• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý typ kočíku Concord by ste mi poradili?

2. novembra 2015 
@danielaboba
ja som sleeper kupovala tu na mk a som spokojna
kedze dieta sa tam zmesti do cca6mesiaca a hlavne sa da pouzit namiesto vajicka do auta
30. júl 2015 o 21:29  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt ja mam 177cm, rucka je v pohode aj pre vyssiu postavu, mne nepride nizko, podla mna v pohode
30. júl 2015 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamar a inak spokojnost??? Ja este zvazujem concord alebo peg perego book plus
30. júl 2015 o 21:51  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt ja som s nim spokojna, teraz ho pouzivam, ten isty pri druhom dietatku. Co sa tyka vanicky sleeper, podla mna je mala. Pri synovi som musela kupit vacsiu protonku, lebo sa mi uz naobliekany nezmestil ako 4 mesacny, ani na dlzku, to bol november. Teraz pri dcere to bude o tom istom, musim znovu zacat zhanat druhu vanicku. Ale zas kamoska vyvozila do 8 mesiacov malu, ale bola drobec.
Sportak je super, priestranny, vyspi sa dieta v pohode a zmesti sa fakt aj velke dieta kludne aj do 3rokov a kosik dole velky, ja vlacim stale vela sarkalabov:slight_smile::slight_smile:
31. júl 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem mat sportiak od sesternice takze budem dokupovat iba vanicku. Upevnuje sa priamo na konstrukciu alebo cez adaptery???
1. aug 2015 o 09:17  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt ja som mala peg-perego a nakoniec som predala a kúpili sme concord :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt a mám ho už vlastne aj v bazáriku :slight_smile:
1. aug 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt pri concorde priamo bez adapterov vsetko. Aku chces vanicku? Tiez budem predavat sleeper, farba candy, sivo bordova
1. aug 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamar ja budem chciet hnedu alebo nieco podobne pre chlapca
1. aug 2015 o 14:05  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt ja mám tyrkysovo-čiernu komb. fusion :slight_smile:
2. aug 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkamt chapem, ja som mala bordo pre chlapca
2. aug 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky uvazujem nad concord fusion, kukla som aj video na youtube da sa v sportovej casti dat uplne do lahu?
9. aug 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelafiladelfiova takmer, ale úplne do ľahu sa nedá dať asi žiadny :slight_smile:
10. aug 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
ja by som si vybrala skôr ten športový :slight_smile: http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/
2. nov 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok