Kočíky Bexa

zabkajay
21. jan 2016

Ahojte mamičky, prosím o radu pri výbere kočíka, zaujíma ma, či niektoré máte doma Bexa Fashion Roxy Chrómový kočík a či ste s nim spokojné, prípadne Vaše reakcie naň. Ďakujem veľmi pekne 😉

mipet
21. jan 2016

Ja mam Bexu sice inú farebnú kombináciu a konštrukciu čiernu s chomovymi kolieskami.......chceš vediet nieco konkrétne? Ja som s mojim velmi spokojná

zabkajay
autor
21. jan 2016

@mipet to by si bola veľmi milá, keď ja sa neviem rozhodnúť, pretože som ho nevidela, iba takto cez net, vyzerá v pohode ale čítala som niečo že je moc hlučný? že vŕzga? je to tak? a vanička sa mi zdá veľmi malá.... ak by si mala nejaké reálne fotky mohla by som ťa poprosiť? a kde si si ho zakupila prosím?
moc ďakujem 😉

mipet
21. jan 2016

Napisem ti spravu a ak najdem poslem aj foto a moj nevrzga iba kolesa obcas ak su slabo nafukave ale dofukam a nic nepocut a mam ho uz vyse roka

chichua
21. jan 2016

Ja mam taky ale svetlosivy. Hlboka vanicka v pohode.sportova dost velka.v nej aj spaval. Ale ked som ho dala sediet uz neviem ci v smere alebo v protismere jazdy.tak mal zle vyvazenie a preene koliecka sa mi same pretacavali.zle tazisko mal.mozno preto.ze som malicka a rucku som mala dost nizko.a malemu sa tam ani dobre nesedelo.sedadlo je uplne kolmo alebo ked som ho dala nizsie.tak bol skor v pololahu.ucel splnil ale uz by som si ho nekupila.pouzivali sme ho do roka.este som si ho nechala do snehu.lebo s golfacom sa zle chodi.ale zatial stoji bokom.cupkame pesi...no a bol aj dost tazky na mna..nam nevrzgal.plusy velky nakupny kosik.dobre kolesa.odpruzenie.zmestil sa v pohode do vytahu.tichucky..

mipet
21. jan 2016

@chichua bol ťažký?????? Veď su oveľa tažšie kociky...... Bexa je jedna z najlahsich kočiarov

chichua
22. jan 2016

@mipet hej su ovela tazsie kociky a tiez som si ho vyberala kvoli vahe.ze je lahsi.no v podstate mi zacal byt tazky.ked mi uz maly v nom sedel a porovnavam s terajsim kocikom sportovym co je skoro o polovicu lahsi 😀 ale tak to sa neda porovnat

chichua
22. jan 2016

A este co sa mi nepacilo na sportovej casti tie pasy bezpecnostne.malemu boli dobre az ked mal skoro rok.sice su tam tri urovne nastavenia ale aj ked som dala najnuzsiu.tak tie pasy mu isli vysoko nejak ako hlava zacinala a strasne zle sa vyberali..pri druhom dieratku si kupim asi zvlast hlboky kocik a potom daky lahky sportovy.toto bolo proste hebedo ake clovek zisti az pouzivanim co mu vadi a hl.som som nechcela za kocik dat 1000 eur

mipet
22. jan 2016

@chichua no ale tažké su tym pádom všetky co su od trojkombinácii aj ja mam na leto kúpený golfac lebo je šikovnejší aj do auta sa lepsie vprace ale v zime som vo veľkom sporáku aby malého neprefuklo a aj na sneh su lepsie veľké kolesa ako tie mini pri golfaci. Mne co vadilo na popruhoch je ze ked chcem zmeniť polohu opierky tak ich musím nanovo upraviť lebo nesedia tak ako by mali a teraz v zime ich ani nepoužívam lebo ho drzí fusak a nánoznik 😉

mirka212
22. jan 2016

@zabkajay my mame Bexa line,a je uplen super. tato rada od bexy nam povedala predavacka ze obcas byvaju na nu reklamacie. a ma mensiu vanicku ako bexa line

zabkajay
autor
22. jan 2016

Dik žienky za nazory 😉

chichua
22. jan 2016

@mipet na sneh je super.zvladol aj neodhrabany sneh 😀. Minuly roj som bola vonku .ked tak vela snehu navalalo jedina kocikujuca 😀. A chcela som ho aj minule k dr.pouzit.ale mala son tam fusak namontocany cez pasy a kym by som ich vybrala a znova nasadila tak by sme aj neskoro prisli.tak som sa na to vy...tie pasy by sa mali dat rozopnut .

spongia16394
16. apr 2017

Ja som som bola celkom spokojná až na kolesá cez zimu sa celá farba zosuchala a stále pusta mám to vždy na rukách

luckamatkova
10. dec 2017

Chcela by som sa opýtať ,či sa dajú predné kolesá zaistiť, alebo nedajú teda iba behaju.Vďaka za odpoveď

mipet
11. dec 2017

@luckamatkova dajú, mala by tam by poistka

luckamatkova
12. dec 2017

@mipet vďaka 😉