Ktorý kočík Mutsy Igo alebo Peg perego book plus 51?

evinnah
10. okt 2018

Vie mi niekto poradiť s tými to kočíkmi? Neviem sa rozhodnúť ktorý kúpiť, viem že sú to úplne iné značky ale porovnávam parametre a priority pre mňa. Kamošky mi poradili Mutsy Igo s ktorým boli spokojné. Ja som mala prvý poľský a nebol zlý ale už taký nechcem.
Moje požiadavky:
- Aby bol menší, nepotrebujem opachu ani vaničku keďže dieťa bude v decembri, v pohode sa zmestí s fusakom a do športovej časti by som ho chcela dať aj keď nebude úplne sedieť (mám športový perego book ktorý je super ale vmestím tam aj 4 ročnú príležitostne a tú sme vozili do 8 mesiacov vo vaničke lebo som ju nechcela dať rovno sedieť do pravého uhla)
-------- Mutsy má tie športové šikovné čo sa mi páči, vhodné aj pre menšie dieťa, nemusí úplne sedieť.
-------- Perego tento typ by mal mať tiež ale nemám odskúšané
- Aby mal odpružené kolesá
--------- Mutsy má ako tak odpružené kolesá (na pérovanie dieťaťa síce môžem zabudnúť ale zistila som že to majú len poľské). Tak by mi stačilo že v pohode vyjde na chodník. Tento športový perego čo mám neni vôbec odpružený a pri vychádzaní na chodník si musím pomôcť takým šlapákom na podvozku lebo by mi prišlo že zlomím madlo. Tak by som sa tomu chcela vyhnúť.
----------Neviem ako je to s týmto typom perego, či sa dá vyjsť na chodník v pohode alebo tomu treba tiež pomáhať.
- Na tomto perego 51 sa mi páči že má zúženú konštrukciu, teda pôsobí tak šikovne a myslím že je aj menší po zložení ako Mutsy, možno aj ľahší alebo podobne.
- Perego má ešte dobré striešky aj športová sa dá riadne sklopiť ale aj na vaničke sa dá vylomiť časť nánožníka a tiež strieška tak je dieťa lepšie chránené pred vetrom aj slnkom.
Toľko k mojim postrehom, uvítam vaše názory. Mutsy Igo je samozrejme drahší ale ide mi o parametre a teda hlavne tá veľkosť (aby bol malý) a odpruženie (chodenie na chodník) to je asi rozhodujúce. Toto viem že Mutsy má, ale možno to má aj to perego ktoré sa mi páči tiež a je lacnejšie.

noemmy
11. okt 2018

Ak Peg-Perego, tak určite s podvozkom book plus S. Teda s kolieskami "soft ride", ktoré poskytujú všetky výhody nafukovacích kolies, ale nevyžadujú pumpičku, hliníková konštrukcia s tvarovanou rúčkou je odľahčená a vďaka odpruženým kolesám s dvanástim guličkovým ložiskami, nový praktický zamykací systém - podvozok sa po zložení sám zamkne, pevná rukoväť z eko-kože. Ja mám Peg Pérego Book S Jet Pop-Up Completo 2018.

katy1781
29. okt 2018

Ahoj ja mam ten kocik a iba poviem v zime ziadna slava mne pripadaju tie kociky skor na taliansku plaz 😁