Ktorý kočík je najlepší pre dvojičky?

melissa185
26. feb 2018

Ahojte zienky cakam dvojicky a chcem sa spytat na kocik a kt.znacka je podla vas dobra.Na co prihliadat vopred dakujem za odpovede.

reni1512
26. feb 2018

@melissa185 ahoj..ja som poradila znamym tento a boli nadmieru spokojni..😊aj kvalitou aj cenou a daju sa vajicka dokupit
http://www.kocikyluna.sk/kociky-pre-dvojicky/65...

kikus48
26. feb 2018

Tak ja riesim surodenecky ale bud tfk twinner twist alebo baby jogger city select...obe 900 e

kacena4
26. feb 2018

ahojko je tu kopu diskusii ohladom kocikov, no v prvom rade musis zvazit kam ho budes pouzivat, t.j. ci do mesta, ci na detinu t.j. upraveny teren ci neupraveny ako casto denne kocikovanie ci prilezitostne lebo mas auto a budete sa vyvazat ci ho budes nakladat do auta a aky mas kufor ci ho budes autom obsluhovat sama alebo ti vzdy niekto pomoze (predchadzanie vyskoceniu platniciek) ci ho potrebujes do vytahu, ci ti v nom budu deti pravidelne spat pri dlhsich prechadzkach/alebo chodeni po lekaroch/nakupoch/vybavovackach/behackach s dalsimi detmi ak nemas auto... ci chces kocik na jednu sezonu hlboky a potom prejdes na sportovy alebo chces 3kombinaciu ale ta je vzdy tazsia lebo ma podvozok radsej lacnejsi hlboky kocik z druhej ruky hoci aj po 2 detoch a po 1/2-3/4 roku ked zacnu sediet si kupis sportovy taky aky budes chciet odlahceny ktory sa ti zmesti vsade hlavne za sebou aby si presla cez vsetky dvere, cez pokladnu v obchode, cez vsetky bezky na schodoch.... lebo so sirokym kocikom sa nikam ale fakt nikam nedostanes len s pomocou - pouzivala som niekolko kocikov takze vsetko vlastna skusenost. neodporucam dvojite otocne kolieska v zime sa s nimi nepohnes, ani mensie ako 10cm zapadnes do snehu ci blata v terene jamach obrubnikoch.... des pri dvojach ak mas zasa velke nafukovanie tak do auta skladat pri dvoch placucich detoch - rozoberat kocich .... nonsens... takze take obycajne akurat lahko manipulovatelne - najlepsie ak mas auto vyskusat ako sa ti bude nakladat vykladat z auta a hlavne nech ta neovplyvnuju autosedacky pretoze tie pouzivat chvilu potom prechadzas na pevne sedacky a kocik pouzivas dalej ak teda neplanujes mat kocik 1rok a potom dalsi tak ako som pisala hlboky kocik + vajicko a dalsi kocik sportovy. nie 3/4kombinaciu daj si bacha na surodenecke kociky nakolko su riesene ako SURODENECKE a druhe miesto ma bud menej priestoru alebo nie je urcene na lezanie ale len 1/2lah vacsinou nie su tam plnohodnotne 2 miesta - preto je to surodenecky, jeden novorodenec a jeden starsi na sedenie - ak je to dvojickovsky takma dve plnohodnotne miesta napr. na nohy, na lezanie...

zuzina316
26. feb 2018

@melissa185 ako už pisala jedna mamička, treba zvážiť kde sa bude pouzivat, ci sa zmesti do auta a dveri aj napr . u pediatra a pod. Ja som mala Baby active twinny ( akoze trojkombinacia) za sebou. Mne sa pacil, ale ked mali cca 9mes. sme to cele predali, lebo vajicka a vanicky nepotrebujes (zbytočne to zavadzalo). Chcela som už len čisto športiak. Mala som Baby jogger city mini Gt. vedľa seba. Bol super na ovladanie.ale ten vojde do dveri max. 80 cm. Mensie už neprejde. Teraz mam golfač, ale golface au naozaj také nudzove, je to skor do mesta. Travu a teren to neprejde.resp. ide to tazko.

melissa185
autor
26. feb 2018

Dakujem baby krasne za odpovede robim si taky prieskum lebo som mala jedno dieta o dvojickovskom kociku som nemala ani sajnu urcite mi tieto rady pomozu.Aj z bazara rozmyslam novy kupivat moc nechcem.

melissa185
autor
26. feb 2018

@kacena4 Dakujem krasne za odpoved urcite nieco lahsie by som potrebovala do vsetkych druhov terenov.Lahsia manipulacia kedze mam uz jedno dieta .Hlavne aj do auta aby sa muzovi zmestil.Kludne aj z bazaru.

melissa185
autor
26. feb 2018

@reni1512 Tento vyzera dobre aj cena fajn dakujem.

