smile:
28. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slnieckokati S11 je kombinácia tmavo-šedej (grafitovej) farby s čiernou. :wink:
28. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa bexa tiez velmi paci a aj cenovo su velmi dobre...mate niekto skusenost aj s autosedackou(teda vajickom co sa ku kociku da dokupit)? viete o nejakych testoch bezpecnosti atd. vyhovuju europskym standardom?
ak niekto nieco viete , daaaakujem krasne za odpoved :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kovkov my mame bexu aj s autosedackou, teda vajickom :wink: a je v pohode. teda urcite je podla normy, myslim, ze ak by nesplnala europske normy, tak by ju ani predavat nesmeli :wink:

jedina malinka nevyhoda toho vajka je, ze strieska sa neda sklapat, ale bud odmontovat uplne alebo je stale zatiahnuta :unamused: ale je to o zvyku :wink:
5. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kovkov samozrejme spĺňa všetky normy a kočík je certifikovaný :slight_smile: @pipka veru toto je nevýhoda ja som tiež vravela, že by sa mohla dať sklápať. Nášmu malému sa v autosedačke veľmi páči, veď slúži aj ako lehátko aj malá hojdačka :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babykuky ale pouzivat vajko namiesto lehatka alebo hupacky by sa nemalo, teda aspon mna na to vyslovene upozornoval ortoped, este ked sa mi narodila hanka, a chodila som s nou na cvicenie, lebo otacala hlavku viac na lavo ako napravo, a ked som tam dosla s malou vo vajci(co som ju len z auta preniesla) tak hned, ze dufam mamicka, ze v tom vajku nenosite dieta okrem casu nevyhnutne nutneho na cestu autom...lebo je tam ohnute a chrbatik najviac trpi... a to ja som ju tam ozaj mala minimalne, lebo my sme ju aj v aute zo zaciatku vozievali vo vanicke kocika, kedze sme mali tie pasy k vanicke vtedy :wink:

naozaj pre babatko je najprirodzenejsie lezat na rovnom :wink: a aj najzdravsie samozrejme :wink:
preto ja napriklad nechapem maminy, ktore nekupia vanicku a vozia prve mesiace babo len vo vajku na konstrukcii a potom 4mesacne sup do sportaka :angry: :rolling_eyes: si neuvedomuju ako babu skodia :confounded:
5. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka také maminky nechápem aj ja...ja som mala malého aj v autosedačke a nemáme žiadne problémy :slight_smile: ale je jasne lepšie keď dieťatko leží. Musia si mamičky rozhodnúť samé :slight_smile:
5. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my tiez vajko pouzivame...ale naozaj len na najnevyhnutnejsi cas :wink: nenecham ho tam napr. ked mi v aute zaspi a prideme domov, tak ho hned prelozim na postel alebo do kocika, nech je vystrety chrbatik :wink:
5. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky. Nemate niekto v reale odfotenu Bexu vo farbe S11??? Dakujem Vam velmi pekne :slight_smile:))
5. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka veď aj ja tak :slight_smile: @gabikab ja mám :slight_smile:
5. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@pipka mas pravdu ja ked vidim ako dnesne mamicky kocikuju deti v autosedacke ruky by som polamala ved tam nema vobec miesta, este aj spi po sediacky a zvlast take malinke ja sa priznam este ani raz som nemala vajicko nakliknute na konstrukciu.
6. okt 2010 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 no presne, napodobne, ani my nepouzivame na konstrukcii...zatial len ako autosedacku pouzivame a hned po prichode domov prenasam na postel pampusika maleho :dizzy_face:
6. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok