Máte skúsenosti s kočíkom Cam Pulsar 2012, 2013?

matamano
3. feb 2013

Máte skúsenosti s kočíkom Cam Pulsar 2012, 2013? Myslím ako sa ovláda, aký je v teréne, ako sa udržiava a aké sú kolieska?

elimeia
3. feb 2013

nemám, ale keďže som tiež pokukovala po Cam (ale Cortine), tak som sa v predajni na ne pýtala a sám predávajúci nám Pulsar neodporúčal...vraj je to len imidžová záležitosť a nie je taký kvalitný a tie kolieska sú vraj o ničom...tak neviem...

raza
3. feb 2013

aj nám v obchode povedala, že pulsar určite nie. vraj tak do nákupných centier, lebo tie kolieska sú vraj otras... ale osobnú skúsenosť nemám..

bibi752
3. feb 2013

Ja mám Cam combi family a som s ním maximálne spokojná...ten kto ho nevyskúšal na vlastnej koži, nevie posúdiť, Tie kolieska sú malé, ale sú super odpružené, čo je výhoda aj teraz do snehu. Je to superskladný, no maximálne komfortný kočík čo sa týka veľkosti. Vanička je najväčšia tuším na trhu, vojde do nej aj ročné die´ta s fusakom a dekou...môžem odporuči´t a jeden zelený mám aj na predaj, šporťák je tiež veĺký, no a aotosedačka je do 13 kg a dá sa nakliknúť na konštrukciu. Udržiava sa super.Výhodou je to , že kočík je ľahučký, nie ako tie s obrovskými kolesami od ktorých bolí tak celý chrbát a ruky....je to vec názoru a vkusu....ale ja na Cam nedám dopustiť... 😉

blankag
18. máj 2013

ja si uz pripadam ako chronicky prispievatel do debat o pulsaroch, ale nedalo mi nereagovat na vyssie uvedene poznamky predavacov ... pulsar urcite nie ... tie kolesa su otras... imidzova zalezitost a nie je kvalitny a kolieska su o nicom... ! to ako chcu predat tovat??? ale ine chcem napisat, osobna skusenost vyborna a s tym svojim sa neviem rozlucit a stale rozmyslam ci ho nechat aj pre druhe babo. inak som nasla v novinkach, ze na pulsaroch su uz aj pogumovane kolesa alebo dokonca nafukovacie. my sme mali (teda este je doma) pulsar 2010 plastove kolesa, jasne ze neboli do terenu/na luky a co ja viem strkove chodniky, ale na bezne sidlisko ziaden problem, kolesa su fajn odpruzene a za nafukovacie by som nemenila ani na sekundu. co sa kvality tyka nic sa mi nezlomilo, neotrhlo, nerozparalo, akurat sa mi zosuchal napis cam v strede na rucke, ale zeby to bolo sposobene kocikovanim? 😉 lucim sa s heslom ja na Cam Pulsar nedam dopustit nech si hovori kto chce co chce! 🙂

skutovas
10. júl 2014

Ahojte dievčatá, prosím Vás, neviete v ktorom obchode by som mohla vidieť cam pulsar 2013 (s nafukovacími kolesami) naživo? Rozhodujeme sa medzi ním a concord fusion, ale u concordu sa mi zdá vanička dosť malá. Ďakujem za každý názor.

anetta17
21. nov 2015

Ahojte, reagujem mozno sice neskoro, ale hadam niekomu pomozem pri rozhodovani sa. Mam Cam pulsar 2012 a bola som s nim maximalne spokojna. Vrelo odporucam.. Okrem toho, ze to je krasne prepracovany taliansky design, je prakticky a skladny. Co sa koliesok tyka, su bezporuchove a to sme s nimi chodili nielen po sidlisku a nakupnych centrach ale aj po vyletoch, Tatry a pod. Za 3 roky pouzivania su minimalne opotrebovane. Vyuzili sme vsetky casti, od vanicky, cez vajicko az po sportak. Vsetko je compaktne a da sa naklikat akakolvek kombinacia. Vyborne sa udrziava. Aj po 3 rokoch vyzera ako novy. Bude sa mi s nim tazko lucit. Keby som si vyberala dnes, urcite si vyberiem zase Cam.