Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

jaa
29. dec 2010

@xkacatkox Nám je víc,jak dva a spíme v něm pořád.. 😉

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xkacatkox
30. dec 2010

@jaa takže můžeš doporučit, nezamotává se ti do něj?

jaa
30. dec 2010

@xkacatkox Spí mi v pytlích od 4t.To se už nevešla do zabalky...Motá jen,když je moc veliký.Jina ne... 😉

xkacatkox
30. dec 2010

@jaa tak já zkusím vzít jeden na zkoušku, snad to bude v pohodě, příštý týden tam povezu 2 reklamace,pojedeme do Duhy v Pce, já vám holky závidím, že nakoupíte v Německu a nic se vám nepokazí

jaa
30. dec 2010

@xkacatkox Zkus koupit nějaký obyč v Tescu,nebo jinde.Až pak ten lepší od G.Jinak je to fajn.Malá je pořád v teple..

happyhappy
30. dec 2010

@janicao mame zimne dieta, este v lete sme z tasky odopli tu hlavovu cast (predlzila sa tak plocha na lezanie) a pouzivame ju doteraz, rocne dieta sa nam tam vojde aj s fusakom. Ale ak by mala ta taska tu hlavovu cast, tak sa tam uz nevojde. Ale aj tak ho uz dlho v taske neprenasame, takze je to jedno, teraz sluzi vlastne ako taky vonkajsi obal na dieta 😀

happyhappy
30. dec 2010

@xkacatkox aj vacsie deti vedia spat v spacich vakoch, zavisi, ako si zvyknu. Ale fakt by som kupila bud nejaky pouzity alebo lacnejsi spaci vak, hocijaky posluzi, takze ak sa da usetrit, tak neries...

anamor
31. dec 2010

@sunny1112 ahoj citala som niekolkostran dozadu, ze si kupovala k buggy f4 hlboku korbicku, asi pre druhe mimi, takze nepouzivas este, vsak? ako si s nou spokojna zatial bez pouzivania, co je to zac, dakujem 😉

taktiez ine maminky ktore mate F4 buggy potesim sa referenciam, aj tym negativnym, sportacik som este nevidela, ale zatial sa mi dost paci 😉 najma co som tu precitala info od @kikimaruska

sunny1112
31. dec 2010

@anamor ahojky, mne este stale neprisile 😠 asi az okolo 20.januara a aj to zacinam pochybovat, ze tu objednavku dodrzia...☹ ale hned jak otestujem, dam Ti vediet 🙂))

anamor
1. jan 2011

@sunny1112 fiha to je dost blbe, si to objednavala cez net?

sunny1112
1. jan 2011

@anamor hej, cez enikibeniki, co tu mali vtedy v novembri akciu...a oni uz asi priamo kontaktovali Gesslein..uvidime teda, ci a kedy kocik dojde, inak sama neviem, co budem robit, kedze teraz je uz aj v Nemecku (kde sme kupovali Gesslein F2 pre prveho drobca) drahsi skoro o 100EUR ako bol v novembri...

anamor
1. jan 2011

@sunny1112 drzim palce nech to dobre dopadne 😉

janicao
5. jan 2011

Tak máme rozhodnuto, vybrali jsem Gesslein F6 🙂. Ještě jsem Vás chtěla poprosit, nekupovali jste někdo v tom levném obchodě ve Furth im Waldu autosedačku Maxi Cosi CabrioFix? Jen by mne zajímalo, na kolik tam vyjde? Děkuji moc. Budoucí Gessleinačka Jana

kikimaruska
5. jan 2011

Ahojky
@xkacatkox -tak co, už jste byly v PBC pokoukat? Objednali jste kočárek?

tilly
5. jan 2011

baby, nemali ste niektora problem s tymi malymi kolieskami? lebo uvazujem nad F2 a zdaju sa mi tie predne kolieska prilis male... a je F2 dostatocne priestranna? bola som si to v obchode odskusat, ale maly mi nechcel sediet ani sekundu, tak som si to nemohla obzriet...

kikimaruska
5. jan 2011

@tilly nevím jak velké jsou na F2, já mám malé na F4-myslím 17,5 cm a problém zatím nebyl..a jsou i odpružené...

