• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

6. februára 2017 
@jaa díky, myslela jsem si, že tento :wink:
8. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všechny... chci se optat, na kolik teď přijde F6 ve Furthu a jestli jen kočárky objednávaj, nebo mívají něco i na prodejně, jako myslím koupit a rovnou s tím odjet domů, gesslein jsem bohužel objevila pozdě a v rezervě mám zajet do duhy a vybrat nějakej na prodejně, pár se mi jich tam líbilo, ale to je samo dražší varianta i přes náklady na cestu do německa...... díky
8. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrule F6 měli na prodejně hodně...když jsem tam byla,tak min 8.
9. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pozerala na stranke furth, ale nenasla som tam skoro nic,neviem , ci som zadala zlu st ranku, chcela by som F4 ale sportak, nielen buggy, ako tam zistim cenu, neviete?
Ktora verzia je novsia, F6 alebo F4?
9. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irise F2 cocoon a F4.ty jsou asi tak stejně starý... :wink: A na stránkách mají prd a ořech.,.Musí se s nimi po tel...
9. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaa, myslela som F6 a F4
9. mar 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irise F4 je nová
10. mar 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak my mame uz gesslein doma :grinning:.
Kupili sme dnes v BA. Mali ho za dobru cenu, tak sme nevahali. Kupili sme F4 buggy za 260 eur. Od buduceho tyzdna bude stat 300 eur. Je paradny, strasne sa mi paci a to ovladanie.... SUPER!! :grinning:
10. mar 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonja, aky je rozdiel medzi F4 buggy a sportakom F4? Podla obrazku to neviem celkom odlisit.
10. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
F4 buggy jsou spíše golfky - potah je na konstrukci, takže nejde otočit, a je to docela za ty kč bída... a sporťák F4 je s nasazenou tou otáčecí sportovní nástavbou, jakou má vision, future, F6....
10. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první obrázek je buggy - řadí se spíše ke golfkám, druhý obrázek je stejný podvozek, ale otáčecí nástavba, stejná, jako má vision, future, F6
10. mar 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky - ten F4 buggy za ty peníze fakt nestojí... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: taky jsem měla oči... na obrázku vypadá super, sestavení a jízda doma super, ale první vyjetí a zjišťuju, že jsem zaplatila akorát za ten nápis GESSLEIN... už se nedivím, že ho maminky po pár týdnech prodávají a jdou sakra pod cenu, aby ho vůbec prodali, protože jej nikdo nechce :zipper_mouth:
10. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco a v čom Ti tento kočík nevyhovoval? Dnes sme ho videli v obchode, skladal sa celkom ľahko, ovládanie tiež super... Tak by som rada poznala Tvoje postrehy... Máme ho v užšom výbere kočíkov, no zatiaľ ma brzdí tá cena.
10. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha, zaujimave postrehy. Som zvedava, ako budem spokojna casom ja. Lebo zatial je super (ale mame ho len 2 dni :grinning: ). No poznam mamicky co ho maju a nedaju nan dopustit. Ja verim, ze budem spokojna. Mne sa paci aky je priestranny, velky a pritom ako sa super zlozi :wink:.

@irise Buggy nema otacaciu cast. Podvozok je ten isty. Na buggy sa da otacacia sedacka da dokupit a potom mas F4 sportak. Tiez sa da dokupit vanicka.
11. mar 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Jen na skok. Holky, jaký nánožník mám na F4 koupit? Vím, že nechci originál, od toho mě odrazovali i v Duze, chtěla bych určitě černý. Já už ho nevyužiji, vyjezdili jsme zimu jen s fusakem, ale bude si ho pujčovat kamarádka, pojedem spolu na dovču a má jen obří čtyřkolák, tak si pujčí moji F4 :slight_smile: ...abychom se nějak poskládali do auta. Jinak za mě...jsem stále plně spokojena od listopadu :slight_smile: a že ho tahám všude...hlavně opravdu prostornost, skladnost i ovládání a hlavně to odpružení a nevrzání...všechny kočáry, i drahé mi vždycky po chvilce příšerně vrzaly-plasty i kola...přestože sem mazala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...Už aby bylo jaro...a fusak poletí pryč...já se tak těším, jako Xcacatko :grinning: .Díky za tipy-přemýslěla sem o univerzálním Emitexu, máte někdo?
11. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ten kočárek beru trošku z jiného pohledu... na jaro je ideální, to nepopřu. ALE - ano - skládání super lehké, samotný kočárek je lehoučký, ale to je asi tak vše. ta ostatní část se ale ceně nerovná... prostě i některé golfky jsou na tom lépe co se týče polstrování, stříšky... zakončení stříšky k opěrce je jak ty nejlevnější golfky, polstrování taky teda nic moc, podnožka se rovná obyč. golfkám, stříška odfláknutá, sedák docela krátký, mohl by být delší.
ALE na druhou stranu - žádný kočárek není ideální, ale hodí se tak max na léto... :grinning: :grinning: :grinning: v zimě bych s ním nevyjela ani omylem :zipper_mouth:

toť pouze můj pohled hlavně na sedací část, s konstrukcí jsem max spokojená...
11. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco malinka ma len 7 mesiacov.. to nieje kocik este pre vas.
11. mar 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaa Ahojky,prosím tě chtěla jsem se zeptat jaký máš nánožník na F2(sporťák)?Já jsem si ho koupila s kočárkem,ale myslím si že mi k tomu nedala originál není na něm žádná značka.Na jaro podzim mi asi vadit nebude,ale přes zimu,když bude padat sníh a foukat myslím,že je slaboučkej a má uchycení u nohou na patenty a pak u boudičky na knoflíky a když foukne tak se mi zestran nadzvedává.Nechávala jsem si ušít podložku od Lenky v minibazaru myslíš že by mi ušila i nějaký nánožník se zipy?Doma jezdíme jěště z hlubokým,ale když jedem na Moravu mám tam sporťák tak jsem si vyzkoušela a nánožník mě zklamal,ale střecha supr hlavně před nepříznivím počasím.Děkuji předem za radu.
11. mar 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 holky v tom vozí i 7mi měsíční, já malou vozím ve sportovní nástavbě F4, ale propracování se nerovná ceně i kdyby měla malá 1,5 roku...
11. mar 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco plne suhlasim s tebou, mala som gesslein f2 :angry:
11. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj gesslein baby buggy :wink:
11. mar 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eellik Mám ten samý.mrkni dovnitř,tam je cedulka Gess.Není nic moc..U malinkého miminka se dá ten nánožník v tom místě,kde je velký otvor,navléknout na to madlo.pak je mimčo schovaný...Zkus to.. :wink:
11. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek já ten buggy hanit nechci, jako utíkáček a na léto je super, ale cena prostě podle mě neodpovídá hlavně propracovanosti potahu... S otočnou sportovní nástavbou jsem maximálně spokojená, a z podvozků jsem měla všechny, krom F6, ale nejhorší byl future a jiné maminky si ho zas nemůžou vynachválit... je to jen věc názoru, každému se líbí něco jiného... ale znám ještě další 2 maminky, co s buggy nejsou spokojené a to mají větší dítko... mě prostě zklamal... :zipper_mouth:
11. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco děkuji :wink: ,ten je pěkný...tato paní mi už nánožník šila na Zopu a byl suprový. Tak nechám u ní...plánuju stejně na léto ještě vložku:slight_smile:. Jinak já ho jako utíkáčka miluju,...malej už teda i chodí, ale doted v něm i spí,když jedeme ven poo. Na malinké mimi chci časem bud korbičku, nebo tu celou nástavbu...to určitě. :wink: .Máš tedy pravdu, že cena je hrozná...ale už je to náš poslední kočár-konečně a chci ho nechat právě díky tomu variabilnímu podvozku a chci pak na něj dávat i autosedačku maxi Cosi...
11. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco a jak se ti s f4 řídí, když máš tu otáčecí nástavbu směrem k tobě...že na tebe malá kouká...je to nějaký znatelný rozdíl v ovládání, třeba nadzvedávání na obrubníky atp...nebo je to celkem stejné, jako po směru? Je tam změna těžiště určitě, tak se ptám, díky :wink:
11. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco koukám, že máš i Gesslein Vision ...jak si spokojená s tímto podvozkem? Mě se taky moc líbí, že bych tenhle pak měla do terénu...ale nějak sem na něj moc ohlasy neslyšela...ikdyž se mi docela dost zamlouvá...jaké má mouchy a přednosti? Díky :wink:
11. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikimaruska díky tomu lehkému 4 kolovému podvozku se řídí super. malou mám zatím pořád jen k sobě, opačně jsem ještě nejela, tak v tomhle bohužel neporadím. já tu nástavbu nakonec vzala i s 3kolovým podvozkem vision, tak ted jezdím s ní, je to znatelně měkčí jízda, ale budu to střídat :grinning: :grinning:
mám ty kočárky teprve chvíli, tak postřehy ještě nic moc... akorát teda košík je rozhodně lepší na visionu, ale chystám si ušít větší i na ten buggy.
11. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikimaruska jinak já osobně bych šla místo korbičky do té sportovní nástavby + vložné tašky - vydrží déle a bude víc k užitku...
11. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renisco no mě se to také líbí...to je pravda...ona ta korbička je i dost drahá...tak uvidíme časem...ale po zkušennostech s malým bych chtěla určitě sporták s možností otočení směrem ke mě...protože nejdřív sem myslela,že to nevyužiju a využila sem to hodně...měla sem kvuli tomu pak Teutonku Cosmo a ten velkej Rider vydržel až do dvou let...ale ne na vození, ale hlavně na spinkání,protože až do dvou mi spal denně venku poo místo postýlky...
11. mar 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok