Ktorý športový kočík je otočný?

sonka_miro
16. okt 2022

Prosim aky sportak ktory je otocny ( to je dolezite) s velkou strieskoi,odpruzeny, skladny, nie moc tazky , uplny lah,priestranny, dlha lozna plocha.

pondelok01
16. okt 2022

@sonka_miro asi niektory Valco (seria Ultra je myslim otocna), tie maju aj super striesku. Ja som mala bazarovy taky starsi model, ale nebola som velmi spokojna s polohovanim chrbtovej opierky, aj jazdne vlastnosti uz nic moc (penove kolieska, aj ked vzduchove ja nechcem). Nakoniec som kupila Kinderkraft allroad, jazda tiez nie je uplne bezproblemova, ale pride mi to o dost lepsie, polohovanie iba na tri polohy packou mi vyhovuje viac, a strieska je tiez ok, aj ked nie az taka super ako ma Valco. Este som pozerala na Joei, model nieco na V tusim, ale ten nemali v mojom okoli v ziadnej predajni, chcela som ho pred kupou vidiet.

sonka_miro
autor
16. okt 2022

@pondelok01 valco sme mali pri prvej dcere , prr mna bol strasne tvrdy ten kocik, a kolieska strasne. Mame britax b motion 4 plus ten je super len je neotocny a druha dcerka ma.3mesiace a neviem ako dlho mi vydrzi vo vanicke lebo uz teraz je tam.tak na doraz a to este tam.nemam fusak. Tak preto hladam.nieco otcocne ak by sa stalo ze musime.do sportaku nech mam vybraty kludne tiez aj bazarovka.

sonka_miro
autor
16. okt 2022

@pondelok01 joie versatrax ten som pozerala jedine co ma.odraza tak posobi na .mma velmi otvorene ten kocik

miankass
16. okt 2022

@sonka_miro zopa quest novinka my ho mame.perfektny

jeanne14
16. okt 2022

Cybex balios

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@jeanne14 pokukujem aj po nom len niekde som citala ze je nestabilny,nekvalitny. Mate prosim s nim skusenost?

jeanne14
17. okt 2022

@sonka_miro nehrozí že nestabilný a nekvalitný. 😀 najlepsi kočík podľa mna. Dcéra ma už 2 roky, pekne sa zmestí, otočný, dlha strieška, ide až do ľahu. Prejde kamene, vysokú trávu a sneh. Ľahko sa skladá. Nemám s ním najmensi problém ☺️ A ľutujem že som taký nekúpila už pri prvom synovi. Dokonca ho mám z druhej ruky po kamoske, kde jej ešte 3,5 ročná spala v nom 😉

ericaromy
17. okt 2022

@sonka_miro joie versatrax, tiez odporucam. Mali sme ho pri synovi a spokojnost velka.

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@jeanne14 a je aj pre vacsie deti, prva sa narodila takmer 5 kilova a 55 cm a vvkazdom.sportalu s fusakom.bola napratana sadol nam.az britax b motiom 4 plus . Druha sa narodila skoro 4,5kg a 51 cm tak musi to byt nieco priestranne.

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@ericaromy a nie je prosim moc otvoreny ten kocik? Alebo to len tak posobi na mna? Je priestranny? Nie je problem v zime s fusakom?

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@jeanne14 a este otazka s alebo m

jeanne14
17. okt 2022

@sonka_miro mám Balios S 😊 moja 2r ma okolo 11kg a výšku neviem ale stále dobrý. Keď tam kamoske spala každý deň 3,5r a v pohodke bola … 😊 treba si to každopádne pozrieť naživo a vyskúšať

elviku11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika212
17. okt 2022

@sonka_miro ja mám momentálne dva kocare 🤦🤭. Nevedela som sa rozhodnúť. Moon resea a joolz hub. Oba otočné. Resea je menší, myslím, že max do 2 rokov a joolz hub je na plochu dlhý dosť akurát, že je uzsii. Ale jazdné vlastnosti u joolz sú perfektné. Čo je nevýhoda je brutálne blbo robený košík. Všetko sa tam zle dáva
Resea má košík super. Oba ľahko skladne a zaberu malo miesta. Zvažovala som aj versatrax ale ten kúpim tak na jar. Teraz prestriedam tieto 😉. Balios S som skúšala ale nesadol mi do ruky. Každému vyhovuje niečo iné. Ak máte nejaké otázky, kľudne sa pýtajte. A ešte som zabudla, mala som aj Valco otočný a po týždni som ho vrátila. Tvrdý a keď bol otočený smerom ku mne, tak sa s ním veľmi zle manipulovalo. Mal zle ťažisko. A ešte bol aj veľmi tvrdý. Malý mi naskakoval ako na fúriku 🙄. Ďakujem

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@jeanne14 to urcite pojdem vhskusat len chcem istbtak ze mat uz vytypovane kociky. Starsia ma 2 roky, 16kg a 100cm ale ta uz od marca nechce byt v kociku tak len ak by aj mlafsia rastla podobne 😁

sonka_miro
autor
17. okt 2022

@erika212 tak valvo sme malo aj my pri prvej dcerke a tiwz len 2 ci 3 tyzdne presne zle tazisko, tvrdy a pre nas bol uzky, ked som tam dala mu aj s fusakom tak uplne na tesno.bola. viem ze otocne budu o nieco uzsie prave preto ze su otocne ale snad sa najde nejaky sirsi 😁

lilienkah
19. okt 2022

@sonka_miro no ja mám známe ktoré majú balios a vraj je strašne labilný a o ničom celkovo, ledva na chodník vyjde ja som ho skúšala pre dcérku (doma mame priam) a nie je o čom 😅 skôr by som volila model talos je to taká upgradnuta verzia baliosu a hlavne je väčší a do terénu len tam zase je problém s clonou na strieške, skúste si pozrieť tu na MK recenzie 😊 ja odporúčam náš spomínaný priam

sonka_miro
autor
19. okt 2022

@lilienkah dakujem pozriem si