Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

celine
26. feb 2010

happyhappy dakujem 🙂

sunny1112
26. feb 2010

Ahojky, my mame F2 a aj kosik, ale s kolieskami nemáme problém. Sa mi to stalo len raz a to preto, že som ho mala zle nasadený.. Ináč ten kosik je fakt super;)

dosa
26. feb 2010

my mame f6 a som si nevsimla ze by sa mi suchali kolieska o kosik. tak som sa schvalne na to dnes pozrela, ale ked ide koliesko okolo kosika, tak tam je medzera aj dobre 2-3 cm... happyhappy, nemas zle dany ten kosik? skus ho dat naopak 😉

sunny1112
26. feb 2010

celine, my stale pouzivame sportak F2 a ja som s nim spokojna a aj krpec 😀

sakura77
26. feb 2010

baby a daju sa uz aj tieto u nas kupit?
http://www.babykarre-kinderwagen.de/gesslein-bu...

dosa
26. feb 2010

sakura, tiez nan cakam, v trnave v bambini mi slubili, ze mi daju vediet, ked budu, ale bud na mna zabudli, alebo este nie su 😉 musim sa tam buduci tyzden zastavit...
ked tak skus napisat do forbaby, lebo mne uz ani na maily neodpovedaju, asi som moc otravna 😒

mayka
27. feb 2010

no s tym odieranim kosika tymi otacajcimi kolieasmi som uz aj ja spominala ked som ho zacala testovat. Aj som na to zaqbudla lebo teraz jazdime len s velkymi. Musim tiez potom pozriet ako tam mame ten ksoik nasasdenmy ale este som ho dole nedavala tak je tam od vyroby. No neviem.

dosa tiez som raz pisala ohladom cenovej ponuky do forbaby a salam parek. Lepsie je tam volat alebo ist osobne.

mayka
27. feb 2010

Baby Gesslein ma nove buggy tu F4? Vyzeraju dobreeeeee. Ale ta vaha sa mi moc nepaci. Neviete kolko vazi sportak F6 len s tou sportovou castou? lebo je dost tazky. Neviem si predstavit ten rozdiel u F4 buggy. Akurat sa obzeram aj na leto po bugyne ale ta vaha ma trosku odradza. Ale lubi sa mi ako sa da zlozit. Aj ked ma pre mna zbytocne funkcie ako adaptery na autosedacku a vanicku. Baby ked nieco zistite hodte to sem. 😉 Som zvedava kolo zato budu pytat na SK. 😒
Do kelu zeby som ostala verna znacke a isla znova do gessleinu? 😀

sakura, gesslain sa ti zapacil?

mayka
27. feb 2010

tu som to nasla aj na ofic. stranke.
http://www.gesslein.de/buggy-f4.htm

dosa
27. feb 2010

mayka, zo zaciatku ked som potrebovala jeden nahradny diel, tak mi aj odpisali, aj som sa tam prehnala osobne si pre to, ale doma som zistila ze to nesedi, aj som im to nafotila, poslala a kaslu na mna... zase aby som sa tam tralagala a pritom ta suciastka ani neni taka draha, ako miniem benzinu a nervov - ked ja mam soferovat po bratislave a tam v tom ich okoli ani nie je cez den kde parkovat 😀 😀 😀

mayka
27. feb 2010

dosa skus vybehnut v soboru doobeda. To je tam miesta az az a vedla je parkovisko velke. Ale tak akoze nech sa na mna nehnevaju ako vyhradny dovozcovia su teda nic moc. 😠 Sluzby o nicom.

dosa
27. feb 2010

mayka - ved sme sa o tom nedavno bavili, v tom katalogu sa mi pacila ta f4 - da sa kupit aj ako sportak (s takou nastavbou ako mame my na kocikoch) aj ako bugyna v tvojom linku. takze keby si si kupila tu bugy, tak ked das dole sedenie, mozes si tam pripnut svoj sportak 😉 (mam to v albume kociky)
tiez na neho kvoli tomu cakam, ze to chcem okuknut, ako to presne je a som zvedava, kolko bude u nas stat. ale v katalogu je pisane, ze nie je odpruzeny, nebude to ako nase klasiky, ale to by pri bugyne nevadilo...

bihan
27. feb 2010

Tak nová F4 buggy vyzerá super, len škoda, že má 10 kíl a nepéruje.. asi ostávam pri favoritnom swiftovi, aj keď operadlo na F4-ke vyzerá oveľa solídnejšie ako na Swiftovi.

dosa
28. feb 2010

no baby, vcera bolo krasne, vybehli sme si von uz len v sportovej casti bez tasky a maly bol otoceny v smere jazdy a ten kocik sa tak paraaaadne kocikoval. uplne inak ako ked je sedana v protismere 😀 ale chcela som sa vas spytat, mate na sportak nanoznik? ja som teda vcera maturovala, ako ho tam nasadit, po bokoch ma dva otvory a ani za svet som nevedela, kam s nimi??? jedine co mi vyslo, ze cez ne ma ist madlo, ale potom je ten nanoznik dole pri nohach taky neforemny - to tak ma byt? cakala by som vacsiu estetiku za tie prachy 😒

barboramarek
28. feb 2010

dievcata ten buggy f4 tu mam byt az od aprila mozno skor a ma stat 299 eur, co sa mi nechcelo verit kedze ne D stranke za neho pytaju 239, tak som zvedava co mi potom povedia vo forbaby, toto su zatial info od nich 🙂

barboramarek
28. feb 2010

bihan ale ona peruje, teda aspon to tam mali spomenute....

barboramarek
28. feb 2010

Vorder- und Hinterradfederung: takze peruje 🙂))

deli_
28. feb 2010

ahojte, prepacte, ze sem skocim do temy, ale neda mi... Mala som to stastie, ze som si kupila novy gesslein swift za 100 eur - za velkoobchodnu cenu (resp, na velkoobch.cenu si ta pani dala len symbolicky cosi navrch - rusila svoj obchod) a v obchode stoji od 169 do 198 eur. A to je sakra rozdiel! Treba najst taky velkoobchod a kupit tam, lebo ved toto je marza takmer ako na aute.

bihan
1. mar 2010

Deli, to možno bude len kvôli tomu, že rušila obchod, tak spustila cenu, lebo sa ho chcela rýchlo zbaviť. 😉 Za stovku ho nikde nezoženieš, ani na DE stránkach.

Barboramarke - to som nepostrehla, takže bod k dobru 😵
ale aj tak 10 kil.. a pomerne široké zadné kolesá a 80€ rozdiel oproti swiftovi...a keď k tomu prirátam adaptéry na sedačku a nánožník, tak sa to vyšplhá na celkom slušnú sumičku...ale kým objednám, asi budem ešte dlho zvažovať 😀

dosa
1. mar 2010

no ja som teda na to odpruzenie zvedava, lebo v katalogu ikona odpruzenia pri f4 nebola a ja som si to prelozila ako zavesenie kolies 😀 niet nad vlastne oci 😉

mayka
1. mar 2010

no tak to je pekna palka za F4. AKoze za bugynu nie som ochotna tolko dat kedze by som ju len v kufri prevazala. KUúim nejaku lacnu buggy a basta. Este sa chcem spatat ta buggy swift ma aj polohovatelnu opierku na nohy? Lebo vyzera ze nie,. Aj ked aj tak sa mi nepaci moc. Ale spytam sa kto ho mate - je dobry? Ste spokojne?

barboramarek
1. mar 2010

swift nema polohovatelnu opierku na nohy ale nejako to tam nevadi, je fajn 🙂

celine
2. mar 2010

Ahojte, tak som si predsa kupila F2 Cocon-sportovu verziu a maximalna spokojnost. Perfektne sa s nim jazdi, je super odpruzeny, hrbol, nehrbol, maly to ani neciti. Skoda, ze som ho nekupila hned aj s hlbokou vanickou. A ta velka strieska je na nezaplatenie, ked fuka, ci svieti slnko. Som fakt velmi spokojna. Aj ked... mohli tam dat na konstrukciu nejake uchytky pomocou ktorych by sa dal kocik lahsie uchopit a vyniest trebars do schodov. Je sice od mojho stareho kocika lahsi, ale je to nemotorne sa s nim terigat. Sama ho nezdvihnem, ked tam mam maleho.

martina05
6. mar 2010

Baby, tak od včera nám F6 parkuje v izbe, stále ju chodím okukovať 😵 😵 😵 😵

iinuska
6. mar 2010

martina, aj my mame F 6 a som spokojna 🙂

zuzul1310
7. mar 2010

Čaute kočky, v utorok sa ideme pozrieť na Swift, predtým ako ho kúpime ho chcem naživo vidieť a vyskúšať doňho posadiť malého. Dúfam že sa nám bude páčiť a hlavne že bude vyhovovať veľkosťou a pohodlím malému.

zuzul1310
9. mar 2010

takže swift naživo ma veľkosťou veľmi sklamal, malý tam bol síce v zimnej bunde ale bol ho plný kočík. Po technickej stránke sa páčil aj priateľovi aj mne, malému sa v ňom tiež páčilo ale tá veľkosť ma sklamala. Tie modely za 142 eur bez madla už nemajú takže jedine zopár farieb z 2009 alebo si počkať tri týždne na 2010 a tie sú za klasických 189,-

danu
11. mar 2010

nikkos • 1d • 7. mar 2008 o 11:00
Ahojky, sháním informace o kočárku Gesslein. Nikde nemohu nic najít, asi není tenhle tolik rozšířený, nevím, ale moc by mě zajímalo, zda ho někdo máte jak jste s ním spokojeny? Díky moc předem 🙂

yidaky • 1d • 7. mar 2008 o 12:05
Ahoj . Moja svagrinka ma myslim trend....ona je s nim nad mieru spokojna. Moj pohlad je taky (spolu casto kocikujeme 😉)) Sportova sedacka s prenosnou taskou je super, ale podvozok...je to podla mna dost tazky kocik, pouzivala aj tie velke kolesa aj tie mensie dvojite, v porovnani s nasim sa s nim tazsie manipuluje, nevojde do bezneho vytahu, do mhd by ho urcite sama nevyniesla (avsak nepouziva ani vytah, ani mhd), taktiez ked ideme k lekarke, tak neprejde cez dvere, musi otvarat aj tie druhe...ale ako vravim ona je s nim spokojna. Teraz kupili g. baby buggy.

dika • 1d • 7. mar 2008 o 13:12
Ahoj, ja mam Gesslein Vision S, je to trojkolka - 3 kombinacia a som s nim velmi spokojna. Vyhovuje mi jeho variabilita, lahko sa sklada a rozklada a naväscia vyhoda je ze sa snim uzasne manevruje. Ked drzim dcerku na rukach, kocik mozem tlacit jednym prstom na ruke aj ho otacat 360 C - uplna pohoda. Zmestime sa vsade, do dveri, do vytahu - akurat sa mi zda byt trochu tazky - ked ho skladam do kufra auta. Ale neviem porovnat - ake tazke su ine kociky. Ja mozem len odporucit. Touto znackou sa inspirovali aj dalsie dve kamosky a su spokojne, ale oni maju typ future.

angua27 • 1d • 7. mar 2008 o 13:37
nikkos ja mám Gesslein Baby Bugy. mala som do toho požičanú originál tašku na bábätko, ktorú už ale týždeň nepoužívame. nie je to zlý kočík, zmestí sa do výťahu, ľahko sa skladá aj rozkladá, ale je dosť ťažký, okolo 14kg. a to mi dosť vadí, pretože do MHD sa s ním nedostanem. keby bol ľahší, som 100% spokojná. ovláda sa dobre, naozaj aj jedným prstom. 😉

