Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katka888
22. sep 2010

@blani81
my sme menili za sportovy cca ked mala 6 mesiacov a cca 70 cm. nie preto, zeby sa nezmestila, ale uz v nom nechcela lezat, tak akonahle ako tak sedela, skusali sme sportiak. ale ani tam nechce vobec byt. je pravda, ze my sme boli v lete, bez fusaku. ked najdem, pridam foto, ako sme sa v kociari vozili cca na 5 a pol mes na dofce.

katka888
22. sep 2010

tu mala tak cca 67 cm.

evicocka
22. sep 2010

,,,chcem len prispiet svojim nazorom na kocik bexa b3,mam ten kocik a som s nim velmi spokojna mozem odporucat ,je priestranny ,pohodlny super velke kolesa 🙂

katka888
22. sep 2010

tak baby, mala som pravdu, som lava...
nanoznik je nakoniec predsa len ako na fotkach fuky, malej tam vidno od nosa vyssie. kedze neznasa sedenie v kociari a ja som to skusala vonku, tak som to tam nevedela dat poriadne, ten nanoznik, mala sa vkuse vrtela, teraz sme konecne vytrepali kociar hore do bytu a v klude som to prekukala.
ak budem robit upravu na nanozniku, tak tak ako fuky, vymyslela to super .... / si sikulka, naozaj ti za napad dakujem /

katka888
23. sep 2010

@pipussa
tak nam to vyzera na 4kolke, a tak ked som ohla ako to robila fuky. a posledna fotka je , ako odstava nanoznik, ked mam zdvihnutu tu cast, kde si mala dava nozky, ale to tiez asi nejak doriesim s gumickou a gombikmi / to co tiez robila fuky / .

iwett1800
24. sep 2010

Dobrý den zaujímalo by ma či by sa dala zohnať bexa B3 kolekcia na rok 2010 aj v žiline... prípadne niekde v blízkosti Žiliny... dakujem:O

babykuky
24. sep 2010

@iwett1800 dá sa, adresu som dala do IP. 🙂

tinkaza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majinka85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicimon
25. sep 2010

@majinka85 skus tuto otazku polozit do temy "Dakujeme Annag - vsetko o dojceni "

slnieckokati
27. sep 2010

ahojte, planujeme kupit kocik pre nase malicke Bexa B3 a musim povedat, ze pri rozhodovani mi velmi pomohla tato diskusia. 😉
este ma napadla jedna otazka. Ked chcem dat do kufra auta sportove prevedenie, da sa kocik zlozit v takom stave v akom v nom vozite deticky, alebo musim najskor vybrat cast na sedenie a kolesa zlozit zvlast? dufam, ze som sa vyjadrila zrozumitelne 😀 nie je to pre mna vobec rozhodujuce, len ma napadlo, ci to vobec ide

e_kociky
27. sep 2010

@slnieckokati zložiť kočík môžeš aj so športovou sedačkou, ale rozmery sú dosť veľké.. takže odporúčam pri vkladaní kočíka do kufra najprv zložiť športovú sedačku z konštrukcie. Kolesá z konštrukcie skladať nemusíš, podvozok by mal vojsť do väčšiny kočíkov aj s kolesami 😉

pipka
27. sep 2010

slnieckokati podla toho ake mate auto 😉 my mame xsara picasso a sportovy kocik som skladala aj s konstrukciou a zmestil sa nam v pohode, akurat striesku som dala dole a opierku nalezato 😉

slnieckokati
27. sep 2010

jeeej, to je len dalsie plus tomuto kociku 😉 picasso ma asi vacsi kufor nez oktavia alebo golf4... a ak sa nahodou nezmesti, tak dame dole sedacku a hotovo 😵 😵 😵
este by ma zaujimalo, ci niektora z vas nemate bexu vo farbe S11, to je ta tmavoseda, kombinovana s ciernou.

