Aké sú plusy a mínusy kočíka Gesslein FX4?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

zaujímala by ma recenzia na kočík Gesslein FX4 Life s hlbokou vaničkou CX3.

Je dobrý do terénu?

Môžeš vypichnúť jeho klady a zápory?

Ďakujem

Ahoj,

Gesslein FX4 Life je kočík, ktorý rada a často v poradni odporúčam, pretože má za mňa iba samé klady.

Plusy 👍

  • Je to kočík, ktorý sa skvele hodí aj na lesné cesty, do mesta a aj na dedinu.
  • Má priestranné sedadlo s výškou chrbtovej opierky až 54 cm.
  • Sedadlo je výškovo nastaviteľné. To je super funkcia, pretože si ho prispôsobíš danej situácií a hlavne k svojej vysokej postave. Takže si k dieťaťu bližšie a to bez nutnosti zohýbania sa.
  • Je vhodný pre stredne vysokých a vyšších rodičov, a to vďaka otočnej nastaviteľnej rodičovskej rukoväti v rozpätí od 80 do 117 cm.
  • Plne odpružená konštrukcia je naviac podstatne kompaktnejšia, než je na túto značku a typ kočíka bežné.
  • Bezúdržbové gumové kolesá so zabudovanými vzduchovými komôrkami umožňujú nižšiu celkovú váhu, jednoduchú ovládateľnosť, priľnavosť na povrch a pritom dostatočnú odolnosť s vlastnosťami blízkym nafukovacím pneumatikám.
  • Voliteľne si môžeš doobjednať aj ručnú brzdu, ktorú využiješ v teréne alebo pri jazde dolu kopcom alebo veľa iného príslušenstva.
  • Veľký výber farebných dizajnov.

Mínusy 👎

  • Vyššia obstarávacia cena

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally