Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

evusinka
3. máj 2010

leveretka:
No, jim se to směje, co? Já jsem z toho také nervózní, protože porod může přijít kdykoliv a autosedačku budem nutně potřebovat...ale stále jsem optimista... 🙂

leveretka
3. máj 2010

evusinka, ja som na tom presne ako ty s tou nervozitou...keby neprisiel kocik, tak ma to az tak netrapi, lebo aj tak to prve tyzdne potrebovat nebudem, ale ze prave autosedacka...my este rodime dost daleko od domova, tak neviem ako malu dopravime, ak to nepride...ale tak tiez myslim pozitivne a dufam, ze mala este v brusku nejaky ten tyzdnik vydrzi 😉

mneme
3. máj 2010

leveretka, mne sa pristup predavacov vo forbaby velmi nepozdaval. dnes som tam bola pozerat swift a chcela som si ho objednat. tvarili sa, ako keby nemali zaujem cokolvek predat, ze si "budem musiet" buduci tyzden zavolat. urcite si od nich kociarik nekupim ☹

leveretka
4. máj 2010

mneme, tak to je naozaj divný prístup...dúfam, že sa nič nedeje v dôsledku krízy a kočíky uvidíme, to by bola fakt smola...

evusinka
5. máj 2010

Holky,
s Forbaby v Plzni sice taky nemáme dobrou zkušenost, co se týče "obsluhy", (dokonce nám tam řekli, že bychom u nich msuela na gesslein čekat až 3 měsíce, to jsem byla v šoku), ale s těma autosedačkama to skutečně bude zádrhel u výrobce, protože my máme objednáno u jiného dodavatele a známá taky u úplně jiného a všichni jsme na tom stejně - čekáme jen na autosedačky....takže v tom jsou Forbaby 100% nevinně. 🙂

mayka
5. máj 2010

no co sa tyka forbaby. Ja som sice bola spokojna aj s cenou aku dali a aj s pristupom. Ale ked som chcela po telefone info o cene na inglesinu zippy tak mi povedali ze po telefone nedavaju taketo informacie a ze ked pridem a kedze som u nich uz kupovali komplet F6 aj autosedackou tak sa urcite dohodneme. Oni davaju asi tie ceny dost individualne. Ale fakt som zvedava aku cenu mi daju na inglesinu a ci bude lepsia ako ponukaju na eshopoch. Chceme od nich brat aj autosedacku recaro tak som zvedava. Snad sa m i podari tam v sobotu ist konecne.
Celkovo mam pocit ze dodavky kocikov od nemeckych vyrobcov dost viaznu. Ale zasa ziadne ine kociky nemaju tak velky vyber potahov. V tomto su urcite jednotka.

leveretka
5. máj 2010

mayka, my sme brali komplet F6 a k tomu bola sedacka zdarma v akcii a plus sme si vybrali prislusentvom a nehcceli nam dat uz ziadnu zlavu...a teda ani ich pristup nebol bohvie aky...tak nam to aj predvadzal akoze otravujeme az ked sme povedali, ze chceme teda aj objednat, tak sa prvykrat usmiali...ale ako hovorim odmietli nam dat zlavu na cokolvek...a teraz sa nam smeju do telefonu s tou sedackou, ze nie je...to tiez nie je bohvie aka vizitka...

xkacatkox
5. máj 2010

holčiny, kupovaly jste si některá náhradní loap vložku do sporťáku?

evusinka
5. máj 2010

xkacatkox: My ne, máme jen tu jednu, co byla v základní výbavě.

mayka+leveretka:
No, my když jsme byli ve forbaby tady, tak zase paní byla ochotná až moc. Pořád jsme jí říkali, že zatím jen vybíráme a rozhlížíme se a ona nám pořád nedala pokoj a nabízela nám cokoliv, prostě jen aby něco prodala...taky nic moc.. 😖 🙂

dynki
5. máj 2010

Tak jen pro informaci: koncem dubna jsme objednávali v Pardubicích F6 a S-Lift tašky se už nevyrábí 😢

leveretka
5. máj 2010

dynki, to som počula aj ja ešte začiatkom februára, že sa už S lift nevýrabajú

brisalek
6. máj 2010

tak mi holky prisla taska na rukojet, nanoznik, slunecnik...a jsem z toho zase zklamana...(celkove me kocarek moc nenadchl, zda se mi dost spatne ovladatelny, hodne zataci doleva-pry to je na reklamaci, ale manzovi se nechce kuli tomu do Plzne-, nelibi se misklon sedacky ve sportaky, je hodne kolmo a dalsi dost polozena...) Nanoznik absolutne nesedi, takze tam bude dost foukat a prijde mi uplne nanic. Mozna by bylo lepsi koupit univerzal od Emitexu☹. A pripinani tasky na suche zipy mi take prijde dost blbe, ze se to za chvili zaspini a nebude drzet. Takze urcite budem prodavat...jen me uz nebavi hledat novy🙂

meginka79
6. máj 2010

xkacatkox
ja som si objednavala F6 z Nemecka, zatial stale nan cakam, ale kupovala som aj nahradny Loop, aby ked budem jeden prat, tak druhy mozem zatial pouzivat

nepoznate niekto stranku www.online-cart.de? neobjednavali ste niektora odtial kocik?

evusinka
6. máj 2010

dynki, jojo, s tou s-lift nám to taky říkali již dříve, že už se nedělá.

brisalek: Co se týče té tašky na rukojeť a zapínání na suché zipy, ta s tebou naprosto souhlasím, že je to velmi nepraktické. Jinak je možné, že se opravdu ten Váš kus zrovna nepovedl a bylo by to na reklamaci...

