• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

7. decembra 2016 
@brisalek na F6, a sedí,jen má navím jakás poutka ze suchého zipu, ty nevyužíváme, jinak to sedí super a ty poutka nejsou vidět, co nešijí byla vložka do kočárku tu mi slíbila, poslala ale vůbec nepasovala, tak reklamace a koupila jsem origoš
25. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xkacatkox a nemohla bys mi poslat fotku?? Ja jsem ji psala a mluvila s ni po telefonu a rekla mi, ze tenhle kocarek nezna????:slight_smile:
25. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisalek bude ti to stačit až večer, poslala bych ti ji bud na mail, pokud pošleš do IP, a nebo to vložím do fotoalba, ju, ona je s paní složitější domluva, ale nánožník je pro mě dobrý, teda lepší než ta hrůza od gessleinu, kam táhne na nohy
25. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby radte, hladam tasku na kocik, naj cierna, ale aby nemala zapinanie na rucky-cvocky ale nieco ine
ide ma rozhodit nemozem zohnat a potrebujem
tie cvocky, prd drzia ked tam dam viac veci ,dakujem
25. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 a nechces ruksak? orig na kocik, znacka allerhand... mam cierny... mavaju to v kike... mna stal vyse 2000 sk...
25. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevite kde jde F6 koupit blizko Brna nebo v Brne?
25. aug 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavkah moc ti neporádím, ale kámošky jak z brny tak Olmiku jeli nakupovat do Pardubic ke Kutíkovým, tak snad už se tam nachází nějaký prodejce
25. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky neviete mi poradiť aký je rozdiel medzi F6 a F2 conon?
26. aug 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 - rozdiel je vo vsetkom, ina konstrukcia, ine sedenie... F6 je sportak a ked ho ches vyuzit od narodenia, tak s vloznou taskou alebo predlzovacim dielom... F2 ma korytkove sedenie/lezanie - nepolohuje sa len opierka chrbta ale cela sedacka a dieta ostava stale v jednej polohe. ak ho chces vyuzit od narodenia, tak jedine s hlbokou vanickou... a cocoon je ta strecha, co sa da natiahnut cez cely kocik :wink:
26. aug 2010 o 11:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem takže ostava od narodenia F2 alebo F2 conon s vaničkou
26. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 F2Cocoon je zvlášt vanička a zvlášt sportovní nástavba... :wink:
26. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 na obycajny F2 tiez potrebujes vanicku

@tilly dnes v letaku kaufland som nasla nakupny kosik s dekoraciou, ma rozmery 50x30x23 cm a napadlo mi, ci by sa nedal pouzit na F2, namiesto carry bag, ale este som ho nevidela nazivo, mozno to bude nejaky smejdik, ked je cely z plastu a za 2,99 eur :grinning:

@jaa ty mas carry box, vsak? mozem ta poprosit premerala by si mi ho, velmi pekne ta prosim :wink: ale predpokladam, ze bude mat zrejme aj nejake specialne uchytenie na konstrukciu kocika a tym padom je iny kosik ako original carry bag nepouzitelny
ako citam, tak nejako ta nepocuva gesslein :unamused: dufam, ze ste to uz rozchodili

dievcata niekde som nasla eshop, ktory predaval aj samostatne zmensovacie vlozky do F2, no teraz ju nejako nemozem najst, a mozno by som si aj kupila na vymenu nejaku tmavsiu, kedze objednanu mam tu bielu z ciernym vzorom, prakticke, vsak :grinning:
tie vlozky do kocikov co siju na mimibazare budu asi tensie ako by sa zislo do F2?
26. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni Do F2 ty Z MMB asi nepůjdou..Zkus najít ten odkaz na originál Gesslein vložky..

Košík pod kočárek je větší a má nosnost 25kg.ten z OD je menší a o jeho kvalitě docela pochybuji..Mamka ho má na nákupy...:slight_smile:
Zítra ti ho oměřím.. :wink:
26. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim, ze ste riesili nanozniky. Ked sme objednavali kocik, tak nam povedali, ze ta fusakotaska sa da prerobit na nanoznik. Tuto zimu sa to chystame vyskusat :wink:
26. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smileko - ani nie tak na nanoznik, ako na fusak, lebo ten vrch musis zazipsovat o spodny diel a nanoznik mozes pouzivat len tak, navrch, ked sa ochladi... my sme tiez mali po zime z toho fusak, vyuzili sme to, ale na jar uz to bolo prilis teple...
26. aug 2010 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a kde sa dajú zohnať za výhodnú cenu tieto kočíky, neviete poradiť??
27. aug 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 Mrkni na stránku 10-11 v této diskusi. :wink:
27. aug 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 V Německu!
27. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to viem keďže je to nemecký kočík :slight_smile: :wink:
27. aug 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2010 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni Tak měřím košík:výška-25cm,šířka 28cm nahoře-2cm dole,a délka-48cm mahoře-2cm dole. :wink:
27. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 Mě vyšel sporták o 6tis levněji v kompletní výbavě a ségru celá sada bez autosedačky,ale jinak komplet O11tisíc méně.
27. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si ho kupovala?
27. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa dakujem za info :wink: V podstate ano, je to fusak. Tak budeme musiet nieco vymysliet na chladnu jesen a jar.
27. aug 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 V Německu ve Furh im wald.je to hned za Folmavou směrem na Cham.Personál super ochotný a ceny bomba...Třeba fusak Sleepy stojí v Pardubicích 3500kč a mě vyšel na 1700kč.Samotný sporták stojí v Pardubicích 14000kč a mě stál.300e.Tj 7500kč... :wink:
27. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaa dakujem za tie rozmery, asi predsa len kupim original carry bag :wink:
28. aug 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaa: tak to sú fakt super ceny, u nás si pýtajú nehorázne peniaze.
ja sa v nemecku nevyznám, nemohla by si my poslať na email henriettka@centrum.sk presnú trasu a približne kde to mám hľadať.
29. aug 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura2811 odesláno:slight_smile:
29. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mna stve, ze za tie peniaze velmi rychlo vybledne strieska na kociku :unamused: A tiez upinanie toho madla, je tam snad za trest. Mam F6 a teda som veru zo znacky sklamana.Nehovoriac o strieske na autosedacke, dokonca sa mi odlepili tie polystirenove bocnice z autosedacky. Horor :frowning2:
29. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok