Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kúpiť, či nekúpiť kočík/buginu pre skoro 2 ročné dieťa?

ivka82
26. nov 2012

Ahojte mamicky, chcem sa spytat, ci sa oplati kupovat este kocit pre skoro 2 rocne dietatko. sportak je uz maly, tak ho predavama premyslam ci kupit este nieco..poradte s cim mate dobru skusenost, dobre, skladne aj do auta🙂 Dakujem za tipy🙂

albao
26. nov 2012

Podla mna je to zbytocne, jedine ak zvyknete chodit na niekolko-kilometrove prechadzky. Nasa mala ma ani nie 23 mesiacov a uz mesiac mame zbaleny kocik. A to sme mesiac predtym pouzili kocik raz. Ale zalezi kolko chodite kocikom, ja som radsej ked sa vybeha a prejdeme menej.

nice202
26. nov 2012

netreba ti

jasmika
26. nov 2012

Moja malá má 2 roky aj 8 mesiacov a kúpila som jej kočík teraz 😀 pred týždňom. Kúpila som v bazári za 30 eur, a vôbec to neľutujem. Kde som išla tam som ju nosila na rukách... podišla aj sama..ale ked sme išli k mojej starkej, tak aj tak väčšinu cesty som ju niesla, alebo na prechádzku, trochu podíjde a už sa pýta na ruky... Teraz môžeme isť aj na dlhšie prechádzky, ona sa nadýcha čerstvého vzduchu a ja mám pohyb tiež... Mojou hlavnou prioritou bolo aby mal veľké kolieska, lebo s tými malými pidi kolieskami tak na dedine by som nezašla ani do obchodu 😀 Teraz máme používaný,ale nie vyblednutý..a kolesá má ako traktor 😀 Keď bude Eliška staršia urobím jej z toho káru 😀 😀 😀 😀 😀

moon1979
26. nov 2012

čím viac bude behať, tým lepšie ... ja by som už nekupovala ... môj krpec od 15 mesiacov šlape a teda prejde riadne kilometre a to má 2,5 roka ... pod 5 km ani nejdeme na prechádzku 🙂

ginger_fox
26. nov 2012

ja som kupila(na radu mojej mamy, ze do auta a tak) hoci syn od 18mesiacov nesedel v kociku. A vobec som uz nevyuzila. Teda jeden jediny krat som ju pouzila 😎

spalka
26. nov 2012

moja mala ma 3.5 roka a v bugine (inglesina trip) sa stale vozi, ma 105 cm a este sa jej tam aj celkom pohodlne sedi 😀, v lete v nej dokonca aj parkrat poobede spala...vsetko zavisi od tvojho drobca, ci kocik oblubuje, alebo nie, moja poslednu dobu uplne najviac, asi ako jedine chodime do skolky v bugine 😀

provoke
26. nov 2012

my sme kupovali golfový kočík, keď mala dcéra asi 15 mesiacov, sedela v nom max. 20krát. vôbec sme ho nevyužili, pre mna to boli vyhodené peniaze. všade chodíme pešo, myslím, že pre 2 ročné dieťatko už je viac - menej zbytočné kupovať nový.

pastalkaa
26. nov 2012

ja mam tri deticky a prvu som vozila v kociku strasne dlho.. dokonca mi este vyskakovala na kocik ked som uz tlacila synceka...mala uz okolo 3 rokov ..ale zas syncek ked uz mal dva roky uz mi v kociku sediet nechcel a to som mu kupila novy gofac..radsej chodieval pesky.. 🙂 . takze presne tak..zavisi to od tvojho dropca ci este chce byt v kociku 😉

clarissa
26. nov 2012

Taky skladny golfacik nikdy nieje na skodu....A zvlast ked idete niekam na dlhsiu cestu,dietatko si rado odpocinie,aj pospi.Urcite to ocenis,ked ti v kociku zaspi a nebude plakat ze je unavene a budete sa koli tomu nahlit domov.Ak sa tvoje dieta rado vozi v kociku,urcite vyuzijete 🙂

masinka
26. nov 2012

na toto podla mna univerzalna odpoved neexistuje - ty si poznas svoje dietatko a vies, ci je skor kocikovy typ, alebo radsej bude slapat.
Medzi starsimi dcerami mam 25 mesiacov rozdiel, mladsia neznasala kocik od malicka, tak som ju nosila. Od 11 mesiacov vedela chodit, tak odvtedy chodila. Starsia sa vozila rada, takze to u nas vyzeralo tak, ze trojrocne dieta sa viezlo v bugine a rocne si vykracovalo popri nej 😀

jana576
26. nov 2012

NO, tak ja som kupila super bugynu, bolo to presne pred letom tak sme ho neskutocne vyuzili, maly sice este nemal 2 roky az v septembri a dokonca teraz som vytiahla naspat z pivnicena zimu sportovy kocik, maly sa strasne rad kocikuje a este do neho vosiel aj s fusakom tak parada...lebo s bugynou v zime po snehu neviem neviem.... 🙂

alena0305
26. nov 2012

Záleží či v ňom ešte obsedí, či chodíte na nákupy denne pešo - mne sa syn po ceste do obchodu viezol v bugine a naspäť som pripla 2 tašky s nákupom a on mal prechádzku pešo. A chodili sme s buginou aj celú zimu - ale to záleží od toho kde bývate a ako máte udržiavané cesty a chodníky. Ale určite by som kúpila niečo z bazáru alebo novú ak plánuješ ešte ďalšie dieťa.

smoodik
26. nov 2012

Ja som šporťák predala ked mal 2 roky lebo tam neobsedel ani spávať tam nechcel. Je pravda , že bolo akurát leto tak sme to riešili aj odrážadlom. Aj som chcela kúpiť lacnú káričku z tesca tuším okolo 20 eur stála ale nakoniec som si to rozmyslela a chodil peši. Ale na zimu pre dvojročného by som asi kúpila nejakú lacnú.

kikatko
26. nov 2012

moja tiež chodí kočíkom- ma 3,5 roka. ona sa rada vozí, ked chce troška sa prejde ale inak v kočíku- a je to aj lepšie pre mna- nič nevlačim v rukách- žiadne nakupy,dieta, hračky

bibistec
26. nov 2012

no my mame a mala ma 3 roky lebo ona sama velmi nikam neprejde, to by sme sli hodinu aj par metrov a ked potrebujes nieco vybavit alebo sa rychlo presunut tak je to velmi dobra vec. a zlozis aj pod pazuchu. staci ti obycajna lacna buginka, ked je uz taky velky nic specialne

rorinka11
28. nov 2012

Urcite ano.Moja mala ma dva roky a este stale mam doma dva kociky a teraz zrovna pokukujem po novom 🙂 inak ak budes mat zaujem mam na predaj espiro magic za dobru cenu este rok v zaruke novu kolekciu 🙂 je lahky a skladny 🙂

simca06022011
28. nov 2012

no urcite je bugina potrebna, ja by som bez nej s malou ani nenakupila, kedze nechodime autom, ale vsade pesi... daju sa kupit aj lacne alebo pouzite, aby ti nebolo skoda ze ho budes pouzivat mozno rok 🙂)) ale ja by som bez bugi neprezila :P uz ani na nakup sa mi bez nej nechce, dole nahadzem co sa zmesti, zavesim na rucku a idem si 🙂))) za 2 roky, mi uz aj kabelka zavadzia 🙂))))

veronnikaaa
8. mar 2014

chcem kupit buginu , aku by ste mi poradili? skor golfac alebo spojene golfove palice??? Dakujem za kazdy komentar 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli