Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

dosa
4. aug 2010

@tilly - f2 je take korytko ako boli stare modely buzz, s rovnym chrbatikom, nie takym zaoblenym ako su teraz...

@limoni - ja mam buzza a nozicky polohovat idu 😉

dosa
4. aug 2010

@limoni - hop, ospravedlnujem sa, ty si sa pytala na F6 s vanickou a ja som ti poslala F4. zle som si precitala...

limoni
4. aug 2010

@dosa viem, ze na F4 ide vanicka, no ako pisala eellik, F2 je fajn aj preto, ze sa daju vymenit tie kolieska a s tym buzzom som to nevedela, ze sa daju polohovat nozicky, sa ospravedlnujem 😀
@tilly no ja by som radsej, ak by to nebolo korytko, nemam skusenost s kocikmi, tento bude prvy, ale radsej by som nejake to rovnejsie polohovanie do lahu, ale kto vie nakoniec 😉
dievcta, ktore mate F2, @eellik alebo @dosa, mohli by ste sem, prosim Vas hodit fotku F2 v uplnom lahu, bola by som Vam velmi velmi povdacna 😵

tilly
4. aug 2010

@dosa tak to je asi lepsi buzz... (???)

dosa
4. aug 2010

@limoni - nemam f2, len som ho ocumovala v obchode, mala som f6 na zimu, pre babatko si lepsi kocik na zimu neviem predstavit. no uz na jar som zatuzila po niecom drobnejsom....

@tilly - ja neviem, gessleiny su take velke a tazke, buzz je take drobatko pri nom. uz by mi bol taky velky kocik zbytocny...

jaa
4. aug 2010

@eellik Nebyla jsi pro F2 ve Furth im Wald??Na tento samý jsem tam totiž koukala a zkoušela polohování ap...Já jsem si teda nakonec vybrala černou kostku..Jen sport.a to hlavně kvůli délce ložné plochy.,která je 98cm...A to nemá žádný sporták... 😉

eellik
4. aug 2010

Bohužel fotku v leže nemám k dyspozoci a kočarek nemám doma.Těch poloh tam je víc na nožičky je to také polohovací,ale asi uplná rovina se nedocílí..Můžu se zeptat co nazýváte "Korytko"? 😵 ?

eellik
4. aug 2010

Ahojky,jo byla jsem tam díky tvému typu.Byli jsme opravdu spokojený a vyplatilo se tam vyrazit.Už ted sem spokojená tak uvidím,až ho začnu využívat a jestli splní mé požadavky 🙂 .

jaa
4. aug 2010

@eellik tak jsem dočetla..Byla jsi tam,kde my...Super..Ceny docela šok,vid.oproti Pardubkám.. 😅 Ségra ho má bez sedačky a vyšel na nějakých 640e.. 😉

jaa
4. aug 2010

@eellik Jo a zítra pro něj jede,,teda pro oba..I můj.. 🙂 tak jsi paní nadhodila slevu??

jaa
4. aug 2010

@eellik korýtko je sporták,co mu nejdou zvlášt polohovat záda..jako je BB,Buzz,a F2.. 😉

eellik
4. aug 2010

@jaa Nejdřív jsme to chtěly zkusit,ale už byla ve slevě hluboka korba ze sporťákem za500E a pak nám jěště přohodila dárek do autosedačky dětský pytel na nožičky.Byla jsem rádá,že jsme to daly celé dohromady tak už jsme pak slevu nezkoušely a hned jsme si ho odvezly.Jak jsme vyděli ten šediví tak už jsme ani neřešily,že by jsme něco vybíraly z katalogu a jel okamžitě s námi domů 🙂 .Ceny opravdu supr.

jaa
4. aug 2010

@eellik tak to je super...Máš k tomu i tašku a košík??

