Ktoré kočíky a hlboké vaničky sa dajú použiť aj ako autosedačky?

edit2807
27. jan 2014

Mam vybraty kocik travel set wanderer 2013 od concordu, velmi sa mi paci vanicka kvoli moznosti vyuzitia aj v aute, ale na druhej strane ma odradzaju jej velmi male vnutirne rozmery. Su niektore vanicky vyuzitelne aj ako autosedacka s vacsimi rozmermi? Dakujem za odpovede 🤐

strociatka
27. jan 2014

Starsie verzie Jane aj Concord su urcite velke vanicky, no osobne nedoporucujem pouzivat vanicku ako autosedacku, ak ti ide o bezpecnost babatka, tak urcite investuj do kvalitneho vajicka.

sampo
27. jan 2014

windoo od bebeconfort, ale kvoli bezpecnosti by som to nerobila 😅 maleho sme tak vobec nevozili a malu asi 2x iba na velmi kratucku vzdialenost

iwesska
27. jan 2014

Tiez som toho nazoru ako baby predomnou. Tiez idem kupit Wanderer 🙂 a chcela som starsiu Proton vanicku miesto autosedacky. Ale, kedze uz mame jedno dieta, tak sa nam jednak nezmesti na zadne sedadla a dalsia vec, videla som crash testy na youtube a teda to dieta pri naraze vo vanicke si moze akurat tak vaz zlomit ☹ Je totiz priputane len pasami okolo telicka, ale hlavicka je uplne navolno a teda pri naraze nou mykne do oboch stran, co je velmi nebezpecne. Jedina schopna autovanicka/sedacka je Jane Matrix

https://www.youtube.com/watch?v=HaSLJj9QTTg

ale len kvoli tomu, ze sa da prerobit na vajicko. Chcela som ju, ale je strasne malicka, ma len 68cm 😒

jarmilka86
27. jan 2014

aj peg perego Navetta XL sa dá použiť ako sedačka, ale pridávam sa k názoru vyššie, že najlepšie je vajíčko

ivanka.7
27. jan 2014

My sme mali tiez Navettu XL od Peg Perega ale ako sedacku sme ju nevyuzili ani raz, nezdalo sa mi to bezpecne, radsej sme robili castejsie pauzy, aby Elianka nebola prilis dlho vo vajicku v jednej polohe (co u nej nebol problem, neznasala cestovanie 😀)

sonka_d
27. jan 2014

Jane Slalom Pro ma autovanicku a mali sme ju velmi radi. Mozno mate ohladne bezpecnosti pravdu, ale ten komfort pre babo je na nezaplatenie. Vobec sme nemali problem kamkolvek cestovat a tato sa mohol sustredit na cestu a nie na mrnciace mimi.

vevet
27. jan 2014

Peg perego navetta xl má väčšie rozmery a dá sa použiť aj ako autosedačka-auto vanička- my sme ju používali od narodenia do pol roka.

sense
27. jan 2014

my sme mali sleeper od römer....vyuzijes ako vanicku aj sedacku do auta ale pouzivali sme ju len 3 mesiace lebo bola mala aj velka a vanicka uz potom na prenasanie aj tazka...

martinaz101
19. feb 2022

Ahojte, viete prosím niekto odporučiť značku, buď vajíčko s možnosťou ľahu alebo autovanicku, samozrejme obe so základnou na dlhé cesty pre malé bábo(cca 5 mesiacov staré). Bezpečnosť a pohodlie sú hlavná priorita. Ďakujem vopred 😘