Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
6. jún 2011

zatím poslední vložky...

peggy722
6. jún 2011

@renisco Krásný hele kolik jich už máš ? 😀

renisco
6. jún 2011

@peggy722 fíííha... víš, že ani nevím? ale já je hodně střídám a které se mi nelíbí podle nálady a počasí (i když nejsou vůbec použité) , tak prodám a ušiju jiný vzor 😀 😀
teď měním podle nálady jen 2 - srdíčkové a tyhle budu chvíli používat, ten zbytek pujde do světa

lenkaaa3
7. jún 2011

Díky za Vaše názory, až bude chvilka ještě jednou to projedu a definitivně vybru a objednám.
@kyti75 Podložka vypadá hezky, s těma pásama to budu muset pak také tak udělat. A ta podložka je tedy jen na té barevné části, ta černá podnožka už zakrytá není?

kyti75
7. jún 2011

@lenkaaa3 Ano, je jen na té barevné části, na tom černém je to podle mě zbytečné, protože se to pak sklopí dolů, tak ať to tam netrči. 🙂

lenkaaa3
7. jún 2011

@kyti75 jj, taky si to myslím, díky.

lenkaaa3
9. jún 2011

Poraďte prosím. Dá se u F4 buggy nějak udělat - zajistit, aby zádová opěrka držela v lehu?

kyti75
9. jún 2011

@lenkaaa3 Asi moc nerozumím otázce 🙂 Kdy se zvedá?

lenkaaa3
9. jún 2011

@kyti75 Tuhle když jsem dala malou do kočárku na spaní a jelikož nechtěla, tak mi začala vyvádět a zvedala se do sedu ikdyž byla připásaná, zvedla se prostě s celou zádovou opěrkou. U klasického polohování to drží v určité pozici a dítě s tím nehne.

kyti75
9. jún 2011

@lenkaa Aha, uz rozumim, ale neporadim.
To me vubec nedoslo, ze by to nemelo delat.
Treba holky poradi🙂

xkacatkox
9. jún 2011

@lenkaaa3 bohužel F4 to dělá, a neneděláš nic

peggy722
9. jún 2011

@lenkaaa3 To je prostě nevýhoda tohohle polohování. Ela se zatím nezvedá, asi proto, že jí to ještě nenapadlo.
Prostě táhlo je táhlo.

renisco
9. jún 2011

@lenkaaa3 připásat ji na kšíry, jiná rada není

peggy722
10. jún 2011

Tak jsem si pohrála s tou clonou. Ustříhala jsem všechny ty canroury a suchý zipy, protože to vypadalo děsně a pořádně to nedrželo. Koupila jsem kulatou gumu a zdrhovadla na bundu a tohle je výsledek. Pro porovnání fotku před a fotku po.

peggy722
10. jún 2011

A když jsem byla v tom šití, tak jsem Elišce spíchla pirátku. Uznávám, že trošku předimenzovaná, protože jí bude mít ještě tak za dva roky 😀 .

renisco
10. jún 2011

@peggy722 SUPÉÉÉÉÉÉÉR 😵 😵

sonia.
13. jún 2011

@peggy722 Perfektne si poriesila tu clonu!! Normalne to vyzera super!!! Ja som ju nakoniec ani nekupovala, lebo sa mi nepaci ako to vyzera, ale keby som bola taka sikovna ako Ty (co nie som), tak by som ju kupila a spravila si to tak! Alebo svokru by som poprosila o upravu 😝 😀 . Krasne to je! Sa mi to paci strasne!! 😵 😵

sonia.
13. jún 2011

Baby, nemate skusenosti so swiftom? 😕
Renisco - ty si taka odbornicka....neskusala si ho? Alebo nejake fajn golfky?

renisco
13. jún 2011

@sonia. nemám ráda nespojenou rukojeť, takže bohužel neporadím

peggy722
13. jún 2011

@sonia. A nestěžovala si na něj tady jedna mamina, že mu nedrží ta bouda ? Teda pokud to byl swift, ale oni jiný golfky namaj.

peggy722
13. jún 2011

@sonia. A děkuju za pochvalu 🙂 . Zase tak složitá úprava to nebyla.

renisco
13. jún 2011

@peggy722 stížnost byla na gesslein S1 (golfky mají dvoje - tady ten S1 a swift)

renisco
13. jún 2011
lumixii
13. jún 2011

@renisco Já mám zrovna S1 a boudička mi rozhodně nepadá.. drží suprově. Tak nevím.... třeba to bylo u někoho na reklamaci. 😉 😉

renisco
13. jún 2011

@lumixii taky si nepamatuju, kdo to byl, ale maminka psala, že to chtěla reklamovat, ale nepochodila - prej ty boudičky u té S1 tak padají všechny... jak to dopadlo nevím...

lumixii
13. jún 2011

@renisco Tak to fakt zírám.. Protože mě ta boudička fakt drží pevně, tak jak jí dám, tak zůstane. A musím říci, že jsem s S1 maximálně spokojená. Prostornej, lehkej, snadná manipulace, snadné skládání... pro mě jasná 1* . A že jsem těch kočárků měla hafec 😀 😀 ale tak každej má jiné požadavky. Někdo si nemůže vynachválit Chicco Multiway, pro mě to byli golfky k zoufání a další a další...

sonia.
13. jún 2011

@lumixii Naozaj si s S1 spokojna? Ja totiz zhanam nejake golfky do vlaku. Chodievam viackrat do tyzdna a F4 mi nevojde do kupe, len do chodby (a to iba do tej kde sa hned nastupuje). Preto by som rada nieco do vlaku. A este vozime hocikedy v aute velku kosacku a vtedy nemozem brat kocik, lebo sa nezmesti...vosli by iba golfky... tak nejake hladam. Ale porozmyslam aj nad S1 teda 😎 . Ovladatelnost je dobra?

peggy722
14. jún 2011

No ten Swift má na golfky fakt luxusní a dobře přístupnej koš. jezdit bude asi dobře, ono Gessleiny jezdí dobře asi všechny. A jak tak koukám na tu fotkum, tak on asi bude mít tu samou výztuhu boudy jako má buggy, proto drží.
Lumixii a nevrže ta bouda ? Chicco multiway se mi moc nelíbí, zkoušela jsem ho v obchodě a nějak mně nenadchlo. Mám pocit, že o ty moje obyč golfky jezdí líp. Akorát mi přijde, že ten swifft je už pro trochu větší děti, což v 11ti měsících není problém.

lumixii
14. jún 2011

@sonia. Ovladatelnost je opravdu dobrá. Já si opravdu u S1 nemůžu vůbec na nic stěžovat. Tedy kecám, můžu - nemájí kapsičku vzadu na boudičce 😀 Noo a to je asi tak všechno, co mi vadí.

lumixii
14. jún 2011

@peggy722 Boudička FAKT nevrže. Nemám s ní žádný problém. Ani nepadá ani nevrže. Multiway už nikdy více 😒