• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

19. mája 2017 
autor
@lenkablaskova - az teraz som si vsimla tvoj sumar o Bexe B3 :slight_smile: klobuk dolu, dobre si to zhrnula... akurat myslim pri vanicke som si vsimla bezpecnostne pasy :slight_smile: tie nema :slight_smile:
12. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, my mame skejtik k bexe, ale nie original, lebo original neexistuje ale kupila som taky univerzalny a je ok :wink:
nasa hanka sa na nom vozi aj doma :grinning:
12. okt 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pipka - ze ja som ti napisala pipusa - ze prepac :grinning: akosi som si nestihla mrknut presne tvoj nick :grinning:

mna len este zaujimalo, ci existuje aj nejake "sedatko" ku kociku... :slight_smile:
13. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove v pohode :wink: ja reagujem na pipku, pipi, pipinu a kludne aj pipusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my sedatko nemame, len skejtik, ale na tej stranke, kde som ho objednavala, bolo aj take univerzalne sedatko...tak skus kuk :wink:

prenasedeti.sk/obchod/cid/8/category/pridavne-sedadlo-stupienok-ku-kociku.xhtml
13. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
ahojte babenky, mate alebo poznate niekoho kto ma skusenost s Bexa B4 2010? zaujimalo by ma ci nahodou model B3 nie je nahodou lepsi, i ked je starsi. dakujem.
13. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzzi_ asi si to zle napisalla,ale aj B3 aj B4 su aj v kolekcii 2009 a aj 2010, rozdiel je len v tom, ze B3 ma tri kolieska a B4 ma 4 kolesa...teda je to trojkolesova a stvorkolesova verzia toho isteho kocika :wink:
a tie kolekcie sa lisia akurat vo farbe potahovej latky :wink: mne osobne sa ale ta minulorocna kolekcia pacila viac ako ta tohtorocna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tie nove farby mi pridu nejake divoke :unamused:
13. okt 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: chcem len vedieť ako dlho ste nechali v škrupinke tú vložku pre novoredenca ? My už máme skoro 6 kíl teraz keď ide zima a je naobliekaný tak je tam dosť naprataný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase mám pocit, že sa mu to tak páči. Tak neviem či dať preč alebo nie :confused: ?
14. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicus13 ja som dávala vo dva a pol mesiaci preč. lebo sa mi tam už nevopchala a to ešte ani chladno nejak nebolo. ale moja je dlllhááá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj pásy som už najvyššie posúvala. :slight_smile:
14. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 no tak pásy som ešte posúvať nemusela :wink: drobec je taký priemer, tak to skúsim dať von a keď sa mi bude zdať, že v tom lieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mu ju tam šupnem naspať :grinning:
14. okt 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 to sa daju aj pasy posuvat??? myslis dat na dlhsie alebo sa to da aj nejako inak?? :sweat_smile:
14. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vlastne neviem ako je to na bexovej. ja mám inú, ale princíp by mal byť jednaký. ja mám aj viac otvorov na výšku pásov a aj dĺžka sa mi dá upraviť...
14. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 pásy sa dajú predlžovať podľa toho ako ti to vyhovuje... a keďže sa blíži zima, tak bude treba ich povoliť. Medzi nožičkami na kraji autosedačky je otvor, tam je také tlačidlo - len na to pritlač a potiahni pás ako ti to vyhovuje :wink:
14. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skúsili ste si vybrať novorodeneckú vložku? náš malý má 7,8 kg a spokojne fungujeme vo vajíčku :slight_smile:
14. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež mám kočík Bexu a zatiaľ som s ňou veľmi spokojná. Mala by som na Vás však jednu otázku a neviem či tu mal niekto podobný problém ako ja....mám 5 mesačného syna, ktorého chcem dať do jej športovej verzie, lebo je už dosť veľký, ale zdá sa mi, že keď ho dám do úplného ľahu (lebo ešte nesedí) a dám mu tam nejakú deku alebo ho trošku viac naobliekam (predsa už aj zima ide) a má tam to madlo, tak sa tam ledva vojde a nohy má takmer o madlo opreté...neviem či som to dosť výstižne opísala, ale snáď hej....stretol sa s tým niekto, alebo ako to riešite? Dakujem moc za rady :wink:
17. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bartonka a neskusala si to madlo odopnut? podla mna staci, ked ho tam namontujes az ked ti maly bude sam sediet, na leto, aby sa toho mohol drzat :wink:
alebo staci, ked odopnes to, co ma medzi nozkami :wink: tu latku myslim :wink:
17. okt 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem za odpoveď jasné že som skúšala to madlo dať dole, vtedy je to v pohode, ale keď to skúsim dať aj do polohy sedu, tak to medzi tým madlom a sedadlom je stále rovnaká vzdialenosť.... a je tam stále nejako málo miesta potom...tak teraz už fakt neviem, či môžem mať len ja nejaký čudný kus, alebo veľké dieťa :grinning: Nemáte znáhodou niekto odfotený kočík športový aj s dieťaťom ako v ňom sedí? díky moc
17. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky
budem mi pasovat tento fusak do bexi B4 ?
do sportoveho ???
prosiiiiiiiiiiiiim, rychlo radte, lebo mi ho niekto uchmatne :slight_smile:
17. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Predaj tovaru sa zadava do Bazaru”
17. okt 2010 o 20:25 • pipussa
@pipussa podla toho aky je dlhy. Ale podla mna tam moze ist akykolvek fusak, takze v pohode :wink:
17. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
pipka ty mas bexu b4 ??
ja mam moju sportovu cast ulozenu v sklade u muza a teraz vobec netusim ako vyzera ... vlastne sme kocik kupili az ked som bola v porodnici, takze som to ani nevidela :slight_smile:
17. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipussa ano ano mame B4, my tam mame emitex ten s odzipsovatelnym spodkom a dala som tam aj kaiser fusak, oba maju 105 cm a v pohode sa tam vojdu :wink:
17. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy.
Mam v plane kupit si Bexu B3, ale cim sa mi to blizi, stale zvazujem vsetko mozne pre a proti. Vedel by mi niekto poradit, v com su vyhody, nevyhody kocikov Bexa B3, Bexa AX3 a Baby worldV-Cross. Teda ktory si nakoniec vybrat....
Dakujem mooooc. Velmi mi pomozete.
18. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikab Bexa AX3 je čínsky výrobok, ktorý nie je certifikovaný. Nad tým by som veľmi neuvažovala.
18. okt 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. Tak este ostava porovnanie Baby world V-cross a Bexa B3 :slight_smile: Nejaky podstatny rozdiel, ktory by ma ubezpecil vo vybere...
18. okt 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mám Bexa B3, chcem sa opýtať či sa dá z vajíčka vybrať tá vrchná vložka, lebo sa mi nezdá, že sa tam zmestí 9 kg dieťa. syn má 4 mesiace a už sa tam vtrepe LTT. Pokúšala som sa ju odobrať, ale neprišla som na to, ako ju pretiahnuť cez západku, ktorá drží popruhy dole medzi nožičkami.
18. okt 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame tiez bexu 4, fotky mam v albume...
18. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8, treba dať preč tú kovovú sponu, za ktorou sa nachádza umelohmotná časť podobného tvaru, ktorú ked vysunieš, tak vieš vytiahnuť tú časť medzi nožičkami.......rozumieš? :slight_smile:
18. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bartonka som nasla nejake fotky v sportaku :wink:
18. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jarus8 ako pise
@riska - zo spodu je kovova spona, ktora sa da prepchat az hore a cely ten "pas", co je medzi nozkami sa da vybrat, potom vyberies aj tu vlozku a das naspat :wink:
18. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
dakujeeeeeeeeeem
19. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok