Ktorý z týchto kočíkov si mám vybrať?

maltinta100
29. máj 2014

Maminky aky model by ste si vybrali? Vobec sa nevem rozhodnut . Dakujeeem

eeffka
30. máj 2014

@maltinta100 neviem co je to za kocik, nastastie uz za mnou kocikovanie ale nevyberaj podla obrazku.
najdi ho nazivo a pokocikuj, odmeraj aby si presla dverami, kuframi vasich aut , aby si ho zdvihla sama aj s deckom ked chodis autobusom, lebo necakaj ze vsetci bude skakat ti pomahat a ci sa da otacat sedenie do/proti smeru jazdy, az bude vichrica mozes mat aky chces znackovy kocik ked ti nafuka rovno na dieta.

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 hej toto video som videla aj ja. Neviem si neako predstavit ako by tam spala. Ale pozerala som video ma stokke a tiez sa tam takto polohuje

maltinta100
autor
30. máj 2014

@eeffka ja mam x lander len starsi model a som s nim spokojna. Tento som si vybrala hlavne preto ze je lahsi a mensi ako mam ja teraz a da sa otacat v smere aj protismere. Len to polohovanie je inak ako mam teraz.

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 myslím, že polohování vypadá jako u Quinny Zapp Xtra. Že, když se dá do lehu, tak jsou nohy výš, než hlava. Malá se mi do hluboké korby nevejde uz tak v 5 měsících a tak přichází v úvahu jen úplně rovný leh ve sporťáku.
Ale jinak by se mi tento moc líbil, škoda.

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 mne sa tiez strasne lubi a je taky iny. Len sa bojim tojo polohovania. Hladala som ho aj v predajniach ze by sme ho isli pozret ale nikde ho nemaju len cez internet. A do Prahy sa mi nechce ist kvoli tomu 🙂

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 tomu rozumím, pro mě má téměř vše, co bych chtěla. Polohovací rukojeť, velkou stříšku, otočný sedák, je lehký, skladný, dá se na něj nasadit Maxi Cosi sedačka a je krásný. Až na to polohování, které je pro mě bohužel zásadní. Vím, že některé maminky říkají, že to dětem nevadí. Ale já si nedovedu představit, že si moje malá nemůže normálně lehnout. Že prakticky pořád sedí, jen se jí zvednou nohy výš a hlava níž.
Měla jsem kočárků několik, ale s tímto polohováním nikdy, to prostě není pro mě. Už jsem tento měla i objednaný, ale pak jsem viděla to video a změnila jsem objednávku na Pulse. Ten bude pro mě i mojí malou vhodnější.

denisafono
30. máj 2014

no a teraz sa rozhodni ci prvy alebo druhy 😀

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 a uz mate doma ten Pulse? Mne sa totiz na obrazku ani videu nepaci keby som mohla poprosit realne foto.

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 Ano mám, a mám fotky i té barvy Baige (béžové). Vložím sem oba.

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 dakujem 🙂

mexin23
30. máj 2014

Vkládám nejdřív ten béžový..

mexin23
30. máj 2014
maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 dakujem pekne takto vyzera lepsie 🙂 este som premyslalal ze ten x cite ked sa mu da polohovat opierka na nohy ze by sa mohla tak nastavit aby tam lezala. Ci ani nie?

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 ale ten cierny sa mi viac paci ako bezovy

mexin23
30. máj 2014

Mám doma tento černý, koupila jsem k němu clonu Dooky, aby byla malá celá krytá v létě před sluncem a parádně sedí. Nafotila jsem všechny tři polohy sedačky. Když by Vás cokoliv zajímalo ohledně podvozku, tak stačí hledat na diskusích Navington Cadet. Protože podvozek je totožný, tedy aspoň jsem rozdíl zatím nenašla 🙂.

mexin23
30. máj 2014

Omlouvám se za vložení fotek na šikmo, ale i po úpravě se mi vložily takto špatně 😠 .

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 Rozhodně, mě také 🙂. Myslím, že u toho Cite, když se zvednou nožičky, tak je stejně dítě v poloze, jako třeba v autosedačce. Prostě to není rovný leh.
Ale jak jsem psala, chápu, že to někomu může vyhovovat, ale mě bohužel ne 😒 .

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 dakujem za ochotu a este sa mozem spytat rucka sa da nastavovat?

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 Není zač 🙂. Polohovat se dá, ale jen výškově, je teleskopická. To mi sice u kočárků moc nevyhovuje, ale jezdí se s ním dobře.

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 dakujem nakoniec som sa rozhodla aj ja pre Pulse. Aj ked za tym x cite mi srdce krvaca ☹ skoda toho polohovania

monika837
30. máj 2014

prvy 😉

28031970
30. máj 2014

Druhý

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 Mluvíte mi z duše, také mě to dlouho mrzelo. Ale na prvním místě je pohodlí pro moje dítě, takže volba byla jasná.

maltinta100
autor
30. máj 2014

@mexin23 a este sa mozem spytat kde ste kupili tu farebnu podlozku?

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 A přeji, ať se Vám dobře jezdí...

mexin23
30. máj 2014

@maltinta100 Tu jsem koupila přes Mimibazar.cz , ale už nevím od koho, je to tak dva roky. Ale v každém případě tam momentálně šije jedna moc šikovná paní, která Vám ušije podložku přesně na míru, stačí jí poslat rozměry. Pokud by jste chtěla , tak vkládám odkaz.
Uvažuji, že jí pošlu tu originální podložku (černou, dole s bílými proužky), aby mi jí ušila přesně podle ní.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3720

galka1985
18. jún 2014

ahojte mamičky.chcela by som sa poradit o kupe kočika.rozhodujem sa medzi Peg-Pérego Book alebo Britax Agile.pooradte prosim.

7katka
26. jún 2014

@galka1985 mne sa viac pacil PP, videla som oba

galka1985
28. jún 2014

Taj nakoniec to vyhral britax b motion hlavne kvoli lahkosti,skladnosti.je super.odporucam