Ľahký športový kočík

deina
16. aug 2018

Poradíte mi ľahký športový kočík? Nemusí mať otočnu sedačku, dôležitá je poriadna strieska, ľah, polohovanie noziciek a kolesá, ktoré zvládnu i horší terén v meste (zlé chodníky, parky a pod). Mm je vysoký, takže rúčka nastaviteľna. Na každom mi niečo vadí - BJCM nemá polohovanie noziciek a rúčka je napevno, Mutsy Nexo nemá okienko na strieske, celkom mi padla do oka Nuna Tavo, len neviem, aká veľká je. Potom Gesslein s8...

rozinka11
22. jan 2019

@deina hehe, presne toto som vcera chcela poslat ja vam😂😂😂 aj ja som to nasla..podla mna v pohode ta nuna, ja ju vo februari objednam..

deina
autor
22. jan 2019

@rozinka11, tak som zvedavá aká bude. 😊

rozinka11
22. jan 2019

@deina urcite dam vediet, vy sa kedy chystate kupovat? A vam by aky kocik vyhovoval?

deina
autor
22. jan 2019

@rozinka11, Nexo, už málo kočíkujem, takže niečo ľahké a skladne do auta a na dovolenky (a kľudne si tykajme, lebo sa potom cítim ako teta 😆). A keby nebol dobrý, tak nový Babyjogger City Mini

rozinka11
23. jan 2019

@deina jasnee, aj ja som za tykanie..a da sa nexo vidiet niekde v NZ? Aj BJ city mini som pozerala a pacil sa mi, len neviem ci je dostatocne dlhy..

deina
autor
24. jan 2019

@rozinka11, nie, tu ho nemajú. Asi len v BA najbližšie. City Mini je dosť veľký, najmä Gt verzia.

rozinka11
24. jan 2019

@deina ano ja som si ho pomýlila s city tour..tento vyzera parádne velky a priestranný, hmm🤔😁

deina
autor
24. jan 2019

@rozinka11, len problémom je, že v júni budú po rokoch vynovené, čo na jednej strane znamená, že terajšie sa dajú kúpiť za výborné ceny, na druhej strane ale ktovie ako sa potom budú predávať.

deina
autor
24. jan 2019

Teraz som si písala s Mutsy Holandsko a že 2019 Nexo má nielen nové rúčky, ale aj okienko na strieske. 😊

rozinka11
24. jan 2019

@deina jeziiis, no to zase budem dumat teraz😂😂😂 ked uz som sa rozhodla pre tu nunu..no dobre teda, tak pockame na nexo a uvidi sa..takze vo februari, ze?🤗🤗🤗

deina
autor
4. feb 2019

@rozinka11, už ho mám doma, napokon starší typ bez striesky, je nádherný. Ale asi by som ho neodporúčala pre staršie deti, našej malej je výborný. Má 16m a 80cm.

rozinka11
4. feb 2019

@deina jej, je krasny, aj mne sa paci tato farba. Preco si sa rozhodla nakoniec pre starsi typ, ak sa smiem spytat? Novy bude isto drahsi. Ja ked pridem na SK, tak asi objednam ten Tavo, tiez dam vediet ako sme spokojne.

deina
autor
5. feb 2019

@rozinka11, dlhý príbeh. Objednala a zaplatila som za nový a oni mi za tú cenu poslali starý, hoci ten bol v akcii (kočíky.sk). Tak som im hneď volala, že som objednávala nový a poslali starý a oni, že tam nie je žiadny rozdiel. Tak som im povedala, že je, nové majú okienko v strieške a oni, že o takom niečom nepočuli. Na druhý deň im prišiel nový a to okienko tam bolo, tak uznali, že som mala pravdu. Ale aj keby som nemala, stále to bolo tak, že som dostala iné ako za čo som platila. Boli by ochotní mi ho vymeniť, ale tak povedala som si, že to až tak nevadí a rozdiel v cene mi vrátia. 🤷‍♀️

rozinka11
5. feb 2019

@deina aha, chapem. Inak aj mne sa velmi paci tento nexo, keby mal to sietkove vetranie ako ma tavo, tak by som ho asi aj ja kupila. Skoda, ze kociky.sk nedali fotku o tej novej strieske. Skusali ste uz aj vonku? Ako sa s nim ide po nasich chodnickoch?

rozinka11
5. feb 2019

@deina toto je pre nas paradna vec, takato sietka

deina
autor
5. feb 2019

@rozinka11, ešte nie, počkáme na jar. 🙂

rozinka11
1. mar 2019

@deina taak, kocik nam dnes prisiel, hned sme aj vyskusali vonku. Je paradny, veela miesta v nom ma mala, krasne sa v nom vyspinkala. Fusak sa krasne vojde. Odpruzenie uzasneee, nakupny kosik tiez velky. Sice ho mame len 1 den, ale maximalna spokojnost zatial. A je krasny. U vas ako? Vyskusany kocik?

deina
autor
2. mar 2019

@rozinka11, bude i foto? 🙂 U nás tiež super, kúpila som do neho i podložku, krásny je, ľahký, ideálny do auta. A zdá sa, že zvláda dosť

rozinka11
2. mar 2019

@deina jasne, este odfotim lepsie a poslem. No tak super, hlavne, ze sme nasli super kociky..

deina
autor
2. mar 2019

@rozinka11, vyzerá krásne. 👍

lenka_1989
16. júl 2019

@rozinka11 ahoj. Ako ste po dlhsej dobe spokojni s Nunou? Rozhodujem sa ci ju objednat. No maly ma len 6mesiacov. Zatial je vo vanicke, no potrebujem teraz na dovolenku skladny sikovny sportak a samozrejme aj na neskor.

nada89
16. júl 2019

Ahoj, ja mám bugaboo bee5 a som veľmi spokojná, spĺňa všetko čo požaduješ, síce kolesá nie sú veľké ale da sa s ním prejsť + ma výškovo nastaviteľný opierku chrbta aj sedák..

rozinka11
17. júl 2019

@lenka_1989 ahoj. Nelutujem vyber nuny, ja som spokojna. Ma velmi dobre odpruzenie, veela miesta pre dieta, proste fakt super.. ale je trocha tazsi..a v kufri zaberie zato miesto, nie je to ten najmensi kocik..ale ked chces aby bol pre dietatko aj pohodlny a aj sa v nom vyspalo, tak mensi ani nebude lepsi. Polohovanie super az do uuuplneho lahu, fakt aj pre mensie deti, nebala by som sa dat donho uz take mozno aj 6 mesacne babo..ak cestujete autom, tak to je dobra volba..ak uz napr. vlakom kde nemas bezbarierovy pristup, tak je to horsie..ja som si este dokupila na cestu vlakom gmini traveller..ale ten sa dlhodobo neda pouzivat, len fakt na obcasne cestovanie.(malo miesta, male kolieska, proste nie je taky pohodlny ako napr. nuna tavo.) Do nuna tavo by som sla kludne este raz. Este na nuna tavo je kratka opierka na nozky, teda pre nas uz je kratka, tak som si dorobila predlzenie a je to vybavene😀

lenka_1989
17. júl 2019

@rozinka11 dakujem krasne za odpoved. Pomohla v rozhodovani.mame doma este golfku na take kratke presuny, no na dovolenku ju berieme este pre starsiu, tak nam uz treba aj druhy. Este raz vdaka

rozinka11
17. júl 2019

@lenka_1989 nie je zaco, rada som pomohla😉

lenka_1989
25. júl 2019

@rozinka11 ahoj. Dnes mi dorazila Nuna. Chcem sa spytat opierka na nohy sa ti da uplne sklopit dolu? Mne to tam nezacvakne a stale sa sama zdvihne hore trosku

rozinka11
25. júl 2019

@lenka_1989 anp aj ja to mam tak..na to som aj zabudla..ale nam to nerobi problem, ked ju dam dole sice nezacvakne, ale pocas jazdy ked tam ma dieta nohy nejde hore.

lenka_1989
29. júl 2019

@rozinka11 mate pravdu. posadila som tam 4 rocnu a je to super. Takze zatial som spokojna s kocikom. Len sa nam s muzom nepodarilo zistit na co sluzi ta vec na foto. Neviete nahodou?

rozinka11
29. júl 2019

@lenka_1989 podla mna je to fajn kocik, urcite dobre posluzi😀
Hehe, ano toto by zaujimalo aj mna..v navode som sa docitala, ze by to malo byt na autosedacku..ale len na autosedacku nuna pipa, ci ako sa vola😂 ale neviem ci je to tak..zeby nejaka fixacia??🤔😁

lenka_1989
29. júl 2019

@rozinka11 to ma dnes inak napadlo. Moze byt 😄