xkacatkox: Tak kdy konečně vyrazíte? 😉 Jsem hrozně zvědavá. 😀

xkacatkox
6. máj 2010

no já to právě chtěla kvůli tomu praní, a na kolik vás vyšel?

meginnko:je mi líto, že jsi zklamaná, my jsme sním moc spokojení, manipulace, a tak, to polohování nás teda tak nezlobí, a to zatáčení, to dělají ty menší kolečka, setkala jsem se stím u více mamin, není to teda nijak strašné ale my stejně jezdíme pořád s většíma kolečkama, a pohoda, ty suché zipy jsou naprd, stím souhlasím, velice si chválím tu sítku se si chválím tu sítku se sluneční clonou, fakt super, co prudí mě, je to že se vrch od korby nedá dát kloudně na sport.nástavbu, lze ji zazipovat do U-nastavby, ale drží jen z poloviny, druhá polovina je na cvok, který lze připnout až k boudě a mezitím je volno a fouká tam, Matýsek mě z toho vystrkuje nohy, takže jezdíme při hnusném počasí s taškou a při krásném, jen ve sportáku a sítkou
je pravda, že máme kolekci z 2009 F6,

evusinko:jsi zvědavá na náš kočík?není tak krásný jak ten váš, bohužel kulatou boudu dělali až v roce 2009, ale pokud budeš chtít dám ho do fotoalba

evusinka
7. máj 2010

xkacatkox:
Jsem trochu mimo. Chtěla jsem napsat kauculackovi, jestli už vyrazili objednat kočárek. 😀

Každopádně fotky určitě přidej, ráda bych si je prohlédla. 🙂

xkacatkox
7. máj 2010

v pohodě, já si říkala 🙂 foto přidám

ponyxx
7. máj 2010

Ahojte,
ja by som chcela kočiarik s nafukovacími kolieskami...má niektorý ten podvozok také? Lebo ja som sa k tomuto údaju nedopátrala.
Ďakujem

sunny1112
8. máj 2010

ahoj ponyxx, minimalne F2 ma vsetky velke kolesa nafukovacie 🙂

meginka79
8. máj 2010

ponyxx ... ja som pocula, ze nafukovacie kolesa sa robili len v kolekcii do roku 2009

nove kolekcie uz vobec nebudu mat nafukovacie kolesa, len tie bambusove, ci kaucukove, ci ake su to
tak isto je to aj s S-lift taskou, ta sa tiez uz od 2010 nebude vyrabat

paa

kauculacek
9. máj 2010

evusi: mno, to bych taky ráda viděla, nějak se to pořád oddaluje 🙄 Ale už bycho měli, sem v 7mém a jestli je objednávací doba 8 týdnů, tak bude na čase 😅
Každopádně hnedle ohlásím 😀 😀 furt musím chodit koukat na ten tvůj kočík do alba 😀

evusinka
10. máj 2010

kauculacek: 😀 To jo, to už je nejvyšší čas...

ponyxx: Meginka má pravdu. Nafukovací kolečka již gesslein od letoška nedělá. Jsou místo toho ty kaučukové - co se týče měkkosti, je to stejné jako nafukovací, výhoda je lepší údržba, hlavně je nikde nemůžeš píchnout... 🙂

xkacatkox
11. máj 2010

evusinko, koukám jak se ti to krátí, zachvíli už budete kočíkovat, jaký máte nánožník na sporták a jaké má úchytky, nás trošku zklamal, tak jsme si říkali, že se pokoukneme třeba mají už i jiné

evusinka
11. máj 2010

xkacatkox: Zatím nánožník nemáme, na ten čekáme s tou autosedačkou, nějak na něj zapoměli, tak slíbili, že ho dodají dodatečně, tak uvidíme.
Jojo, krátí se to. Zrovna dneska jsem byla na křivce a nějak se jim to nezdálo, tak jsem musela do nemocnice na další a v pátek musím znovu, tak nevím nevím.....
Ale už se hrooozně těším, až vyjedeme s kočárkem do ulic. 🙂

kauculacek
11. máj 2010

Ola lá... tak v pondělí razíme do německa 😉 😵 😵 😵 Moc se těším!!

leveretka
11. máj 2010

kauculacek, ideš pre kočík? nemátie niekto nové info ohľadné tých autosedačiek, či dorazia toho 15.5.? Dakujem

evusinka
12. máj 2010

kauculacek: Supeeeeeeeeeeeer!!! 😀 Jsem zvědavá, jakou barvičku objednáte, tak dej pak vědět!!!

leveretka: My máme v plánu počkat do konce tohoto týdne a v pondělí tam kdyžtak hned zavoláme, aby nám řekli, co a jak...jestli už autosedačka je nebo ne....

evusinka
12. máj 2010

leveretka: Tak mi právě psala ta známá, že už autosedačku mají. To vypadá nadějně! 🙂 Tak my uvidíme, jestli nám do konce týdne zavolají...když ne, tak jak jsem řekla, voláme v pondělí...

kauculacek
12. máj 2010

Evusi: zatím to vypadá na černou v kombinaci se žlutou - to je favorit 🙂 (či tyrkysovou nebo zelenkavou, uvidíme tam)..

leveretka
12. máj 2010

evusinka, tak to je super správa!!! konečne 🙂 tak my tam voláme tiež v pondelok a hneď by sme preto aj v utorok asi vybehli...to by bolo supeeeer 🙂