Ktorý z týchto dvoch kočíkov je lepší?

dambldor
30. aug 2012

Prosím Vás mamičky, skúste mi napísat nejaké vaše postrehy na tieto dva kočíky.....neviem sa rozhodnút🙂

elise
30. aug 2012

@dambldor a ten druhý kočík?

anjelicek26
30. aug 2012

@dambldor - tento urcite nie, daj ten druhy 😅

dambldor
autor
30. aug 2012

nejde mi to načítat🙂)):..druhý je ,,hauck capri,,

lilysk
30. aug 2012

Ani jeden 🙂))
Kup si bugaboo bee uz ked chces mat dobry kocik -uvidis neolutujes 🙂

zmrzlinkams
30. aug 2012

tento určite nie a ten druhy neviem aky je idem pozrieť hm...

však to je ten isty či sa tak podobaju - no ja nemam s takymto vozikom skusesnoti a osobne som ani neštudovala golfove voziky, nám zatial stači športak z trojkonbinácii a uplne v pohde , ja neviem mne tieto voziky s takymito maličkymi kolieskami vobec nesedia - osobne by som ho nechcela strašne zle sa musi s tymi kolieskami isť po terane na tych našich sk cestách - niečo s väčšimi kolieskami by som pozerala - a z bazaru by si nechcela jedna kamaratka tu predava golfovy ak sa mi podari ho najsť tak ho sem dám ak ho nepredala - alebo podla tej značky si pozrieť na nete ak by si chcela novy z obchodu .... 🙂 ona s nim bola vraj velmi spokojna len je maly malemu

zmrzlinkams
30. aug 2012

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/cl8y/pre...

maju pevnejšie kolieska ale ty sa musiš rozhodnuť a ked tak pozri na nete kolko stoja nove 🙂

dambldor
autor
30. aug 2012

@anjelicek26
@lilysk
@zmrzlinkams .no ste mi pomohli dievčatá 😀 ...mám v tom teraz ešte vačší chaos 😉

lilysk
30. aug 2012

Kup si bugaboo a nerozmyslaj -pozri si recenzie na nete -vsetky filmove hviezdy maju tiez bugaboo a teraz uz su v takej istej cene ako ostatne kociky a neda sa porovnat !!! 🙂))

lilysk
30. aug 2012

@dambldor Este mi povedz ako dlho planujes ten kocik pouzivat a kam vsade chodis -aj to je velmi dolezite pri kupe 🙂
Tvoje dieta je ake stare ?

dambldor
autor
30. aug 2012

krpček má 9 mesiacov a chcela by som ho už na dlhšie....teda aspon rok. nech mám pokoj🙂....u nás ne je moc náročný teren, dobré cesty🙂

schnek
30. aug 2012

mám tenhle typ trojkolku (Lira3) a jsem spokojená 🙂

anjelicek26
30. aug 2012

@dambldor - ja idem kupovat city jogger mini 4-kolku, zatial som nenasla, co by sa tomu kociku dalo vytknut, je do 25kg, takze az do skoly heh

camelinka
30. aug 2012

@dambldor mrkni na Espiro magic, je hodne podobny tomuto, akorat ma spojenou rukojet,coz je super. Mame ho a nemuzu si jej vynachvalit 😉

lilysk
30. aug 2012

@dambldor No ja som uz mala 6 kocikov a na bugaboo nedopustim 🙂)

zmrzlinkams
31. aug 2012

@lilysk neni zly ani škaredy ja som ho pozerala ako si napisala názov ale mne vyhodila aj to že už sa neda kupiť ako internetovy tovar - a ta cena fakt teda velmi drahy podla mna až neskutočne drahy na taky kočárik - to trojkonbinacia sa da kupiť lacnejšie či kočár pre dvojičky, ale može byť velmi dobry nevravim aj vyzoro sa mi páči ale fakt ta cena ma odradza a to dosť no možno pre niekoho je to banalnosť a neni podla neho drahy a može si ho dovoliť kupiť - ak na to ma tak nech si kupi lebo je pekny - tiež by som možno brala keby boli navyše peniažky.
no su ludia čo sa uskromnia a uričte su kvalitne a pekne voziky ktore sa daju kupiť za menej penazi 🙂

marianka0101
31. aug 2012

@dambldor keď už chceš golfáč, tak ja mám veľmi dobrý. Značka je First Class, len ťažšie sa dá zohnať na Slovensku. Ja som s ním veľmi spokojná, nikdy som nechcela golfáč, lebo mi prídu také rozhegané, ale tento má takú pevnejšiu konštrukciu, je stabilný na ceste, veľmi dobre skladný. Ja som ho používala od pol roka malého do asi 2 rokov, v pohode sa tam vmestil - to je z tých vyšších, potom sa už voziť nechcel, ale ak by chcel, nebol by problém. Len s golfáčom v snehu neprejdeš, tak na to treba myslieť, musíš mať v zálohe aj druhý kočík. Teraz neviem či je to holandská značka alebo dánska, ale ozaj spokojnosť. Nechala som si ho aj pre druhé. Kupovala som ho hneď keď mal malý pol roka, lebo čo som mala 3kombináciu,tak tam tá športová časť bola hrozná.

lilysk
31. aug 2012

@zmrzlinkams
Ahoj
Jasne mas samozrejme pravdu -tiez nemam na vyhadzovanie peniaze .Ja som kupila od ruky kocik ,takze cena bola uplne ina -novy je velmi drahy ,ale ja mam schody v dome a som chcela taky kocik v ktorom dieta vie aj spat cize sa da polohovat a tento sa da dat az do uplneho lahu a je skladaci velmi jednoducho do auta a je ultra lahky -ma len 7 kg -najlahsi kocik vo svojej triede .Ja som mala problem s chrbticou a pre mna kazde kilo extra co by som nosila by mi robilo problem ....ja som si povedala ,ze usetrim inde a nekupovala som malej kazdu somarinu co som uvidela -milion hrkaliek -hraciek ,lebo uz som mala skusenost ,ze dieta sa pohraje 5 min a uz ho to nezaujima ...kamosky mali haldy veci a hraciek a nic nepouzivali 🙂))) Takze ja som to obratila a pre mna bolo toto dolezite . Ale samozrejme chapem aj iny nazor aj to ze nie kazdy to riesi takto aj to ze preto je tolko druhov kocikov ,lebo kolko ludi tolko chuti 🙂))) Ja som len myslela tak ,ze tento mozem v kazdom ohlade na 100% doporucit 🙂)))

Tu je k nemu video

https://www.youtube.com/watch?v=Y9rG8hkaEuEhttps://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34
zmrzlinkams
31. aug 2012

@lilysk 🙂 je velmi pekny mne sa osobne páči - a pozerala som aj tie videa fakt užasne a mne sa najviac páči to skladanie do auta čo nema chyba a vyzara byť ozaj lahučky 🙂
aj vyzorovo je pekny 🙂
a ked sa podarilo kupiť z druhej ruky tak to je fakt super lebo určite je kopec penazi ušetrenych - hlavne je aby služil maminke a aby sa v tom kočiku babatko dobre citilo to je na tom všetkom podstatne 🙂
len ozaj škoda že ked si ho niekto chce kupiť novy tak je dosť drahy na to že to je len šporťak ale monžo za par rokov bude cenovo pristupnejši lebo budu ine novinky 🙂

dambldor
autor
31. aug 2012

@lilysk ...ked ja tomu kociku neviem prísť na chuť....neviem prečo🙂

lucka1987
31. aug 2012

@camelinka
@dambldor aj ja mam espiro magic a som spokojna 😉