Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

tilly
20. jan 2011

uz som gessleinacka 😀 vcera som si bola pre F2... baby, mate aj ten carry bag niekto? lebo ja uvazujem, ze namiesto neho tento kosik http://www.kupujveci.sk/product/skladaci-kosik-...

bubul64
20. jan 2011

ak by mal niekto zaujem o plastenku na gessleina f4 tak ip.mam uplne novu 🙂

sunny1112
20. jan 2011

@tilly a aku farbu ste vybrali? my sme mali carry bag a je to perfektna vec, a zda sa mi, ze tam pasuje aj tento lacnejsi...

tilly
21. jan 2011

@sunny1112 mame cierny, je krasny, elegantny

hrubeska
21. jan 2011

Zdravím,
mám k Vám prosbu. Chci si tento týden objednat v Německu Gesslein F2 Cocon i s korbičkou, ale mám pár otázek. Tak jestli někdo znáte odpovědi, budu moc vděčná.
1. otázka je na moskitiéru. Jelikož malého čekám nazačátku dubna, potřebovala bych vědět, zda je moskitiéra součástí kočárku a nebo mi postačí koupit nějakou obyčejnou na hlubokou korbu. A jak je tomu pak u sportovní verze. Tam se dá dokoupit ten jejich sommer packet. Nebo to jde jenom na F6, Future, atd.
2. otázka je na nánožník. Na německých stránkách píšou, že je vhodný pro všechny typy kočárků Gesslein. Ale moc se mi to s tou F2 nezdá.
3. a poslední otázka je na pláštěnku. Vlastně ta otázka kopíruje otázku číslo 1, až na tu sportovní verzi. Tam asi jako pláštěnka slouží ta boudička, že?
Tak pokud bude někdo vědět odpovědi, moc za ně děkuji.

anamor
21. jan 2011

ahojte baby,
1. mam este otazocku na vlastnicky buggy f4 😀 ma dostatocne pevnu chrbtovu cast tento sportak podla vas aj pre tak 7-8mesacne mimčo? a da sa dat uplne do lahu, ci len skoro do lahu?
2. v pohode sa chodi v tych nenafukoavcich kolieskach nepocitujete potrebu ze nie su nafukovacie?

@tilly kupovala si jazdenu F2 a iba sportak?

tilly
21. jan 2011

@anamor kupovala som vo forbaby novu F2 len sportiak...

tilly
21. jan 2011

@hrubeska aj moskytieru aj plastenku maju najlepsiu v DM, stoja par susnov a su fakt univerzalne a najlepsie

hrubeska
21. jan 2011

@tilly Děkuju. Tak to nebudu řešit. A až vyrazím na první procházku, pojedu to vyzkoušet, zda to bude ok.

gilmorka
22. jan 2011

Dievcata co mate F4, ako riesite slniecko? Sice celu zimu skoro nezasvietilo, ale co na leto, bude stacit slnecnik? Tie boky striesky moc slniecka nezachytia, ked je tam to priehladne oknicko z kazdej strany.

bubul64
22. jan 2011

@gilmorka asi by nebola zla nejaka slnecna clona ,ja mam od teutonie ale ta na tie bocne okienka nebude stacit,takze tiez to budem musiet nejako poriesit,

jaa
22. jan 2011

@anamor žádný spotovní kočárek nejde do úplného lehu.Je to z bezpečtnostích důvodů,aby mimčo nevílítlo zadem z kočárku při sjíždění z chodníku.jsou na to jisté normy a nesmí být sklon na 180 stupnů.Co je nejvíce je nějakých 160-170.Pak jsou další typy,co mají jen 150To ještě jde.Ale takový Lewiro kočár má jen 130.což je málo na spaní.

anamor
22. jan 2011

@jaa a ako ide buggy f4 nevies, je to takmer lah? a to polohovanie je v pohode? a pevny chrbatik dostatocne aj pre mensie mimi?

tilly
23. jan 2011

baby, co mate ten CARRY BAG, nesucha sa vam o predne otocne kolieska??? teda ked sa tocia kolieska, neosuchuju sa o kosik?

