Koľko stojí X lander Arctic v Poľsku?

iveta6384
13. máj 2011

Ahojte chcela som vas poprosit ci mi neviete poradit kolko stoji kocik X lander sportovy 3-kolka (arctic) v Polsku v Jablonke alebo v Novom Targu. Alebo ak mi viete poradit nejake internetove adresy, kde by som mohla napisat, zavolat a zistit ceny. Dakujem pekne za odpoved.
Iveta

damiankad
13. máj 2011

ahoj, skus sa kuk na dino.sklep.pl ....dovezu aj domov 😉

margaretka3
13. máj 2011

Na trhu nekúpiš určite originál, ale len obyčajný kočiar.....my sme mali z trhu a nebola som spokojná, nedal sa poriadne poskladať do auta....ale koľko ľudí, toľko názorov, ak chceš kvalitný, tak naozaj cez dino sklep sú najlacnejšie kočiare alebo aj cez bazáriky sa dajú kúpiť za dobrú cenu zachovalé kočiare.........my potrebujeme dvojičkový a ten je cez dino o 300 eur lacnejší ako u nás 🙂....ktovie prečo?

mimisk
13. máj 2011

artic farba sa uz nevyraba

tina_22
13. máj 2011

@iveta6384 Ahoj, takže v Jablonke ani v Targu na trhu xlandery nekúpiš. Ale skús napísať do babyboo Nowy Targ-oni tam majú xlandery, napíšu ti, čo potrebuješ vedieť, kľudne napíš po slovensky, opýtaj sa, čo chceš, 😎 oni rozumejú. Mail je: baby.boo@interia.pl
Inak aj dino.sklep.pl je výborná stránka

dadka1010
14. máj 2011

Neviem koľko stojí trojkolka, ale my sme kupovali štvorkolku v januári a trojkombinácia nás vyšla 540€. Kupovali sme to v Novom Targu v Babyboo. 😎
@iveta6384

kikaku
17. máj 2011

@iveta6384 ja som kupovala X-lander x-run jungle v januari v ceskom tesine v kompletnej vybave. Samotny sportiak ma stal 999zl co je asi 250 euro...ale oplatil sa mi hlavne ten komplet aj s vanickou + doplnky ako dazdnik, fusak, plastenky, taska, deka, stojan na flasku...atd...cele dokopy ma to vyslo na 460 euro. Je tam super detsky obchod, kde sa da zohnat ozaj vsetko. Ja som im len napisala mail co potrebujem a o dva dni som si po to prisla + bolo to ovela lacnejsie ako na SK...a fakt velmi rychlo to zohnali. Neviem ako je to teraz s farbou, ale vtedy arctic urcite mali, lebo jeden cech si tam kupoval 4-kolku v tejto farbe ked som tam bola. Ak chces kukni na www.mojamamatukupuje.pl ja som bola velmi spokojna a kupujem tam este aj teraz detske veci ked treba 🙂

chuliettka
22. dec 2012

Ahojte,
viete mi nektora poradit,kde by som kupila nahradne duse na nafukovacie kolesa pre -X-Lander Arctic 2010?alebo aj cele kolesa?.Vdaka