limoni
5. aug 2010

@jaa takze ta sportova F2 je v tvare L, teda okrem noziciek, a to L uz nejde nejako menit, len je mozne ho cele posuvat - polohovat dole a hore, ak som to spravne pochopila, jaj prave preto som nechcela buzza 😒 teda okrem malej quinny vanicky
myslite si, ze je vhodne v tom vozit take 5 - 6 mesacne dietatko ? ak by som ho chcela dat do lahu,tak ma v najnizsej polohe zadocek a nozicky su hore,viem ze je to individualne podla dietatka a napr. detickys refluxom nemozu ist do uplneho lahu, alemyslite si, ze sa v tom dieta vyspi?
ozaj skoda tej F6, ze nema pevnu vanicku, nema gesslein nejaku knihu staznosti a priani? hned by som im dala prianie 😀

jaa
5. aug 2010

@limoni U F2 je vanička dost velká pro dítko do 10měs.Má 78cm.Což nemá plno dětí ani v roce..Tak není potřeba dávat mimčo do sportáku.Jinak, v tom sportáku je zmenšovací vkladná deska z molitanu a ta trochu víc zmírní to jako by L.Dneska jsem to zkoumala..A,když si koupíš molitan,nebo by ti šikovný čalouník tu desku vyřízl a ještě víc ji naklopil,tak to bude skoro v rovině.A,když se ta deska vyndá,je kočárek opravdu hodně velký.
Jinak teda ,když porovnám Cam Cortinu a Gesslein co by do kvality provedení,tak teda vede CC.U uložení lož.kol měla lepší..Tak jsem zvědavá,jak budu spokojená..Odpružení je ,ale super.Jo a Cc jde do úplného lehu.. 😉
Jinak pro info..Sporták,fusak,taška,košík,nánožník,slída..mě vyšel na 473,9e.Ségru vše krom autosedačky na 624e..A ještě jsme každá dostala jako dárek hrací velkou panenku do postýlky za 29,9e..Takže spokojenost.. 😉

jaa
5. aug 2010

a to je on.. 😉

mmacko
6. aug 2010

@jaa vidim, ze tu rozoberate, ako je to naklapanie u F2, kamoska ho ma a teda ja som proti naklapaniu, ale tento kocik je v tomto fakt vymakany. S tou zmensovacou vlozkou, ako si spominala, je dieta skoro uplne v lahu. Takze to je fakt vyhoda 😉

jaa
6. aug 2010

@mmacko Jj Je pěkný..Já ted zkoumám na co je ta oliva na té přední části boudy,která je potažená folií...Jestli ta část boudy slouží jen jako sluneš´ční stříška,či co...Pak nechápu na co jsou ty gumičky u kloubu boudy..nevidím v nich žádný význam..A nevím na co jsou suché zipy uvnitř fusaku Sleepy na té vrchní straně..Na spodní bych chápala,že když to slouží,jen jako podložka do kočárku,tak aby neklouzala,ale oni jsou na té vrchní straně..Tak to fakt nevím k čemu..A na návodu to nikde není... ☹

barboramarek
8. aug 2010

@limoni ahoj ja som malu davala 5 mes. do sportovej casti, a ta zmensujuca podlozka je uplna parada vobec to tam nebolo ze nohy dohora, taka velmi prijemna poloha ;-}

limoni
8. aug 2010

@jaa dakujem pekne aj za foto aj za popis, tak s tymi gulickami na bude to netusim a na gesslein.de stranke nie je nejaky ten manual? inak na nete je velmi malo F2 videi, ako som hladala

@barboramarek dakujem si zlata

akcull
8. aug 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat kdo máte F6, jestli pokud jsou tam ty čtyři velká kola, tak se dá houpat? a pokud tam mám ty malá otočná, zda se dá složit do krátké fabie?
Děkuji

jaa
8. aug 2010

@limoni nic jsem nenašla☹
@akcull Já myslím,že dá..Já mám ted na F2 v předu také ta malá a houpe tak dokonale,že v něm malá pořád spí... 😉 A do Fábie???Asi bych to zkusila u obchodu..A,když dáš korbu do vnitř na sedačku,tak si myslím,že podvozek se do kufru vejde..