petrulla • 1d • 7. mar 2008 o 13:45
Ahoj, my mame Gesslein future.
Som s nim spokojná aj ked vselico by sa dalo este vylepsovat 😉
Ako sa uz pisalo, je dost siroky co je nevyhoda ale zase mne sa zda byt o to stabilnejsi. Mame aj tie velke kolesa aj tie mensie. Tie velke su uuuplne super, ked bol sneh tak sa slo uplne perfektne.
Co mne strasne vadi je kosik (ci ako to mam nazvat) - je to dole pod kocikom a ma to sluzit na nakup a tak.
Tak je to strasne nizko od zeme a aj ked v nom nic nemam a ideme po terene, tak sa osuchuje.
Inak my mame dietatko od jesene a ta fusakotaska je perfektna. Uz mame 5 a pol mesiaca a este sa tam zmestime aj s dekou. No keby sme mali dietatko na leto .... neviem si to moc predstavit. Nas uz v lete bude v sportaku.
Takze treba zvaziť za a proti. Ked cestujes mhd resp. autom - tak skus radsej nieco mensie 😉 Ak moc necestujes - tak odporucam. A este jedna vyhoda - sklada sa strasne jednoducho. Ja si nosim aj sportovu cast do bytu a odmontujem ju len jednym stlacenim.

nikkos • 1d • 8. mar 2008 o 12:25
Kočky díky moc! Fakt je že výtah používám a také dost cestuji autem. Jsem zas o něco chytřejší, pomohly jste mi vrozhodování, děkuji 🙂

sarfy • 1d • 8. mar 2008 o 20:27
podla mna je jeho najvacsia vyhoda to, ze ma tie dvojo koliesok.. velke do terenu, snehu a ked ides napr. do obchodneho centra tak si das tie mensie a super sa ovlada.. to nema ziaden kocik, resp. ja som na ziaden taky este nenatrafila

petrulla • 1d • 8. mar 2008 o 20:31
S tymi kolieskami je to pravda a vymienaju sa naozaj jednoducho - aspon podla mna. Netreba k tomu ziadne specialne naradie 😀 Takze ked nie je mazel doma - namam s tym problem ani ja.

sarfy • 1d • 8. mar 2008 o 20:33
petrulla, ty si s nim tusim aj vyfotena v pase 🙂

janina77 • 2d • 8. mar 2008 o 21:28
My mame Gesslein Future Loop, a zatial som s nim spokojna. Ten nas nie je az taky siroky a to aj vdaka tomu, ze sme ho kupili s nafukovacimi kolieskami, nie s tymi plastovymi. Tieto su cca o 1,5-2cm uzsie, a predne mame jednorite. A je fakt, ze do niektorych dveri sa zmestilm LTT, takze s tymi sirsimi by som tam nevosla.
K vyhodam urcite (okrem vymenitelnych koliesok) pari vyborna fusakotaska, krasne hojda, asi najsirsi vyber farebnych kombinacii, lahka manipulacia, naklikavacia autosedacka.
Nevyhody - otrasne sa vynasa po schodoch - niet ho za co chytit, ak chces chodit busom, tak otras. Ale autom super, to sa sklada velmi jednoducho. No a je dost velky, ale zas stabilny.

petrulla • 1d • 8. mar 2008 o 22:00
Ano ano - to je nase vozitko 😀
Len som este chcela dodat, ze s tou sirkou mam problem aj u nas v potravinach. Nevojdem sa medzi pokladne .... vzdy tam narobim paniku 😀 , tak som radsej zacala chodit do Hyperobchodaku a pohoda 😉

pmfb • 1d, 26tt • 4. apr 2008 o 18:40
Ahojky zdravím všechny
čekáme koncem června mimčo a dost přemýšlíme o gessleinu future. Ještě jsem ho teda neviděla na živu, tak jsem zvědavá jestli z něj budu dál nadšená..... Plánujeme se na něj jet podívat do Plzně...
Na netu jsem nenašla až tak negativní reakce.. Teda kromě ceny...
Zajímalo by mě jestli jste dokupovali ke kočárku pláštěnku a nánožník a nebo je to v ceně kočárku ??????
Všimla jsem si, že někdo ve fotoalbu ukazoval vyfocený kočárek Gesslein future... a byl vyfoceny ve všech možných variantách... ale bohužel už to album nemůžu najít....
Poradíte někdo ???? 😉 😉

MOc moc díky

majula009 • 1d • 4. apr 2008 o 19:51
Ahoj pmfb, ja som si objednala kocik ale nie Future ale F6, je to to iste akurát ze je to nový model, vylepseny. Má dobrú brzdu pri ruke a hlavne sa dá prehadzovat rucka, ze raz sa pozeras na babo a raz babo na svet. ja som obehala vsetky mozne predajne s kocikmi ale lepsi od tohto som nenasla, a skutocne je kvalitny. aj latka je super,, skratka je uplne ze vymakaný....
A nánožnik sa dokupuje, aj sietka ci plastenka..teda aspon u nas v Bratislave ano....

