Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

cheerlady
17. jan 2016

Ahojte,zvazujem kupu Gesslein S4Air+, ale nikdy som Gesslein nemala, ake mate s tymto novym skusenosti??

vodecka
25. jan 2016

@llela ahoj, neviem ci je to este aktualne, ja predavam F4 kombi trojkombinaciu aj s buggy. ak mas zaujem napis, poslem blizsie info aj foto.

pericolosa
29. jan 2016

@cheerlady Ahoj my ho mame a poviem len ze podla mna je super. chceli sme gesslein a vystriedali sme tych gesslainov viac az anakoniec mame to co sme chceli a sme spokojni. ak ti mozem poradit tak uplne super je kupit si gesslein S4 Air a potom si k nemu dokupit tu naklikavaciu cast kde je aj sportova cast aj fusakotaska. My sme kupili sportiak S4 air ale kedze sme mali 5 mesacne babo tak sme si kupili aj tu naklikavaciu cast a je to super lebo teraz je zima a ta naklikavacia cast je tak velka ze mi don v pohode vojde 10 mesacne babo a je taka masivnejsia a viac chrani pred zimov. Kdezto tie latky v S4 su vhodnejsie skor na leto. A tak od aprila dame naklikavaciu cast prec a pripneme si uz iba ten jednoduchy sportiak a mame to. Sportiak stoji nejakych 300 a naklikavacka tiez 300 takze za 600 mas novy gesslein a este aj sportiak. Popripade sa naklikavacka da kupit aj na bazare za malicko. Je to vsetko kompatibilne aj so starsimi typmi.Ak by si mala este nejake otazky kludne sa pytaj

neodada1
29. jan 2016

@pericolosa ahoj pericolosa, vedela by si to prosim nafotit? Vaham totiz nad s4kou z toho dovodu, ze sme uz do sportiaka len sa vozime este vo vajicku a pokial viem, vajicko sa na konstrukciu neda nasadit, ked je na nej uz pripevnena sportova cast, je tak? Potrebujem chytit vajce nakliknut na konstrukciu, ked maly nespi, vybrat ho z vajca a dat do sportiaka, ziadne zlozite systemy. Viem, ze britax sa da pouzit tymto sposobom, ze spoirtova sedacka je stale na konstrukcii a ked potrebujem, len nasuniem adaptery a nakliknem vajco. Dakujem vopred. Sla bych aj nazivo kuk s4 do obchodu no vsade kde som volala v nitre a blizkom okoli ked ho maju hned je predany, takze su vacsinou na objednavku a tak nie je k videniu ☹

pericolosa
30. jan 2016

@neodada1 Ano veru neda sa sa vajicko nakliknut na S4. Iba v pripade ze odopnes latky prec tak iba v tom pripade. Nafotim ti vsetko a poslem dnes v priebehu dna. Tak ti aj viac k tomu napisem.

pericolosa
31. jan 2016

@neodada1 Ahoj tak si mozes pozriet v mojich albumoch foto nasho kocika a tiez ku kazdej fotke je popis. nevedela som ti to totizto poslat. Este keby boli nejake otazky tak sa pyaj.

neodada1
31. jan 2016

@pericolosa
jeeej, super, pekne dakujem za ochotu a za obrazky 🙂 uz ho len vyskusat nazivo do auta. No obavam sa, ze skutocnost, ze sa neda vajicko nakliknu automaticky aj na sportiak, ho stavia do pozicie outsidera ☹ este raz vdaka, ak ho nahodou kupim, pochvalim sa foteckou 🙂 🙂

pegyinka
2. feb 2016

Ahojte, prosim vas, napiste mi vase skusenosti s F4 buggy (vyhody/nevyhody)... Maly ma 20mes. a potrebujeme nejaky spratny sportak... Golfky nechcem (mame teraz GB Q-fold, asi pred 2,5 mes. sa nam vyklbilo koliesko a s tym kocikom sa neda proste normalne ist)... Mali sme Teutoniu S3 a velmi mi je za nou smutno ☹ (musela ist prec, kvoli miestu) Tak teraz proste hladam nieco, co nebude ozrutne velke, ale maly sa tam v pohode zmesti, nebude to ziadna hrkalka... Dakujem za kazdu odpoved 🙂

pegyinka
2. feb 2016

Opravujem sa - nie F4 buggy, ale S4 (materska demencia, uz ani citat neviem 😀 )

pericolosa
2. feb 2016

@pegyinka je v pohode teda podvozok super ale tie latky su take...co ja viem......vedela by som si predstavit aj nieco kvalitnejsie. Odporucam sa ist pozriet na ne na dunajsku a uvidite tie latky. Inak co sa tyka tlacenia kocika a zdolavania roznych povrchov tak nemam vyhrady. Je to ok. My momentalne nepouzivame S4 ako sa kupuje ale dokupili sme si k nej vanicku tak pouzivame ju s vanickou lebo nase dieta ma iba 10 mesiacov ale chystam sa v lete uz pouzivat S4 tak ako je.

mima300
3. mar 2016

Nevybledol vam potah na S4 ? Dakujem za odpovede 🙂

vieri17
3. mar 2016

@mima300 my máme tmavohnedý aj na predaj a jediný rozdiel je na nožičkách...

leuska81
7. mar 2016

Potrebovala by som poradiť...Máme F6 Air+, dokúpila som adaptéry, aby som mohla nosiť aj vajíčko, ale ten adaptér nepasuje na konštrukciu, aspoň teda ja tam ho neviem dostať ☹, pritom v popise bolo, že pasuje na všetky F-kové . Pridám fotky, ako to vyzerá. Našiel by sa niekto, kto má tieto adaptéry, aby mi poradil, resp. pofotil, čo robím zle 😒 ? Ďakujem 🙂

edyta
28. mar 2016

@beruska.zuzanka prosim Ta ako sa mu dari s tymi malymi koliskami na snehu a v terenie?

beruska.zuzanka
28. mar 2016

@edyta Ahoj, neviem, či celkom rozumiem, ale do terénu a snehu si nasadzujem veľké kolesá

de_de11
1. apr 2016

@neodada1 dneska som platila zan zalohu ;P

rks
29. apr 2016

Ahojte zienky, ma alebo mal niekto z vas starsi model Gesslein Future? Chcela by som ho kupit ako doplnkovy kocik k babke a mala by som zopar otazok. Hlavne, ci ste boli s nim spokojne a ci podla vas v pohode prezije aj tretie dieta? Dakujem

jana_da
9. jún 2016

Ahojte, zvazujeme kupu golfiek gesslein S1 alebo S5 reverse. Nemate ich niekto? Neviem sa rozhodnut. Myslite, ze by zvladol pripadne aj sneh? Mame uz F6 s fusako taskou, max spokojnost, ale posledne by sa zislo nieco spratnejsie do kufra. Uvazujeme, ze ho asi predame. Vdaka za kazdu radu ;)

salmonica
18. jún 2016

Baby, praskla nam ta gumena cast na rukovati kocika. Neviete, ci sa to da nejak opravit?

lenuska12
22. júl 2016

@salmonica Prave som sa chcela ist na to opytat, vcera v aute pod vplyvom tepla mi popraskala ta rukovat asi na styroch miestach. Kocik som pred mesiacom kupila. Neskusali ste to reklamovat? Ze ci vymenia tu rukovati? Ako ste to vyriesili? Dakujem. Prikladam foto

mauzi
24. júl 2016

@vodecka dobry den,zaujimalo by ma ci este predavate kocik🙂

vodecka
24. júl 2016

@mauzi kocik som uz predala 😕

vodecka
24. júl 2016

@lenuska12 novy kocik toto predsa nemoze urobit.. treba reklamovat, vymenia 🙂

jana_da
24. júl 2016

@mauzi Dobry den, aky kocik zhanate? My ideme predavat F6.

zuzanaete
24. júl 2016

@jana_da Ak by mauzi nemala zaujem, tak mozno by sme sa dohodli. Chceme kupit kociar Gesslein a zacinam sledovat inzeraty. Dakujem.

jana_da
24. júl 2016

@zuzanaete Dobre, dakujem za zaujem. Este sme ho nestihli ale nafotit. Posnazim sa dat dohromady foto dokumentaciu.

monciky
24. júl 2016

@lenuska12
ja som cakala ze na mojom kociku sa stane podobne, tak som si hned po zakupeni kocika kupila aj navlek na rukovat od tejto znacky...

salmonica
24. júl 2016

@lenuska12 mne sa cela cast odlepila a rozdelila na jednej strane. Vobec neviem, co s tym urobit a som z toho dost nestastana lebo som ho chcela predat a takto ho predavat nemozem. ☹

mauzi
24. júl 2016

@jana_da ahoj,bud f4 alebo f6...u mna bude rozhodovat cena,lebo budem mat druhe babatko tak mi netreba extra drahy 🙂 dalsie uz neplanujem i ked clovek nikdy nevie 😀

lenuska12
24. júl 2016

@salmonica
@vodecka
@monciky
V piatok som pisala do forbaby a zajtra sa tam mam zastavit. Ten kozeny ochranny obal mi bola uz mama kupit, lebo to ma kusok od prace. Som zvedava co mi zajtra na to povedia. Tiez si myslim, ze mi to vyrazne poskodi, ked ho budem predavat dalej. Mala som Teutoniu, Maxi cosi, Cybex a nic sa mi mestalo a to som ich rovnako vlacila v aute. Dost ma to sklamalo ze po mesiaci toto :( Inak sa mi kocik velmi paci a na manipulaciu je zatial pre mna top z toho co som pri dvoch detoch odkocikovala.