xkacatkox
9. aug 2010

@akcull Já složím F6 do fiat panda, kola dozanu, a vrček někam na sedadla, vlezeme se i s mega nákupem a sedčkou, bych se nebála

xkacatkox
9. aug 2010

@xkacatkox kola---myslela jsem podvozek, nemusíš ani vyklapovat kolečka

akcull
9. aug 2010

xkacatkox, tak to je fajn🙂, kočárek se mi moc líbí, já jsem si myslela, že bych pro druhé mimčo pořídila klasiku hlubokej kočár houpací takovej vhodnej do terénu a pak bych měla ještě nějaký skladnější sporťák do města... no a teď jsem narazila na F6 a to je jeden kočár, ale vlastně dva v jednom, ještě se mi líbí že je fak prostornej i pro velké dítě a má krásné barevné kombinace...🙂
a můžeš mi prosím ještě napsat jestli jde s tím kočárkem houpat...?

xkacatkox
9. aug 2010

má měkké a tvrdé odpružení, ale vyloženě jako houpací nehoupe, ale zase si na to dítko nezvykneš, prostorný je dost, my máme v 10,5kg a v pohodě se vleze, ještě s fusakem v zimě to bude bez problémů, já bych teda brala jen tento je vhodný jak do města tak do terénu ( jsme na vesnici, vím o čem mluvím), jsou kněmu dvoje kolečka dopředu, jedny otočná(do města, já se z nich u nás mohla zvencnout, ale ve městě v pohodě, a pak velká, do terénu

tilly
10. aug 2010

@limoni quinny nema malu vanicku, ona len tak vyzera... moj maly bol v nej pol roka a to bolo v zime, cize overal + hrubokanska deka... a potom uz aj tak vo vani byt nechcel... a k tomu korytku, je to podla mna lepsie ako normalne polohovanie, ja som korytku dlho odolavala a potom som si raz vyskusala buzz v obchode a odvtedy ine nechcem.... mam este pliko, to ma normalne polohovanie a tam sa mi maly tak dobre ako v buzze nevyspi...

juuuj, zamilovala som sa do F2... len najprv musi ist buzz z domu... mozno na zimu poriesim F2, straaasne ju chceeeem, naaadherny kocik...

tilly
10. aug 2010

a este som sa chcel k F2 spytat, ten kosicek (carry bag) to je nejaky speci? ma tam nejake speci pripinky alebo tak? alebo by sa tam dal dat aj taky ten moderny piknikovy kosik?

limoni
10. aug 2010

@tilly jaj qiunny speedy asi nema v sportiaku ani otocnu sedacku, tak ten uz ani neriesim a este tie farby sa mi nepacia
teda to korytko uz ma az tak netrapi, teda sem tam ked stretnem v meste teutoniu v polohe uplne lezmo, tak chvilku zapochybujem o F2, ale asi som konecne nasla svoj prvy kocik 🙂

inak mam na Vas dotaz, myslite si ze vanicka z obycajnej F2 je pouzitelna, teda upevnitelna na F2 coccon? chcem si kupit vanicku z druhej ruky no je z F2 a ja si idem kupit sportiak F2 coccon, tak neviem, zda sa mi ze som citala na nete, ze rozdiel medzi F2 a F2 coccon je v strieske - coccon ma uplne zakryvajucu celu sportovu cast a F2 nie a este ze coccon ma zmensujucu vlozku a F2 nie
prosim poradte

evusinka
11. aug 2010

@akcull F6 má skutečně hodně dobré odpružení, takže bych řekla, že i docela pěkně houpe. Já chtěla taky původně klasický houpací, ale s tímto jsem v tomhle směru spokojená. A co se týče toho skládání, tak si myslím, že skladný je dobře, ale máme kombíka, tak opravdu netuším, jak u fabie..