Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

sunny1112
6. dec 2010

@jaa @kikimaruska to je pravda, ze ta zelena vyzera na fotke inak ako v skutocnosti..ale mne ta velkost vanicky vyhovala, ja som totiz musela riesit pri kociku este aj to, aby sa mi zmestila na sirku do vytahu 🙂 cize vela kocikov som preto musela uplne vylucit...

kikimaruska
6. dec 2010

Jo jo, x-lander byl malej...ale nám to nevadilo...byli jsme prcci. Taky neměla odvětrávání (rok 2008), ty nový od 2009 už větrání maj....Jo, Navettu bych brala hned, jenže na co ji dát..Pliko bych nechtěla s korbou ani za nic a GT3 mě zklamalo a je oooobří, že mi zabral celý kufr a ještě sem musela demontovat tu roletku na kufr...tak navetka nebude ☹ , navíc na podvozky peregaí nejde autosedačka Maxi cosi...a tu já zase na druhé mimi určitě chci. Šla na x-landera a jde i na Gesse 🙂 -teda s adaptérama, ale to na x-landera byly adaptéry taky.

kikimaruska
6. dec 2010

@sunny1112 Jo, to tě chápu. G4 je stabilní a přitom i úzký, projeli jsme kamarádky uzkým křídlem dveří, kter ona musí stále otvírat. Sice tip top, ale projeli 🙂 a s výtahama sem si užila svoje, že jsem se nevešla...i proto si chci Gesse nechat. Jako velký hlavní kočár do přírody se mi líbí Vision...ale toho taky moc maminek nemá...to uvidíme časem...

jaa
6. dec 2010

@sunny1112 Na šířku to bude asi stejné,jako byla Camka.myslím podvozek.. 😉 A bylo fajn,že na sedačku žádné adaptéry nebyly třeba🙂
XL je malej dost a ta nová verze,co je ted(korby),tak není vůbec hezká...To ty starší zase byly designově hezčí...A,kdy je v plánu druhé mimi???

kikimaruska
6. dec 2010

Je taky krásnej...pro nás ted už zatím zbytečne velkej...a teda je s taškou...Tak kdyby někdo měl zkušenosti, sem s nimi, ráda si počtu 🙂

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Tak na ten jsem měla taky políčeno,ale dle mého ty kočárky moc do terénu nejsou.Hlavně to jednoduché uložení kol☹Tam je spíše lepší ten sport XLander s odpružením.ten měla sousedka a jezdili s ním fakt všude..

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa jo tak s tím souhlasím, že starší korby byly hezčí...sice nemaj to větrání, ale líbí se mi taky víc...a jsou ted k dostání třeba 08 za zapakatel ceny nové.Koukám, se taky docela vyznáš v kočárkách vid 🙂 😉 . No kdy plánuju...je to složité, puvodně sem chtěla po 2 letech malého, jenže tatka od nás před rokem a pul odešel, takže ted se klepu do práce...a jakmile najdem tatku, moc ráda bych nejmín ještě jednoho prtouska, aby měl Kubík sourozence. Snad do jeho 6 let se zadaří...

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Z té černé látky mám F2.Nešisuje:-)

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Jj.Hodně hledám a zkoumu.-))))Scháněla jsem mega sporták s délkou alespon 98cm.tomu vyhov.jen Gess,camka,bumberlite a Brio.No a pak se bralo už jen pro a proti.. 😉
S tatkou mě to mrzí,když vím,jak jste za Kubíkem jezdili oba a snažili se ho vypiplat... ☹

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa a ten vision není odpružený? Tam teda píší že zadní kola jsou odpružena...Já měla XA a ten odpružený nebyl vubec tedy...a ted ten G4, jsem se namlsala, krásně pruží...sem říkala, že i mimi by se v něm dalo uhojdat 🙂 .Malej teda na houpání zvyklý nebyl, když XA nehoupal a nepružil...a s g4 si to vychutnávám 😀

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Jinak s Camkou jsem jezdila také všude přes drny,kořena ap..a je jako nová.Kola nešmajdají,nevyšisoval,neodřel se prostě paráda...fakt kvalita...
Ty jsi měla taky haldy kočárků,vid, 😀 ?

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa ...jsi koukala do albíčka? 🙂 ..no jo no..tatka měl už dávno své city holt jinde...Jinak největší co sem měla, byl Trend Line Rider, ten má plochu 103 cm...ale je to 4 kolák pevnej a má zas jiný mouchy. Malej v nem do jara spal denně i ve fusaku. Pak od května už přestal spát venku,tak jsme poslali dál. Na spinkání na zahradu a do terénu tady na ves bych ho brala zas...měla sem ho po 3 dětech, Kuba byl čtvrtý a ještě slouží dál s novýma kolama další majitelce 🙂 .Výborně se ovládal díky páce...Musím říct, že Riderek, Teutonia a G4 jsou nejlíp ovladatelný kočáry, co jsem měla...

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Jj.jsou odpružený.Ale proti XL sport méně a kola nejsou na nějaký extrémní terén stavěná....Mají uchycení na malém prostoru a tím pádem šilhají po pár dnech.mají sice ložiska,ale toto někdo nedomyslel... ☹

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa jooo, no to měla...mám i svoje soukromý album na FB-Kubíka kočárky... 😀 ale pořád nemám na jednu moji kamarádku, té teda nesahám ani po kotník...