jaa
23. jan 2011

@anamor je to pololeh.kikimaruska má někde vepřeději fotky.. 😉
@tilly U F2 je to v pohodě.. 😉

tilly
23. jan 2011

@jaa dik, lebo kupila som neoriginal a asi budem musiet kupit original, lebo sa mi kolieska suchaju... mohla by som ta poprosit, nezmerala (dlzka, vyska, sirka) by si mi ten kosik, dakujeeem 😅

anamor
23. jan 2011

@jaa dakujem za radu, fotecky som nasla 😉
@tilly no to nepotesi s tym kosikom, je origos moc drahy?

tilly
23. jan 2011

@anamor original stoji 37 a nieco€... mohla som radsej ten kupit... len uz sa tak skoro do centra ba nedostanem... 😒

xkacatkox
23. jan 2011

@anamor ¨jde tam pololeh, pokud bys to měla pro úplně malé mimi tak bych si tam dokoupila vložku, Matýsek má 12 kg a má tam kolem sebe moc prostoru, dělá mi tam otočky a blbiny, takže pro malou žílaku si to nedokážu představit

anamor
24. jan 2011

@xkacatkox dakujem a je dostatocne pevny ten chrbatik? vlozka by nebol problem, ved este uvidim, ale dakujem, som rada, ze ste tu kocky, ktore ho v reali pouzivate, to vzdy najlepsie pomoze
😉

xkacatkox
24. jan 2011

@anamor no jd e o tom, zda ho budeš po korbičce vozit hned v F4 buggy, no pevný je ale ne tak pevný jako korbičce F6 nebo F2, záleží n atom jak malé mimčo v tom budeš chtít vozit, ale s vložkou , bereš s k F4 tu vaničkovou korbičku a nebo tu co má vložnou tašku?

kacisek1
24. jan 2011

moc prosím můžete mi napsat kde je prodejna kočárků ve Furthu? A přímo název prodejny? Mají kočárky i přímo k odběru na proejně nebo se vždy musí čekat? Moc moc děkuji Katka

xkacatkox
24. jan 2011

@kacisek1 jukni tu asi na 11 strn už se to tu psalo několikrát, něco mají přímok odběru, ale ten výběr není obrovský, záleží taky pro co jedeš je lepší pokud máš nějakou představu zavolat té paní předem a ona to tam dodá pokud to nebude mít, a aspon by jste tam nemuseli jet 2 krát

xkacatkox
24. jan 2011

jo jinak já dnes zase valim reklamovat tu gess tašku, zase zipeček, já jim dám 🙂 , jo jinak kámoška jede reklamovta podvozek respektivě prasklo brzdové lanko, no ono se to asi u těch nových gess nějak kazí

jaa
24. jan 2011

@tilly Změřím,ale nebude to hned..ted jsme se stěhaovali a jaksi nemohu nic najít..Ani metr.-((((

tilly
24. jan 2011

@jaa jasne, pockam, dakujeeem

kacisek1
24. jan 2011

xkacatkox už jsem pročítala ale evusinka jen psala ceny obchodu a že nemají www.stránky a někomu do mailu posílala kontakt a adresu, psala jsem ji před několika dny SZ ale asi sem už nechodí. Pro mě není problém tam zaject 2x, máme to 80 km ale kdybych si tam mohla zavolat a zeptat se tak by to bylo lepší. Tel. ani adresu jsem nikde nezjistila.

kacisek1
24. jan 2011

už jsem něco našla...děkuji

anamor
24. jan 2011

@xkacatkox no ak by som kupovala buggy f4, tak planujem kupit pevnu korbičku zvlast, ktoru by som pouzivala od narodenia...., ale stale sa rozhodujem, velmi sam i kocik paci, ma samozrejme ako kazdy svoje plusy a minusy.... ale to asi u kazdeho tak je, takze tak ☹

xkacatkox
24. jan 2011

@anamor no jen vybírej, ještě máš trochu času, F4 není špatná já jsme sní spokojená , ale i s F6 jsem byla spokojená, pokud by nám zní Matýsek nevyrostl tak ba jste F4 nekupovali, ale pokud máte lehčí terén, město, tak F4 je super nebudeš muste kupovat další kočárek, máš protože je skladný lehký a poslouží ti opravdu tak do 3 let, je pohodlný, dobře se sním jezdí, polohování se také naučíš je váce variabilní než v F6 ale já jsme ještě zvykla na F6 tak mi vyhovovalo o něco více, tak dej vědět až se někdy rozhodnete, kup si u gess ten jejich fusak je fakt dobrý