Ktorý cenovo dostupný kočík je skladný a dobre odpružený?

Zodpovedané
29. jún 2022

Ahoj,

hľadám skladný a dobre odpružený športový kočík s nafukovacími kolesami. Musí sa u neho dať polohovať opierka na nohy a chrbtová opierka až do ľahu.

Zo zatiaľ dostupných informácií sa mi najviac pozdával Petite&Mars Move II Air. Ten je však teraz nezohnateľný.

Ďalšie varianty, nad ktorými uvažujem sú:

Ktorý je naj?

Vieš poradiť aj niečo ďalšie zodpovedajúce hľadaným kritériam?

Ďakujem

Ahoj,

najlepšou voľbou je určite Petite&Mars Street+ Air. Má vyššiu nosnosť, väčšie nafukovacie kolesá a z uvedených kočíkov je najpriestrannejší.

Ďalej odporúčam aj EasyGo Quantum Air, ktorý má zvýšenú nosnosť na 22 kg a zosilnenú konštrukciu. Oproti Street je ľahší, ale o niečo menej priestranný.

Joie Litetrax 4 Air má nosnosť len do 15 kg. Tá nemusí byť pre väčšie deti dostatočná.

Odporučila by som skôr model Joie Mytrax.

A obľúbeným modelom je potom aj Espiro Sonic Air.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia