Kočíky Coletto Florino (Carbon), Coletto Savona

majladka
16. apr 2016

Ahojte 🙂 nenasla som nikde diskusiu alebo recenzie na tieto typy kocikov, tak skusim zalozit a uvidim. Rozhodujeme sa medzi tymto kocikom a kocikom Peg Perego Book Plus. Kedze termin mame v juli tak potrebujeme kocik, ktory bude mat dostatocne velku vanicku na zimu, taktiez by mal byt dobre zlozitelny a nie moc tazky, kedze ho budem asi dost prevazat. Na PP som nejake recenzie uz nasla, aj ked sa velmi lisia, ale na znacku Coletto vobec. Mate niekto prosim skusenosti s tymito kocikmi? Dakujem za kazdu odpoved.

martuska2
25. jún 2016

@majladka ahoj. Prosim ta pre ktory kocik si sa rozhodla a ako si s nim spokojna. Mne sa tiez pacia presnoe toe co pises aj ty..a kde si ho kupovala? Dakujem velmi pekne za pomoc

majladka
autor
25. jún 2016

@martuska2 Ahoj 🙂 tak my sme vybrali nakoniec Peg Perego. Vyskusali sme oba kociky a oba boli dobre, ale PP bol taky viac user friendly a jednoduchsie sa s nim robilo. Sice neni tak odpruzeny ako Colleto a teda bol aj drahsi ale vyhrala lahsia manipulacia s nim. A kedze vacsinou budem s nim robit sama tak to bolo dolezite kriterium aby sa lahko skladal, bol aj priestorovo skladny a lahky. Mozno keby sme byvali v dome a nechcela by som sa s kocikom presuvat a tak, tak by sme kupili Colleto. Aj ten mal vela vyhod a rozhodovanie bolo tazke. Este sa neviem vyjadrit k spokojnosti kedze drobec len coskoro pride, ale mam v okoli 3 baby ktore ho maju a vsetky su s nim spokojne. Takze verim, ze budem aj ja. Kupovali sme ho u nas v meste (Galanta), sice ho nemali na predajni ale vedeli ho objednat. Povodne sme chceli kupit v Bratislave z obchodu kociky.sk kde sme si ho boli aj vyskusat, ale kedze nam ho vedeli objednat aj u nas tak sme nemuseli pon daleko chodit. Drzim palce vo vybere a prajem vsetko dobre 🙂