janina77 • 2d • 5. apr 2008 o 11:00
pmfb - my mame future, ale nemym ho v albume nafoteny ☹
Plastenku - ak myslis do dazda, tak ta je v cene, tu dostanes. Ale nie je moc prakticka, lebo sa zle vetra, musis polovicu odkryt, aby malo dieta vzduch, a potom prsi na kocik. Tak ja som ju pouzila malo, zatial sme boli len v hlbokom - fusakotaske, a ta nepremokne, tak som radsej nic nedala, ked len tak trochu prsalo.

A nanoznik - dokupujes tzv. predlzovaci diel, to je vlastne cast, ze sa ti predlzi lezanie na 90 cm, a vrch z fusakotasky sa da nazipsovat na predlzovaci diel a mas z toho vlastne nanoznik. Kukni na ich nemeckej stranke, myslim, ze je to tam vysvetlene.

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 22:45
Ahoj, vidim, ze se resi Gesslein...takze take hodim slovo do pranice, protoze si pamatuju, ze i ja shanela informace a bylo jich skutecne pomalu. Mame Gesslein Future Loop, vlozna taska C lift
Vyhody:
Stabilni, prostorny, velka boudicka, ktera skvele chrani pred nepriznivymi vlivy (slunicko, vitr, snezeni, destik), perfektne a lehce se sklada, dobre se s nim jezdi (dobre pruzi, sice nehoupe uplne jako klasicky hluboky kocar, ale pri jizde je paradne odpruzeny). Velka kola vepredu jsem moc nevyzkousela, protoze snehu tady v Praze moc nebylo a my ani nebyli nikde na horach, ale jinak jsou super. Jen jednou jsem je nasadila na prochajdu do lesa a beva. Anezka je cervencova, vloznou tasku jsem vyndala az v unoru - do te doby tam byla i ve fusaku, a to nebyla zadny tintitko. Kdyz jsem prestavela kocar na sportak, nejprve jsem ji mela celem k sobe (jeste totiz nesedela)...nedovedu si predstavit, ze by na me nevidela. A ted v breznu (uz sedi) jsem ji poprve otocila, krasne vidi a libi se ji to. Na plastenku si nestezuju, ma otvory a neprijde mi, ze by dite nemelo vzduch.

Nevyhody:
Sirsi, ale do klasickeho panelakoveho vytahu se vlezem, nizko umisteny nakupni kosik - byva v nem pekne za mokra nacako, me teda dost zklamalo madlo - je to jen uzka tycka, na ktere je navleknuta vymekcena latka (zadny molitan, madlo neni pekne kulate na chyceni), zrejme tycku jeste dodatecne necim obmotam, aby byla latka pekne vyplnena dokulata (nevim jestli je to k pochopeni 😅 ), uz jsem tady u nekoho cetla to noseni - malo trubek na chyceni 🙂 , ale da se...to uz je dnes u hodne kocarku (to jsou ty moderni designy), druha osoba musi kocar uchopit za osu mezi kolecky a vy si zvyknete lidem poradit, kde chytit). Ale co me dostalo, to byl fusak...to jsem myslela, ze me slehne. Nevedela jsem, jak se nasazuje, az jsem musela zavolat do prodejny. Prostrkava se skrz madlo ( a vyndat madlo, to chce hbite stihle prstiky) a ani mi neprijde, ze nejak skvele na kocaru sedi. Kdybych to byvala vedela dopredu, radeji bych si omrkla, jestli se neda sehnat nejake univerzalni a vyzkousela bych ho, jestli nebude lepsi a i levnejsi (tohle stalo 990,-). Pozor nanoznik neni prodluzovaci dil !!! Nanoznik se pouziva az na sportak, Prodluzovaci dil se pouziva k prodlouzeni mista k lezeni, ale podle meho nazoru je to zbytecne. Taska C lift je dlouha az az.