babykuky
28. sep 2010

@slnieckokati ja mám S11, táto farba je momentálne v kurze 🙂

lucinka13
28. sep 2010

@babykuky
ja som myslela že máš S12 😕

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka13
28. sep 2010

@babykuky 😉

babykuky
28. sep 2010

@lucinka13 ale originál samozrejme S12 🙂 maličkému sa páči najviac...alebo ocinkovi ? 😒 🙂

e_kociky
28. sep 2010

@slnieckokati S11 je kombinácia tmavo-šedej (grafitovej) farby s čiernou. 😉

kovkov
5. okt 2010

ahojte, mne sa bexa tiez velmi paci a aj cenovo su velmi dobre...mate niekto skusenost aj s autosedackou(teda vajickom co sa ku kociku da dokupit)? viete o nejakych testoch bezpecnosti atd. vyhovuju europskym standardom?
ak niekto nieco viete , daaaakujem krasne za odpoved 🙂

pipka
5. okt 2010

@kovkov my mame bexu aj s autosedackou, teda vajickom 😉 a je v pohode. teda urcite je podla normy, myslim, ze ak by nesplnala europske normy, tak by ju ani predavat nesmeli 😉

jedina malinka nevyhoda toho vajka je, ze strieska sa neda sklapat, ale bud odmontovat uplne alebo je stale zatiahnuta 😒 ale je to o zvyku 😉

babykuky
5. okt 2010

@kovkov samozrejme spĺňa všetky normy a kočík je certifikovaný 🙂 @pipka veru toto je nevýhoda ja som tiež vravela, že by sa mohla dať sklápať. Nášmu malému sa v autosedačke veľmi páči, veď slúži aj ako lehátko aj malá hojdačka 🙂

pipka
5. okt 2010

@babykuky ale pouzivat vajko namiesto lehatka alebo hupacky by sa nemalo, teda aspon mna na to vyslovene upozornoval ortoped, este ked sa mi narodila hanka, a chodila som s nou na cvicenie, lebo otacala hlavku viac na lavo ako napravo, a ked som tam dosla s malou vo vajci(co som ju len z auta preniesla) tak hned, ze dufam mamicka, ze v tom vajku nenosite dieta okrem casu nevyhnutne nutneho na cestu autom...lebo je tam ohnute a chrbatik najviac trpi... a to ja som ju tam ozaj mala minimalne, lebo my sme ju aj v aute zo zaciatku vozievali vo vanicke kocika, kedze sme mali tie pasy k vanicke vtedy 😉

naozaj pre babatko je najprirodzenejsie lezat na rovnom 😉 a aj najzdravsie samozrejme 😉
preto ja napriklad nechapem maminy, ktore nekupia vanicku a vozia prve mesiace babo len vo vajku na konstrukcii a potom 4mesacne sup do sportaka 😠 🙄 si neuvedomuju ako babu skodia 😖

babykuky
5. okt 2010

@pipka také maminky nechápem aj ja...ja som mala malého aj v autosedačke a nemáme žiadne problémy 🙂 ale je jasne lepšie keď dieťatko leží. Musia si mamičky rozhodnúť samé 🙂

pipka
5. okt 2010

ved my tiez vajko pouzivame...ale naozaj len na najnevyhnutnejsi cas 😉 nenecham ho tam napr. ked mi v aute zaspi a prideme domov, tak ho hned prelozim na postel alebo do kocika, nech je vystrety chrbatik 😉

gabikab
5. okt 2010

Ahojte maminky. Nemate niekto v reale odfotenu Bexu vo farbe S11??? Dakujem Vam velmi pekne 🙂))

babykuky
5. okt 2010

@pipka veď aj ja tak 🙂 @gabikab ja mám 🙂

lizatko1009
5. okt 2010

@pipka
@pipka mas pravdu ja ked vidim ako dnesne mamicky kocikuju deti v autosedacke ruky by som polamala ved tam nema vobec miesta, este aj spi po sediacky a zvlast take malinke ja sa priznam este ani raz som nemala vajicko nakliknute na konstrukciu.

pipka
6. okt 2010

@lizatko1009 no presne, napodobne, ani my nepouzivame na konstrukcii...zatial len ako autosedacku pouzivame a hned po prichode domov prenasam na postel pampusika maleho 😵