Kočíky pre dvojičky a panelák

tterkat
26. aug 2012

Ahojte maminky som zufala s mojho kočiara.. On je super vsetko ok aj pekny, ale mám jednu obrovsku nevyhodu nevojdem s nim do vytahu nakolko su dve vanicky vedla seba a ani do kocikarne lebo nas domovnik dal kolajnice z opacnej strany vchodu takze to by som musela nosit kociar este dole schodmi.. Nemate skusenost s kociarmi ktore vojdu do vytahu? uz ma bolia ruky s toho rozkladania skladanie a 2x hore dole chodit vytahom lebo sa nezmestim ☹

sashabb
26. aug 2012

@tterkat čo viem tak si veľmi chváli Baby Jogger CITY SELECT
Kamarátka tiež hladala čo najviac kladný a aby sa vmestil do výťahu a kúpila tento. Dá sa použiť aj zlášť iba pre jedno dieťa (ak je napr. druhé choré a chceš isť len s jednym)
Sedačky sa dajú aj otáčať.

tterkat
autor
26. aug 2012

práve som jeden taky nasla tu na MK ale na fotkach niesu tie take rucky taka tycka ci co to je ze je vanicka hola akoby a ked dam dieta do toho kociara ked hopa ci sa ma coho chytit.. neviem ci vies na co myslimn 🙂))

sashabb
26. aug 2012

@tterkat myslíš asi madlo pred dieťa keď sedí? Vyzerá to, že k nemu veru niesu, no predávajú sa aj univerzálne madlá. V obchode alebo nejaký predajca by mohol poradiť či sa tam dajú nejako upevniť

tterkat
autor
26. aug 2012

hej hej to som myslela. 🙂 no ta pani ho ma.. tak asi si fakt zvolim tento. lebo rozkladat a skladat pred kazdou vychadzkou kociar je dost namahave zvlast ked uz teraz vazia cez 8 kil a co to bude ked budu mat 7-8 mes a este ich nababusim 😖