tilly
5. jan 2011

@kikimaruska ja myslim, ze F2 ma este mensie.. zdali sa mi strasne malinke... neviem, ci zvladnu prekazku... ale asi by mali, nie? 😅

kikimaruska
5. jan 2011

@tilly holek s F2 je tu dost, tak ti řeknou 😉 , každopádně já s těmito kolečky (tak malé má i Cosmo co jsem měla), projela dost, jen chtějí do terénu nebo sněhu , bláta...zaaretovat.

tilly
5. jan 2011

snad poradia 😀

kikimaruska
5. jan 2011

Určitě... 😉

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska ahojky, tak dnes jsme si F4 buggy přivezli domů, máme ho také v zelené barvě jako ty, jsme nadšení teda hlavně já, Matýsek řval jak tur, ale to je u nás normální, zítra vyrazíme na první delší vyjíždku, je fakt supr odpružený a ta skladnpost no nebe a dudy, zapoměla jsme na foták a mobil, takže jsme ti nevyfotila ti F4 s vaničkou, no vypadá to hezky, ale z hlendiska funkčnosti a využití bych si na to osobně dala vešek od F6, akorát su musím zvyknout na manipulaci s polohováním tento systém jsme nikde neměla, ale to půjde, a prosím tě, také jsi měla trošku pomačkanou boudičku?

kikimaruska
5. jan 2011

@xkacatkox No tak to je super 🙂, už se těším, až se nám tu ukážeš ...🙂.Jo jo, boudička jak je z té pevné látky, tak vypadá pomačkaně, ale drží...když je ale déle natažená, tak se jakovy vyvěsí...Polohování já sem trochu znala z X-landera, ale toto je lepší trochu a chce to opravdu cvik. A tys tedy nakonec korbičku obědnala a vzala, nebo nevzala?

xkacatkox
5. jan 2011

@tilly k F2 pokud chceš terén by jsi měla dostat i ty větší a ty jsou lepší, ty menší aretovací se mi zdají lepší tak na město, já osobně jsme je neměla ráda, bydlíme na vesnici, jezdíme po terénu, a tam byli nic moc, ale jde i o zvyk, uvidíš jak ti bude vyhovovat 🙂

kikimaruska
5. jan 2011

ted koukám, že korbičku nepotřebujete...to sem si spletla vlastně...ale chtěla si puvodně béžovou barvu..?

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska ne nebrala, já ji nepotřebuji, já mám F6 tak kdybych chtěla tak si to přehodím, ale já už potřebuji hlavně skladný a pohodlý kočík tak ten vršek z F6 na to dávat nebudu, stejně je nám malej, no zítra to bude sranda, se budu bavit jak mi to nejde 🙂 ale jezdí se sním supr i ve sněhu, vyvezla jsme ho na zahradu kde nemáme uklizeno a jelo to v pohodě

kikimaruska
5. jan 2011

@xkacatkox já ho taky hned zkoušela na zahradě na trávníku ve sněhu...a překvapil mě, čekala sem to horší 🙂 a než jsem se naučila ho zkládat, nadvakrát...tohle sem u žádného kočárku neměla, ale je fakt skladnej...F6 se taky skládá takhle na dvakrát?

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska nene zelenou, my jsme na zelenou, a první kočár máme růžovo zelený, ale nevím nevím, až budeme mít někdy další dítko teda za hodně dlouho,tak si asi koupím nový, no uvidíme za 4 roky nebo i za víc, děsně se mi líbí ty nové kočárky a barevné provední, ale je to moje úchylka
🙂

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska ne, najednou skládáš zvlášt podvozek a sundáváš korbičku s taškou

sunny1112
5. jan 2011

@tilly my sme mali pri malom F2 a ja si ten kocik neviem vynachvalit..tie kolieska sice boli mensie, ale nikdy mi to nevadilo, ked bolo prilis vela snehu, tak som vymenila za velke. celkovo sa tento kocik super ovlada a pre maleho bol dostatocne priestranny 🙂 a to som nemala nejake male ditko 🙂 a teraz idem do F4 hlavne preto, ze je lahsi...