Obecne:
Nekupovala bych original fusak, mam Aesthetic a je super, hlavne prodluzitelny. Vybrala jsem si dopredu dvojita kolecka, ale pak jsem si rikala, jestli ta "jednokolecka" nejsou lehci, to by stalo za zvazeni. Dalsi moje poznamka je k prodejne Superbaby v Plzni, kde byly prodavaci neochotni, na nic se nesmi sahnout, az teprve v momente, kdy jsem si ho s jistotou chtela objednat, tak byli vlidnejsi, ale i tak si predstavuju servis uplne jinak - obzvlast za ty prachy, prece kdyz si chcete koupit nove kalhoty, tak si je take nejdrive vyzkousite, jestli vam sedi...to same s kocarem, takze si ho chci "osahat", tam mi to pomalu nedovolili, o vsechno jsem je musela doslova prosit (slozit, dotazy apod., az me to pak otravovalo). Mam zkusenost z Handy, Spuntika, Eshopbaby a tam jsou naprosto super, vsechno ukazi. Zvazovala jsem jet z Prahy bud do Plzne nebo do Pardubic - volte Pardubice, tam jsem pak volavala o rady, jsou tam moc fajn. Jo, a pak se mi take stalo, ze kdyz byla Anezka nabalena (tepla bunda), ksiry prostrcene jeste skrz fusak, mi najednou prisly kratke...pry maji za cca 2 stovky k dokoupeni jeste nejake jine (take original), ktere dobre drzi uz hodne pohyblive a neposedne distko v kocare. Asi je pak jeste poridim. Na leto jsem si objednala golfky Jane Energy, ale na podzim a na zimu zase vyndame nas Gesslein. My ho mame radi, je pro moc pohodlny, ale jako kazdy jiny kocar, neni dokonaly.

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 22:55
Jo, pozor, sice ten nakupni kosik je nizko, ale nacpu do nej spoustu veci 😉

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 22:56
Jesis, a ted to po sobe ctu a pisu, ze me stval fusak !!! NENE, chtela jsem napsat nanoznik !!!! Omlouvam se.

janina77 • 2d • 6. apr 2008 o 22:56
balvik - a to teda existuje aj nanoznik? lebo mne na otazku ci je, povedali tu info s predlzovacim dielom. A tasku mame S-lift.

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 22:59
A pak pisu o 3.osobe, jako kdybych psala o madlu - no, uz je pozde vecer, vy me jiste omluvite...to jsem trdlo, no proste porad mluvim o nanozniku, omrknete nejaky univerzalni.

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 23:04
Jani, jojo, klasicky nanoznik, jako je tenhle od Emitexu, jen to madlo je u gessleinu navrch, coz mi prave prislo trochu divne, proto jsem to nemohla pochopit, skoda, nemam foto, ale ja ho v tydnu udelam a hodim si to do alba. Je fakt, ze ono v nabidce Gessleinu primo neni. Na tasku
http://www.prodeti.eu/nanoznik-golf-s-limcem-p-...

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 23:08
Jsem to nedopovedela...mezi taskami C a S lift je rozdil v tom, ze to C je takove vic vyztuzene a vypada to jako vanicka. S je vic fusakovejsi, da se pouzivat jako fusak...tedy to C take, ale ja to nezkousela.

balvik • 1d • 6. apr 2008 o 23:11
Ja chtela spis vanickovy typ. Kdyby neco, rada zodpovim dalsi dotazy...je totiz mozne, ze jsem jeste na neco zapomnela. 🙂

dai • 1d • 8. apr 2008 o 15:36
ahojte,
takze tiez mam gesslein future. mam letne babatko, teraz ma mala 10 mesiacov, do fusaku, teda do tasky sa v pohode stale zmestime, myslim ze nam to akurat vyjde, lebo mala uz aj tak moc lezat v kociku nechce, takze pomaly zaciname pouzivat sportovu verziu....
my vytah nemame a kocik mam preto v kufri v aute - je sice tazky ale zvladam v pohode ho kazdy den rozlozit a zlozit, takisto ho vyhodit a dat naspat do kufra. manevruje sa s nim podla mna v pohode, fakt je ze je asi naozaj dost siroky, ja osm sa ale do kazdeho vytahu zatial dostala ( ked neratam tie, kde sa ledva zmestia 2 osoby ).
tento kocik maju este 3 moje kamaratky a vsetky su s nim spokojne ( kupovala som ho tiez na odporucanie spokojnej mamicky )

