Má niekto takýto kočík?

mamicka70
2. jún 2013

mate niketo taky to kocik? chcem sa informovat aky je a ako sa vam vnom kocikuje ?chcem si ho kupit ale chcem vediet aj vas nazor

hyta
2. jún 2013

Nepáčia sa mi tie malé kolesá, v zime bude problém.

erickam
2. jún 2013

ja mám trošku iný ale s takýmito kolesami a naozaj s tým býva v zime problém

veronika2103
2. jún 2013

Presne tak tie male kolesa co robia na kocikoch je nedomyslene a aj otrasneMy mame vzdy taky kocik co ma velke kolesa a nie nafukovacie!Kocik by mal byt aj do terenu.

simi222
2. jún 2013

aj ja mam podobny,ale mala vždy nevedela dat nožky na tu podložku vpredu,radšej vyberte dačo modernejšie,aj pozerajte ako bude mat nožičky,ked aj bude spinkat 🙂

minnie55
2. jún 2013

My sme mali veľmi podobný - Chicco, aj kolieska boli takmer identické. Bol vynikajúci, milovala som ho, ale naozaj v zime je s týmito malinkými kolieskami problém. A čo sa týka vystretia nožičiek - náš kamarát vymyslel pre svojho syna takú plechovú podložku, ktorú obalili molitanom a šušťákom a suchým zipsom pripevnili zospodu o kočík, takže v podstate sa dieťatku predĺžila plocha a mohlo mať vystreté nožičky, keď ležalo. Nám potom urobil takú istú podložku a bola super 🙂
Ale súhlasím s babami, že skús pohľadať kočík, ktorý tieto nedostatky mať nebude.

kattrin5
2. jún 2013

Ja som mala graco s takymi koleckami a hruuza po dvoch mesiacoch ame kupilk novy kocar s velkymi nafukovacimi kolesami a to sa neda porovnat...

leanax
2. jún 2013

podľa mňa všetky športové kočíky podobného typu, hoci akej značky majú takéto malé kolieska... takže ak sa ti páči, kúp si ho , v zime sa potrápiš s každým kolieskom aj s oveľa vetším (z vlastnej skúsenosti) mám golfáč Orion s takýmito kolieskami a nemenila by som ho 😀

euka210
2. jún 2013

na leto dobre, ale ako pisu, v zime so snehom bude problem. To zavisi aj od veku dietata a ci to bude do mesta alebo na dedinu. My sme mali s malymi (ale trochu vecsimi ako tieto) a budeme kupovat na dedinu teraz novy pri druhom s vecsimi.