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska JJ.Už dávno,když byl Kubajz malej.😀DD
Mě se krásně jezdilo s Camkou.I jedním prstem.Super lehká a ovladatelná.🙂
S G taky,pokud má otočná kola.Jinak se nadřu,jako v...l

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska není to ta,co má asi milion a drahých kočárků tady na MK??

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa aha ☹ , tak ještě že to vím. Vision teda nebrat. je fakt, že jsem měla jjednu zimu i Herqulles raptor 3 spin, těžkej byl teda jako kráva, ale ty kola, to byl materiál...G3 byly taky kola robustní...Slalom je na tom hůř, tou mohutností, ale taky s ním problémy nejsou... Hm...a mě se ten V.tak líbil 😅

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa ne ne, ta sem vubec nechodí...má doma 4 děti a plno starostí...ale asi vím, kterou mamču myslíš 😉 , na tu teda nemám...A jinak vždycky sem kočárky prodala a za cenu koupila jinej a některý měla už použitý-starší 😉 .Ale abych se vyhnula řečím...že některé maminky uznávají pouze jeden kočárek na dítko...tak fotky v albech promazávám...aby tam nebyly všechny vidět...náš vozovej park, co mi prošel pod rukama 😀.

jaa
6. dec 2010

herkul se mi taky líbil teen černo-zelený🙂Ale má špatnou páku a je těžký...Ale do terénu super.. 😉 G V jo,ale ne do terénu🙂
Slalom byl pro nás malej už v 18 měs.A je moc nízký...

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska jen je tam dej🙂))Já právě viděla Kubu v tom béžovým a pak najednou černý..tak mi to bylo divný..🙂)Já jsem aky u holek prostřídala hodně kočárků,ale s Camkou jsem byla spoky,tak jsem si ji nechala nejdéle..V září byly malé 2 a v červnu jsem ho prodávala.Kdyby ho kamarádka nechtěla,jezdím s ním pořád🙂

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa S Cortinkou se jezdilo dobře, měla ji kamarádka...jezdily jsme spolu na procházky...a Cortina byl muj uplně první vyhlídlej kočárek...ale doma jako trojkolová ošklivá obluda neprošel (popis ex). Když pak jsme stejně první kočár reklamovali a neměli čím jezdit a viděla sem ex.nezájem o nás...tak jsem si už vybírala kočárky a vše jen podle sebe. Stejně sem to platila já sama a na vše jen řekl-to se mi nelíbí, tím to haslo. 😝 . jediný co schválil, tak g4 a tu zelenou barvu 😀

jaa
6. dec 2010

Jj jezdilo...My jsme vybírali mezi ní,BB comfort a slalomem.jenže camka byla má srdeční záležitost ještě v době,kdy jsem nevěděla,že ještě bude nějaké mimi🙂))a mm,když ji viděl,tak měl jasno.řekl,že do Slalomu by nám čuměli psi... 😀

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska bych ex do toho kecat nenechala🙂)))O malého se stará?

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska A,co říkáš na BBC?ten by se ti nelíbil?to je luxus sám o sobě.detaily ap...zpracování..nemá obdoby...A do terénu je.Už jen ten název Higt treck

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska My jsme totiž jeli do Prahy pro ten BBc a v Kolíně zácpa několik km a mě končily za 3 h vycházky.tak,když jsme se po něk.hod.dostali do Kolína,tak jsme koupili tam🙂

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa pokud máš FB, písnu Ti do IP...přidám si tě a dám ti přístup k mýmu albíčku fotek..to budeš koukat. Jo, Herkul byl taky hezky velkej, líbilo se mi otočný sezení, obří koš, plno kapes, brzda...jenže byl fakt těžkej, to je fakt-hlavně teda když byla sedačka čelem ke mě. Ten byl taky použitej už po dětech a taky slouží další mamince 🙂 . Líbilo se mi ale u něj možnost nastavit kolo na pevno, na 360 st. ale i natáčení o 180, to jsem u jinýho kočáru neviděla a jezdila sem tak nejvíc...na 180 st.aretace.

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa na ten mě lákala kamarádka...to jsem se rozhodovala mezi GT3 a BBC High trekem..ale už jen jako sporták. Nakonec jsem ho nevzala, protože měl tu naklápěcí vaničku sportovní...že se mimi celé položí, s pokrčenýma nožkama. Kamarádka zas kupovala kočárky s tímhle typem sportáků (měla Quinny buze, Bugaboo atp)...ale malýmu se v tech sedačkách nelíbilo, hlavně dlouho neseděl...takže sem chtěla sporták uplně do lehu, aby byl 😉

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Mám písni🙂

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Tuhle naklápěcí sedačku má i F2,ale to mají zase luxusně vamakanou oproti předraženému Quiny a BB.je tam klín a vložka a tou se regulije náklon opěrky právě pro malá mimča.Není tam téměř skok pro nožky.Klín mám vyndaný ,co se malé už nevešly nožky.Ale vložku tam ještě mám..

jaa
6. dec 2010

@kikimaruska Ukázalo mi to zatím jen jedno album