Kúpa kočíku v Rakúsku. Poraďte kde a aký

sjuzocka
27. nov 2008

Neviete mi povedat pripadne dat konkretny tip, ak by sme chceli skusit kocik kupit v rakusku, kam ist? najlepsie aby to nebolo velmi daleko od BA. pripadne dat tip na nejaky internetovy obchod kde sa daju vyhodne kupit kociky 🙂

emjee
28. nov 2008

opytaj sa uzivatelky tilly 🙂

nsoci
28. nov 2008

My sme kupili v Nemecku na O-baby 😉

sjuzocka
autor
28. nov 2008

nsoci aj ja som tu stranku objavila a nechce sa mi verit ze taky rozdiel v cene, ako vam prisiel kocik? prebehlo to vsetko oK?

miah
28. nov 2008

nsoci - mozem sa spytat kolko ta vyslo postovne?

miah
28. nov 2008

a este jedna otazocka? kolko dni trvalo dodanie od zaplatenia? 🙂

sjuzocka
autor
28. nov 2008

miah, postovne je 9,50 eur a doba dodania tvrdia ze 4-5 dni 🙂 my sme uz objednali som zvedava ci je to tak

miah
28. nov 2008

sjuzocka - mozem sa spytat ako to posielaju? GLSkou? 🙂
dali Vam cislo na sledovanie zasielky?

labutka
28. nov 2008

miah, trosku odveci, ale nejde mi IP. Kraaaaaaaaasne oblecenie na postielku, nieco takeho aj ja by som chcela, odkial ho mas? dakujeeem. myslim tuto fotku: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miah
28. nov 2008
sjuzocka
autor
28. nov 2008

miah, presne tak,GLS a cislo nam dali 🙂 ale viac uz ti fakt nepoviem lebo sme to objednali dnes

matosl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisab32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xixi7
30. jan 2009

V Shopping City Sud sa daju kociky vidiet v Leiner, Babyone, v Toys R us a hned vedla SCS je LUTZ.
V Lutzi ti daju 10% zlavu, ak presiahnes nakupom sumu 500€, ale nedaju ti ju priamo na kocik co kupujes, ale na zakupenie dalsieho tovaru v Lutzi. Toto je nasa skusenost spred tyzdna.
My sme chceli objednat kocik Gesslein (sportova cast 499,- a kombitaska 139,-) s tym, ze by sme to rozdelili kvoli tym 10% na dva nakupy a dokupili nejaky cumlik, aby sme presiahli 500€, ale predavacka povedala, ze keby sme to objednavali takto oddelene, tak ze by nam musela k taske zaratat postovne 40€, lebo ide o objednavku s malou hodnotou, pri vacsich im vyrobca postovne neuctuje.
V Babyone mali dve ceny..na vystavene nizsie a ked by sa vam nepozdaval ten vystaveny, objednaju ho aj v inej farbe, ale suma uz bola ina. V Leineri nerobili rozdiely medzi vystavenymi a kusmi na objednavku.
To su nase skusenosti, radsej sa vsak treba spytat pri kazdom kociku zvlast. Ae musim povedat, ze predavci su tam ochotni a mili, tak sa nebojte pytat. Dokonca chlapec predavajuci v Babyone vedel slovicka ako kocik,nanoznik, vanicka, rucka a pod. po slovensky.