zuzina316
26. feb 2018

@melissa185 moje zname s detmi s malym vek. rozdielom maju skoro vsetky Baby jogger city select. Ale ja som ho nemala. Skus si ho pripadne niekde pozriet. Ja urcite odporucam bazar 😁. Nove kociky su zbytocne drahe. Ale z bazaroveho kocika si vsetko poskusaj ci funguje ako má.

bubinko1506
26. feb 2018

@melissa185 ahoj, ja mam onyx tandem, ktory ti tu jedna maminka posielala cez link. Vyhodou je, ze sa zmestim vsade, aj do vytahu. Nevyhodou boli pre mna kratke vanicky, kratke striesky. Momentalne kocik vyuzivam kocik uz len minimalne, mali uz chodia vonku po svojich. Na cesty mam golfac

melissa185
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melissa185
autor
2. mar 2018

A co hovorite na znacky abc disagne a babeto 42?

kikus48
2. mar 2018

Ja som sa vcera zalubila do baby jogger city select.

melissa185
autor
2. mar 2018

@kikus48 babby joger je dost drahy

tinulka174
2. mar 2018

@reni1512 Aj ja mám tento, mám 6m dvojičky...
Som zatiaľ maximálne spokojná...

tinulka174
2. mar 2018

@melissa185
Ahoj, ja mám 6m dvojičky, a 4,5r syna...
O kočík som už písala ale ohľadom auta, my sme museli kúpiť rodinné...
Mali sme Octaviu s veľkým kufrom ale nezmestili sme sa a 3 sedačky sa nám ani nezmestili:(

kikus48
2. mar 2018

@melissa185 nemusis kupovat novy. Dnes prave riesim ci kupim jogger ci tfk - jazdenku.

melissa185
autor
4. mar 2018

No ved kukam aj v bazaroch ale za tu cenu co ponukaju tie baby jogger a abc disagne uvazujem o novom tom onyxe .V bazaroch som nic nenadla bud drahy sa mi zdal alebo uz oporebovany dost cize nizsia cena tomu zotpovedala.

melissa185
autor
4. mar 2018

@tinulka174 a myslite ze do dacie suv sa xmestia 3 autosedacky?

huahua
4. mar 2018

Ja mam baby jogger city select a som max.spokojná.

skriatok26
4. mar 2018

@melissa185 ja mam bumbleride a je super, vanicky vedla seba, zmesti sa do normalnych dveri, da sa dobre zlozit, dobre sa ovlada, ma gumene kolesa, je aj do horsieho terenu, studovala som velmi dlho kym som vybrala, ale je to ten spravny 🙂

melissa185
autor
4. mar 2018

@skriatok26 no tu znacku som este nikde nevidela a nieje lepsie vanicky nad sebou?

tinulka174
4. mar 2018

@melissa185 to neviem ale my sme mali Octaviu ale boli tam veľmi natesno....

tinulka174
4. mar 2018

@melissa185 ja mám onyx tandem a je zatiaľ super..

2zuzanka2
4. mar 2018

My ideme kupovať Tfk vaničky už máme kúpené z bazara no športový kúpime novy, rozhodli sme sa pre neho preto lebo je s ním ľahká manipulácia a je ľahky a zmestí sa aj do menšieho kufra auta

melissa185
autor
4. mar 2018

@tinulka174 a tie vanicky su vam neni kratke?

tinulka174
4. mar 2018

@melissa185 ešte stále ich mám vo vaničkach...
Narodili sa s dĺžkou 47cm...
Plánujem do 8mes.

melissa185
autor
5. mar 2018

@tinulka174 Ved toto som riesila ze budu asi mensie kukala som ta vanicka ma 73 cm tak som sa bala ci nebudu male

skriatok26
5. mar 2018

@melissa185 no moja podmienka pri vybere bola ze musia mat vanicky vedla seba, je to podla mna super prakticke ked cosi len sa naciahnem do kocika a nemusim obchodzat jednu vanicku, stale ich mam na ociach keby hocico.. a teraz ked su uz vacsi, su vedla seba podavaju si hracky... je to super.. ja by som nikdy nesla do vaniciek za sebou 🙂 ale to je samozrejme len moj nazor ;) a bumbleride som nasla podla recenzii, je jeden s najlahsich a najspratnejsich a nalepsie ovladatelnych kocikov pre dvojicky https://www.prenasedeti.sk/obchod/action/produc...

tinulka174
5. mar 2018

@melissa185 my sme v pohode a to tam mám ešte hrubý fusak...

melissa185
autor
5. mar 2018

@tinulka174 tak to ste ma upokojila lebo som sa bala ci im to nebude malo priestoru neviem s akou vyskou sa prierne rodis dvojicky ale tak ratam ok47-50cm tento onyx ma zaujal aj cena v pohode
a v zime v pohode po snehu ste presli?