Kupovali ste niekto kočík v Babetkovo?

diamond1231
29. aug 2019

Ahojte prosím vás aké máte skúsenosti s touto stránkou objednával z vás niekto odtiaľ kočík? Ďakujem

adoska717
29. aug 2019

Ja tam nakupujem pravidelne... V 2017 som tam kupovala kociar velka spokojnost ale ja som bola osobne... Personal je mily pomoze poradi... Kupujem tam vsetko pre maleho ci potreby hracky alebo oblecenie a zatial som nemala ziadny problem... Objednavam kurierom alebo na predajnu lebo chodim casto do KE a iba raz sa stalo ze objednany tovar nemali a aj to mi predavacka zavolala vsetko vysvetlila a dohodli sme sa ze co dalej...

diaalex
30. aug 2019

Bola som tam osobne pred mesiacom, predavačka vôbec nevedela poradiť, ďalšia vôbec nepoznala sortiment... majiteľ sa nás snažil presvedčiť že kočík ktorý chceme je kolekcia min ročná a nikde ho na sk nemaju... keď som im ukázala že je to nová kolekcia a iné obchody to ponúkajú, tak bol arogantný .... a ako som sa rozprávala s inými mamičkami, bohužiaľ mali takú istú zlu skúsenosť ... niekedy veľmi dávno super obchod, teraz ani priemerný ... keď sme tam boli predavačka práve volala nejakej zákaznícke a ospravedlňovala sa, že tovar je už tyzden u nich, len ich omylom zabudli kontaktovať ... za mna negatívna skúsenosť a neodporúčam ho

83lenka83
30. aug 2019

@diamond1231 viac odporucam maderna.sk, aj ja som teraz z babatkova kupovala v kamennej predajni elektricku odsavacku mlieka a chcela som aby ju predavacka odskusala ci funguje a len mi povedala, ze mam skusit doma a ked nepojde tak vymeni ( ja v 7 mesiaci budem v horucavach pendlovat hore-dole :-/) nakoniec je odsavacka v poriadku ale mohla ju skusit na predajni.

martinka3437
30. aug 2019

@diamond1231 predajna je v Ke a my sme z Ke kupujeme tam vsetko 🙂 naposledy kociArik 🙂 z obchodom som maximalne spokojna 🙂 eshop vsak neviem nemam skusenost 🙂