Ktorý športový kočík odporúčate?

izabela181
8. jan 2022

Ahojte rada by som v blízkej dobe vymenila 3-kombináciu za športový kočík 😊 pozerala som na internete a rozhodujem sa medzi týmito:
1. Oyster zero
2. Zopa Move
3. Petite&Mars Street ( v tomto sa veľmi nevyznám, tých Petite&Mars je dosť veľa 🙈)

Pripadne ak máte skúsenosť s nejakým dobrým budem rada keď sa podelíte 😊 cenovo tak okolo 300€
Ďakujem 😊

babovka2321
8. jan 2022

@izabela181 ja mam petite&mars street+ s nafukovacimi kolesami a uplna spokojnost, ale asi zavisi, ake su tvoje hlavne kriteria, co od kocika ocakavas.

izabela181
autor
8. jan 2022

@babovka2321 no hlavne som sa chcela vyhnúť nafukovacim kolesám 😊 a sama neviem čo presne očakávam, hlavne aby bol ľahko skladatelny, ľahký, nemusí byt do nejakého extra terénu 😊 a aby sa dal dať do lahu a maly sa tam vedel aj vyspať 😊 a tak celkovo nech už vydrží pre syna až kým sa bude chcieť voziť v kočíku 😆

babovka2321
8. jan 2022

@izabela181 no on je aj bez nafukovacich kolies (za nizsiu cenu), ale zaujima ma, preco nie nafukovacie kolesa? Ved to je neporovnatelne s tymi hrkajucimi plastakmi tvrdymi aj na ovladanie aj pre dieta 🙂

lussy261
22. jan 2022
enoula
22. jan 2022

Mame zopa move, sikovny, aj do maleho vytahu, lahko ovladatelny, kolecka tiche, v pohode na rozbite mestske chodniky, ale da sa na chvíľu aj na rovnejsi prirodny terén. Ale je tak do 2r, neskor uz bude maly, respektive na kratky presun pouzitelny, no spánok uz nie.
Ideal je ist si chytit tie kočíky do predajne

ritalein
22. jan 2022

Ja mozem odporucit Oyster zero, uzasny, priestranny kocik, dlha strieska, lahko sa s nim manipuluje, zlozis jednou rukou. Mala som ho pri starsom a planovala som ho kupit aj teraz pri mladšom, ale on sa odmalička nerad vozi, takze na tie par razy mi staci z 3kombi. 😊