Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

fialinka
27. okt 2010

Ahoj .. stalo se některé z Vás, že se vám u F6 utrhlo dole lanko od brzdy? Nijak silně jsem nezatáhla a lanko se vrtrhlo.

xkacatkox
27. okt 2010

@alvy jedete na servis na zimu?
také nad tím přemýšlím 🙂

jaa
28. okt 2010

@evusinka kdypak budou fotečky nánožníku?Určitě bude teplejší,než origoš....

xkacatkox
28. okt 2010

@jaa to teda je (máme ho od stejné paní), ale vložná taška je lepší, rozebereš a je super, nemusíš mít fusak

jaa
28. okt 2010

@xkacatkox U F2 vložná taška není...Problém je,když potřebuješ i tu tašku,jako hluboký a i fusak.. ☹
nemáš foto s tím nánožníkem??

evusinka
29. okt 2010

@jaa Se omlouvám, vždycky zapomenu vzít sebou ven foťák. Tak snad dnes... 😀 😀

jaa
29. okt 2010

@evusinka 😉

myskin
29. okt 2010

fialinka, brzdové lanko se nám urvalo (po dvou letech používání) při skládání kočáru do auta na odvoz na údržbu. Tak nám ho pan Kutík v Duze v rámci údržby vyměnil. Nechápu proč tu brzdu nějak nevychytaj, pro mě brzda je největší mínus na Gessleinech.

xkacatkox
30. okt 2010

@jaa to jo, vy vložnou tašku nemáte, fotky najdu, posílala jsem je evusince

jaa
30. okt 2010

@xkacatkox díky 😉

livia333
31. okt 2010

baby chcem sa vas spytat na kocik Gesslein M4, vidim, ze maju ine kolesa, nie klasicke dofukovacie...ci nahodou neviete, ci je mozna variacia kolies? t.j. v pripade potreby dokupit nafukovacie kolesa? Predne kolesa su mensie a tiez by ma zaujimalo, ci je mozne ich variovat s velkymi? Nevieme sa k tomu dopatrat..a tak mi snad pomozete 😅

myskin
31. okt 2010

@livia333 zkus napsat dotaz na duha.kocarky@worldmail.cz nebo zavolej na 608022607. Je to prodejna Duha v Pardubicích, kupovala jsem tam kočár.

alvy
31. okt 2010

@fialinka Nám se stalo, že nám lanko jakoby vyskočilo a s ním i pérko. manžel to spravil za pár minut a stalo se nám to, když babička moooc zabrala na brzdu. ale teď je vše v pořádku.

alvy
31. okt 2010

@xkacatkox Jojo, razíme na servis před zimou¨...... hlavně máme cestu do pardubek a chceme v duze koupit pro Elišku sedačku do auta 🙂

alvy
31. okt 2010

@jaa To fakt nevím.... no, zkusím se na to zeptat.
my teď testovali fusak v harrachově. měli jsme pro Elišku cestovní postýlku....nějako se v ní necítila, tak jsme ji šoupli do fusaku a spala jako nemluvně.. jen jí ve fusaku kojit bylo trochu náročné 🙂

jaa
31. okt 2010

@alvy Díky.. 😉 Kojení ve fusaku..věřímasi žádná sranda🙂))

xkacatkox
1. nov 2010

@jaa pokud chceš ty fotky nánožníku tak mi mošli mailík na IP, zašli ti je

eellik
1. nov 2010

Ahoj Děvčata.tak už patřím mezi váš a měla jsem už možnost vyzkoušet kočárek F2 co jsme kupovaly v Německu.13.10.se nám narodila Klaudinka.Jsem s ní doma14dní a jsem nadmíru spokojená s kočárkem i s malou 🙂 .Zatím je zlaťočká a nechává mi čas,abych se mohla věnovat i sobe.V noci pěkně spí a přes den taky no a někdy musí dát o sobě vědět,že je tady s námi tak nás trošku potrápí pláčem.Co se týče kočárku.Při první procházce jsem použila velký kolečka a byla jsem spokojená,že se lehce veze a celkově je kočárek lehký.Dobře se s ním manipuluje.Dala jsem jí sleepy fusak a měla jsem jí v bodíčku,dupačky,svetřík,rukavičky,čepička a teplota supr.Měnila jsem kolečka za menší a zvládla jsem si je vyměnit sama a to jsem měla malou už v kočárku tak jednou rukou jsem držela za korbu kočárek ve vzduchu a druhou rukou jsem vycvakávala kolečka a zvládla jsem to.Kočárek s malou lehkej nebyl,ale kolečka šly vyměnit dobře.Také už jsem si ho skládala sama do auta a dokonce jsem ani nesundala korbičku a dala jsem to v celku do kufru.Mohl by byt po složení trochu nižší,ale s tím už nic nenadělám 😒 .Takže zatím můžu jen chválit a doufám,že budu spokojená jěště dlouho.Pěkný večer 🙂

jaa
1. nov 2010

@eellik No,malá je krásná...Beruška.. 🙂 Ségra už má taky v F2 Sárinku.Kočárek je lehký a manipulace dobrá.Ona tam má stejně,jako já otočná kola.Byla s malou venku poprvé v neděli.Malá měla fusak,body a kabátek a měla trošku studené ručičky a nos.Tak s švára uháněl domů,aby mu nezmrzla.. 😀 On je hrozně pečující otec a pořád ji leze do kočárku...a zkoumá ji...