sarfy • 1d • 20. apr 2008 o 09:15
caute maminy, nema uz niekto skusenost s novou F6? zaujima ma hlavne ta rucna brzda, kvoli nej by som si ho kupila. na causal play S4 sa ta rucna brzda vraj hodne kazi, tak by som uprednostnila dufam ze "nemecku " kvalitu.. vopred vdaka za postrehy. tu je link na tu F6

http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=195

luiisa • 3d • 20. apr 2008 o 22:28
Ahooj nikkos, my sme nas Ges kupovali pred 5 rokmi, bol dost drahy, smiali sme sa, ze ked to vydelime dvoma detmi, tak sa to celkom da. Netusili sme, ze budeme v nom vozit aj nase tretie... 😉 My mame trojkolku s brzdou a aj napriek tomu, ze je naozaj mohutnejsi, tak nan nedam dopustit. Ten kocik prezil vsetko: chodime s nim na korcule( vo verzii s autosedackou), boli sme s nim pri mori, chodime s nim do hor, muz ho vytlaci do lesa. Deti s nim boli myslim spokojne, nikde neprefukuje, nemecka kvalita. Za pat rokov sme mali par defektov, ale nic ine s nim za celu dobu nebolo, nic sme nereklamovali, neopravovali. snad brzda... ale to mozno len ked to porovnavam s nasim novym kocikom Jane Powertwin, ktory je uplne novy a brzdi fakt skvele. Ak by gesslein vyrabal surodenecke kociky, tak by som urcite nevahala....Ges je naozaj nemecka kvalita a odporucali sme ju aj nasim kamosom, kt. cakaju babo 🙂

mellini • 1d • 22. aug 2008 o 10:56
ahoj, my máme gess. future, ale jsem velmi nespokojená s brzdou, ze začátku to šlo, ale pak šla hrozně z těžka, v autě jsem ji nemohla umáčknout vůbec, aby se mi kočár nehýbal
malá když mi usnula, tak jsem tou brzdou rozhýbala celý kočár už jsme to 2x reklamovali, podruhé nám vyměnili celý podvozek, ale myslím si, že to třeba za měsíc bude stejný, je to takový /podle mě/ špatný systém brzdy ☹
vy jste s brzdou spokojené?

hubka • 1d • 22. aug 2008 o 22:40
Ahoj, tak ja mam tiez futur a ja ked mama obute zabky, tak mi ide cela vybehnut, co nemozem zabrzdit, ide to fakt tazko ale zatial sa da...inak celkom pohodicka, mas aj vymenitelen predne kolieska, mne sa tie prave vobec neotacaju...MM vzdy povie, ze zataz je na zadnych ale fakt neviem ako mam to dieta ulozit, ked sa mi aj tak zosunie...a ten nanoznik, pozeram o clanok dopredu...to mam ten fusak zazipsovat na predlozovaci diel???a ked bude chciet sediet, a mat pokrcene nohy, dam tam ten predlzov diel???my sme to na predajni neskusali tak neviem, poradte 😀

janina77 • 2d • 25. aug 2008 o 21:12
ja mam s brzdou na gess. future rovnako zlu skusenost. Ak maly zaspi a ja chcem kocik zabrzdit, tak ho na 90% zobudim 😒 . Zo zaciatku sla lahsie, neskor otras! Uz som ju davala aj mojmu otcovi premazat, ci sa to nejak nerozhybe, vymastil to kde sa dalo, ale ziadne zlepsenie 😠
Inak som s tym kocikom spokojna 🙂 , a teraz uvazujem o nejakom lahkom golfaci, lebo na jar pravdepodobne podavame kocik dalej 🙂 .

jafi • 1d • 15. mar 2009 o 19:12
ahoj, nevite nahodou o nejakem servise ohledne gesslein future v praze?

frankie • 1d • 23. mar 2009 o 14:35
V Pardibicích v obchodě duha provádějí i servis kočárku. Jinak s kočárkem moc spokojená nejsem. Mám kolekci 2006 a kupovala jsem kočárek půl roku použitej. K brzdě je hrozně špatný přístup a jde mačkat hrozně z těžka, košík je taky hodně nízko, takže když se jede v nerovném terénu, tak se o košík zadrhává. Přijde mi i dost těžkej. myslela jsem si, že výměna kol bude něco extra, ale neni. Otáčecí kolečka se hrozně kvrdlaji, že mám pocit, že se rozpadnou. Jen oceňuj, že je možnost přetočit korbu po i proti směru jízdy

jafi • 1d • 10. sep 2009 o 15:52
pardubice jsou daleko, potrebuji prahu. Nicmene ohledne servisu je to spatne, nikde ho neberou, ze s nim neumeji. Takze take minus. Brzda mi ani tak nevadila, ale kosik a konstrukce je opravdu nizko. Ja jsem si na to zvykla,jezdim hodne po lesich, ale cekala jsem také vice. Taky se mi zda, ze posed pro dite do roku je trochu velky, bezpecnostni pas mezi nozickama, je nizko, mala mi prdelkou klouzala porad dolu a mela pak nepohodlnou polohu. ted je vetsi a uz je to OK, ale stejne.

evusinka • Včera o 13:59
Ahoj všem nastávajícím maminkám, také mám objednaný gesslein, už se na něj moc těším a doufám, že mě nezklame.

Jediné, co bych chtěla doporučit všem, co o něm uvažují, koupit kočárek přímo v Německu, máte-li tu možnost. Hned za hranicemi - ve Furtu je prodejna širokodaleko nejlevnější, mají tam Gessleiny, Teutonia, peg pérego...co se týče obsluhy, tak ochota je obrovská, vše Vám vysvětlí a ukážou, při reklamaci pochopitelně nabízí náhradní kočárek. Ale co je nejdůležitější, známá si objednala Gess. F6 s komplet. výbavou v Pardubicích a vyšlo je to na 30 tisíc!!!! My máme úplně to samé (bez fusaku) objednáno v tom Německu a cena komplet je 18 tisíc (700 Eur)!!!! S fusakem by vyšel na 20 tis. K tomu dostaneme prý ještě dárek v hodnotě 50 Eur.

Takže uvažujete-li o něm, určitě zajeďte tam, protože se to 100% vyplatí. Jinak dodací doba úplně stejně jako v těch Pardubicích.

vorllinka • 21tt • Dnes o 12:02
evusinka a nenapsala bys prosím jméno toho obchodu, případně jestli mají internetové stránky? Díky 🙂

myskin • Dnes o 14:07
My jsme kupovali taky F6 v Pardubicích před 2 lety a vyšlo nás to komplet na 21.000,- Kč . A výhodou je servis a opravy na počkání. Jinak v Německu to určitě vyjde o něco levněji, ale určitě ne o 12 tisíc.

brisalek • 1d • Dnes o 19:50
Ahoj vsem, kdyby mel nekdo zajem tak F6 nepouzivanou zatim venku, koupenou v 11/09 prodavame nakupni cena 22.000,- C-lift taska, nanoznik, prebalovaci taska, adaptery na maxi-cosi...prodejni cena 18.000,-Kc.

evusinka
12. mar 2010

myksin,

chápu, že se tomu těžko věří, taky jsem si myslela, že to tam vyjde "o něco" levněji, ani jsem nedoufala a musím říct, že jsem z toho sama byla opravdu hodně překvapená, ale hlavně nadšená. Samozřejmě jednoduše mohu dokázat ceny jak tam, tak tady. Nevidím důvod, proč bych si to vymyslela, pouze jsem chtěla poradit maminkám, kde koupit nejlevněji, protože my sami bychom si tady nemohli dovolit jej koupit. Bohužel, čeští obchodníci jsou dost chamtiví a to, co je pro ně nejdůležijtější, je na každém co nejvíc vydělat, ať už jde o kočárky či o cokoliv jiného.. 😢

brisalek
12. mar 2010

evusinka , mas pravdu, ja jsem zkusila do online obchodu jednoho partnera dat vyber F6 s prislusenstvim a take to vyslo asi o 6.000,- mene a to my mame kolekci 2009 a tam byla 2010.