Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
27. okt 2011

@martina05 tak to bohužel nevím. u Vás na slovensku se dal sehnat nový o 2000,- levněji než u nás (když jsem se po něm pídila já), ale než jsem se k objednání dostala, tak už nebyl. ony se na bazaru kolikrát dají ty F4 sehnat za hezkou cenu třeba i 2 měsíce staré a minimálně jeté - i o 2tisíce levnější - než je jejich prodejní cena na netu. kde je nejlevnější nový, to neporadím... ☹

konvalininka
28. okt 2011

Tak už půl roku se vozí naše malá v Gessleinu F6 a stále jsem víc a víc s kočárkem spokojená 😵 Kupovali jsme jako hodně zde v Německu a vše proběhlo bezproblémově. Na jaře bycho rádi na stejném místě koupili i golfky Gesslein Swift. Nekupovali jste je tam prosím někdo a tedy za jakou cenu? Nebo nechystáte se tam někdo na nákup, že byste se mi prosím zeptali. Mailem bohužel nikdy nechtějí sdělovat ceny. Moc děkuji za případnou odpověď do IP.

anamor
30. okt 2011

@martina05 ahoj pytas sa na buggy f4, na cenu, vacsina cien v eshopoch je rovnaka, alebo velmi podobna, rovnako aj v zahranici, mne sa podarilo kupit s niekolko eurovou zlavou, ked osm kupovala priamo v kamennom obchode 😉 to ti predajca vie dat zlavu, inak si gessl drzi ceny

peggy722
3. nov 2011

Ceny se liší tak maximálně ve stovkách, jinak je to tak nějak nastejno. Zkus se podívat na MMB nebo Aukru na použitý.
@renisco Budu se po tobě opičit 😀 , už jsem si koupila šusťák a až budu mít trošku času, tak si předělám ten koš, ušiju si do něj ten pytel. Minulej tejden jsem málem ztratila dvakrát pytlík mandarinek. Ten koš je fakt hodně mělkej, ale střechu už předělávat nebudu 😅. Jo a taky si přetvořím tu pláštěnku od Emitexu, pěkně blbě se na něj dává.

ciernavila
4. nov 2011

Ahojte, mate niekto Gesslein Swift? Ako ste spokojne?

dionyzka
6. nov 2011

maminy, aky je rozdiel medzi gesslein F6 a M6 - ja sa k tomu nemozem akosi dopracovat, zda sa mi uplne rovnaky len cena ina. Je tu nejaka zbehnuta maminka, ktora by bola ochotna mi poradit v modeloch gesslein? DAKUJEM za ochotu.

renisco
6. nov 2011

@dionyzka F6 má přední kola vyměnítelná - dají se tam dát ty velké neotočné, kdežto u M6 se kola měnit nedají

dionyzka
6. nov 2011

@renisco dakujem za radu, velmi si mi pomohla.

nana85
6. nov 2011

@ciernavila mala som pri starsom,bola som spokojna,ale mala som ho od roka,podla mna je pre take starsie dieta,ja teraz tiez zhanam nejaky golfac,ale aby sa dali polohovat nozicky,mne v tom swifte proste este neusedi

ciernavila
6. nov 2011

@nana85 ja ho chcem az od roka, to mi bude stacit?

nana85
6. nov 2011

@ciernavila tak to potom hej,teda mala som dva kociky ale pouzivala som uz len swifta,je super skladny,lahky,ma dobre kolieska,nehrka,ide tichucko,je k nemu taska na prenos,co je super napr.do lietadla.ja som bola spokojna 🙂

martina05
8. nov 2011

Baby , neviete mi poradiť kto šije alebo kde sa predávajú pekné vložky do F4kyBuggy??

wvwvw
10. nov 2011

Ahojte gessleinacky.mam na vas otazocku.chcem sa spytat ako ste riesili zapinanie babatka do sportovej casti,ked je vo fusaku.a sedi,pri lezani to nevadi.mam taky fusak bez otvorov na pasy a malinkeho potrebujem mat v sportaku aj priputaneho.bojim sa aby sa mi aj s fusakom nevysmykol von.
Ako to vyriesit? Vdaka za rady.

martina05
10. nov 2011

Ahojte, neviete mi prosím poradiť s tými podložkami do F4 Buggy?? Kde sa dajú zohnať?? Nemáte nejaký overený kontakt na niekoho, kto ich šije??

martina05
10. nov 2011

@peggy722 odkaiľ si prosím zohnala vložku do F4.....
@renisco
aká vložka by sa podľa vás hodila do F4 buggy béžovej???

renisco
10. nov 2011

@wvwvw tak ho připoutejte kšíry (vlastní zkušenost nemám - já dítko zatím nikdy nepásala) http://www.babyshopdino.cz/xandy-sraky-ksiry-do...

renisco
10. nov 2011

@martina05 do béžové jakákoliv barva. akorát bych se vyvarovala (já osobně) nějaké strakaté - vícebarevné. Volila bych buď puntík, proužky nebo jednobarevnou.

martina05
10. nov 2011

@renisco no presne tak, mne sa veľmi páči podložka od pinkie s bodkami a mašľou ...len hľadám nejakú šikulku, ktorá by mi to vedela ušiť ....a mala rozmery a strih na F4

martina05
10. nov 2011

@wvwvw no jedine vymeniť fusak, ale v ňom vyšiť otvory ...ale to som ti asi moc neporadila....

peggy722
10. nov 2011

@martina05
Já jsem si jí ušila sama. Jinak je to myslím tahle mamina, co si od ní některý holky nechaly šít. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41550538&tab=6

peggy722
10. nov 2011

@wvwvw No buď klasický kšíry, ale trošku je problém, že ten fusak musíš za něco upevnit, jinak ti bude sklouzávat. V podstatě to drží ty popruhy. A nebo udělat otvory.

renisco
10. nov 2011

@martina05
jen poznatek k pinkie - několik mamin bylo velmi zklamáno. když vložka přišla - nadšení, precizně ušité - ale po prvním vyprání vybledlé, neforemné... molitan je do vložky jen vložený, není ke stranám přišitý, tak že po vyprání "uhne"...

ovecka84
10. nov 2011

mamicky poradte, da sa to Gessleinacke Baby Go vajicko pripevnit v aute na Isofix? ak hej, kde sa da kupit ta zakladna a kolko cca stoji? vdaka 🙂

iinuska
12. nov 2011

ahojte, ak by ste mali zaujem o super kocik po mojom mladsom syncekovi, nech sa paci, kuk do mojho bazaru 😉

droby
21. nov 2011

ahojte, dokupovali ste niektora madlo na swift? da sa to to vobec a ak tak kde?

dosa
21. nov 2011

@droby kupovala som vo forbaby v bratislave, stoji 19.90 €...

martina05
23. nov 2011

ahojte baby, chcela by som vás veľmi poprosiť, nemáte náhodou niektorá nánožník na F4?? Mohla by ste mi ho odfotiť a vložiť foto, príp. aj detailnejšie??Jedna krajčírka mi to bude šiť a neviem jej vysvetliť ako riešiť upínanie na kočík... Veľmi by mi to pomohlo....ĎAKUJEM !!!!

zuzikkaa
25. nov 2011

baby,,su tie gessleiny polohovatelne do uuuplneho lahu????????????? mne sa paci vision s,,ak su nejake skusenosti za poslednu dobu 😉

renisco
26. nov 2011

@zuzikkaa otočná nástavba¨na¨vision, future, F4, F6... jde do ÚPLNÉHO lehu i sedu