xkacatkox
2. nov 2010

@jaa jen ho nechte, můj chlap je taky pečující, už od narození Matýskla 😀 ho tak rozmazluje, no koukám 😀 , F2 je nádherná, hlavně že jste spokojení
@eellik nádherná kočenka

jaa
3. nov 2010

Holčiny,moc prosíme o hlasy..Třeba to k něčemu bude..děkujeme... 🙂
http://soutez.doma.nova.cz/martinakyp#

carina
7. nov 2010

@evusinka @kauculacek Holky, jak je to přesně s tím objednáním kočárku z Německa? Objednat se to asi musí osobně, ale jak je to s dodáním? Musí tam pro to někdo zajet nebo to pošlou? Máme to do té prodejny ve Furthu docela daleko, tak počítám, jestli by se to vyplatilo jezdit tam několikrát...

evusinka
8. nov 2010

@carina My jsme si pro něj byli osobně, nemáme to daleko, ale myslím, že to některá z maminek psala, že jim to posílali poštou...

eellik
8. nov 2010

Ahojky,my jsme si byli pro něj v červenci,ale vybraly jsme si co měla na prodejně a jěště nám na něj dala slevu.Když jsem přemýšlela o jiné barvě tak nám řekla,že by to musela objednat a my si pro něj přijet,protože má špatné zkušenosti s posíláním do ČR.Prý se to nedá pojistit a dva kočárky se jim už stratily a lidi jí zaplatily kočárek a ten k nim nedocestoval.Doplnky ke kočárku posílá,ale na kočárek se moc dobře netvářila.Známá si ho objednávala stránky yatego(podrobnější info bych musela zjistit) a měla to bez problémů,ale vyšlo to tam o něco dráž než ve Futhu.Pokut už si rozhodnutá jaký chceš objednala bych si ho telefonicky a pak si pro něj zajela.Pořád dost ušetříš než když to budeš kupovat v ČR.

mayka
16. nov 2010

ahojte baby,
chcem sa spytat. Vy mate ake fusaky do geslein kocikov. Ja mam emitex 3 v 1 ale strasne sa smyka a nesedi mi dobre v kociku tak uvazujem o kupe noveho. Poradite mi? 😉

myskin
16. nov 2010

@mayka já mám do Gessleinu fusak Lodger Bunker a zatím spokojenost. Je od narození a malé je teď 2,5 roku a vejde se v pohodě. Taky se mi líbil originál fusak Gesslein, ale vyzkoušeno nemám.

mayka
16. nov 2010

@myskin no uvazovala som nad tym lodgerom ale teda je dost drahy. Terezka ma uz rok a neviem kolko mi v kociku vydrzi este. Tuto zimu urcite. Ty este dceru vozis v kociku alebo kde ho pouzivas este?
Ten gesslein fusak je len tej sedej farbe vsak?

eellik
16. nov 2010

@mayka Ahojky 🙂 ,já mám fusak gesslein sleep.Dlouho ho nepoužívám(eměsíc)a zatím jserm s ním moc spokojená..skvělej je i do auto sedačky.Malou mám v dupačkách v bodíčku a svetřík a vůbec jí nemusím svlékat v autě.jen rozepnu vrchní díl a je jí dobře.tak jí mám obléklou i v kočárku a jěště se mi nestalo,že bych jí měla spocenou nebo naopak,že by jí byla zima.Byla jsem s ní i na uřadě a nechala jsem jí v kočarku zadělanou a když jsem zkoušela jestli není spocená tak nebyla.mají různé barvy,dělají je do barvy ke kočárku.záleží kde si to budeš kupovat a jakou mají nabídku.Nemužu porovnat s jinou značkou,ale jsem spokojená i za tu cenu,ale je pravda,že mi ho budem potřebovat jěště dlouho.Ale pokut do něj půjdeš tak ho vždycky za nějakou stovku prodat přes internet.

alvy
16. nov 2010

@mayka my máme gesslein sleep... a jak jsem už psala...naprostá spokojenost. škoda, že eliška nemůže připsat, jak se v něm cítí. my stále jezdíme jen v body a holé nožičky a je el. opravdu v pohodě.

myskin
16. nov 2010

@mayka Lodger jsem kupovala letos v říjnu, malá má 2,5 roku a ráda ještě jezdí v golfkách a ve sporťáku. Rozhodovala jsem se mezi Lodgerem a Gessleinem a Lodger nakonec vyhrál, protože oproti Gessleinu není tak objemný a s Gessleinem si nějak nedovedu představit že bych s ním jezdila v chladných dnech v létě nebo na jaře. Je to zkrátka klasický fusak, ale jak už tady holky psaly dobře reguluje teplotu. Lodger můžeš využít celoročně, malá je zmrzlík, nohy omotané dekou jí zkrátka už v říjnu nestačily. Výhoda je taky že se dá fusak lehce rozevřít třeba při nákupech, nikde nic neplandá. Jenom doufám že i když není tak objemný že bude fungovat jak slibují i v pořádných mrazech. A taky počítám že ho užiju pro druhé dítě od narození. Záleží co od fusaku očekáváš. Jestli pouze na zimu tak bych volila Gess. sleep, pokud celoročně tak Lodger.