Ktorý športový kočík kúpiť?

mirkabe
7. júl 2019

Poradíte mi prosím? Neviem sa rozhodnúť medzi športovými kočíkmi:
Petite & Mars street, Valco snap 4, Yoie Litetrax 4 air.
Dieťa 7 mesačné, akurát sa naučil sedieť, ale ešte v tom nie je úplne istý. Využívať ho budem v meste, na prechádzku, do obchodu, možno niekde na dovolenku, a v zime možno aj do snehu.
Ďakujem za každú radu 🙂

rainbow82
7. júl 2019

@mirkabe Petite a Mars,mame od nich aj autosedačku pre malú.Sme spokojný!

nikusiak9
7. júl 2019

Valco. Yoie je vraj uzky a nekupuju ludia mi ppvedali v obchode

polyana
7. júl 2019

My máme joie litertax 4 Air a max. spokojnosť. Vôbec kúpu neľutujem.

mirkabe
autor
7. júl 2019

Každá inak...super 😁 nevadí. Bola som ich pozrieť aj v obchode. Sestra mi radí Valco, lebo ho má aj ona. No neviem.... páčia sa mi všetky.. už len sa rozhodnúť pre jeden.

evkao
7. júl 2019

@mirkabe Valco - lahky, spratny, vysoka nosnost, predlzena strieska, plynule polohovanie, cenovo dostupny

miselkat
7. júl 2019

Aj ja som sa rozhodovala medzi týmito, kúpila som Petite a neľutujem. Nemá nič, s čím by som bola nespokojná.

polyana
7. júl 2019

Ja som náš joie chcela práve preto, že polohovanie nie je s tým akože plynulým pásom, ktorý potom tak nepekne visí z kočiara. Od iných mamiciek som počula, že je to o ničom, lebo treba stále dve ruky aby to človek napolohoval. A už by si vraj taky nekúpili. Takže mne iné mamičky pomohli pri rozhodovaní. 😁😁😁😁 Ale každá má to svoje co od kočíka očakáva.

veronikaa1998
7. júl 2019

My sme pred týždňom kúpili Petite&Mars Street. Som maximálne spokojná. Aj svagrina ho má a tiež ho veľmi chváli. 🙂🙂

mirkabe
autor
7. júl 2019

@polyana a nesvieti dieťatku slnko cez striešku? Pretože keď sa roztiahne, je tam sieťka, nie je to plné. To jediné ma trochu odrádza....

polyana
7. júl 2019

@mirkabe tak neviem, ale mi po rozsipsovani striešky mame na hornej časti plné

mirkabe
autor
7. júl 2019

@polyana asi máte Litetrax 4, ale Litetrax 4 air to má takto

polyana
7. júl 2019

@mirkabe mame litetrax 4 Air. Pretože práve preto sme ho kupovali, že ma nafukovacíe kolesá.

mirkabe
autor
7. júl 2019

@polyana aha, tak potom to je ok 😊

candii
7. júl 2019

Mám Joie Litetrax 4 air a už vozí druhé dieťa a spokojnosť 👍 vôbec nie je úzky, môj 3,5r syn sa do neho ešte vprace bez problémov.

mirkabe
autor
7. júl 2019

@polyana a ten pultík pri rúčke neprekáža?

mirkabe
autor
7. júl 2019

@candii aj Vás sa spýtam....ten pultík pri rúčke neprekáža? 😊

candii
7. júl 2019

@mirkabe myslíte organizér? Vôbec nie.

candii
7. júl 2019
mirkabe
autor
7. júl 2019

@candii a je možné to odmontovať?

candii
7. júl 2019

@mirkabe áno, je.

rubia10
7. júl 2019

petit mars street jednoznacne. v kufri nezaberie vela miesta, lahucko sa sklada, lahucko sa ovlada, je velmi pekny. jazdi vyborne a vraj este lepsie s nafukovackami. mame ho momentalne a som mega spokojna. auto-mesto-obchod-prechadzka kazdy den a nemam jedneho kriveho slova. bomba kociar. este mi napadlo, kym je syn takyto malicky, hodil by sa vam aj petit mars easy. ten je este lahsi a este skladnejsi a este lepsie sa s nim jazdi. mala som tiez a topka.

mirkabe
autor
7. júl 2019

@candii perfektné, už aj som ho objednala 😊 ďakujem za odpovede

mirkabe
autor
7. júl 2019

@rubia10 to je jasné že s nafukovacími kolesami sa jazdí lepšie. Ibaže s tými tento kočík vychádza oveľa drahšie 😔

rubia10
7. júl 2019

@mirkabe drahsie a aj je tazsi potom, preto ja nafukovacky neriesim. cena ale zakladneho je vynikajuca. aj z bazaru sa da kupit za lacny peniaz. vela stastnych km prajem.