Máte kočík od Elodie Details Stockholm Stroller biele bodky?

drak25
8. jan 2013

ahojte, zvažujem kúpu, nemáte ho náhodou?

ivani
8. jan 2013

aj ja chcem tento kocik, ale nikde v meste som s nim nikoho nevidela, co mi je trosku divne. neverim ze sa nikomu nepaci 🙂

marianna168
9. jan 2013

aj ja by som ho kúpila, ale som vysoká, neviem či nieje nízky, a aké sú kolieska atď...neviete poradiť 😖 ?

kajakaja77
11. jan 2013

Ahoj, kamoška ho má a chváli do nebies, najlepší golfáč aký kedy mala a ona tých kočov vyskúšala hodne..... Je ľahulinký a skladný a maĺá jej v ňom v pohode aj zaspinká. Teraz cez zimu ho používa len v meste, mimo používa stokke. A v skutočnosti je tá farba oveľa lepšia ako na obrázku.
Má potom kontakt na niekoho kto ich predáva za oveľa lepšiu cenu ako v obchode aj ona tam kúpila a aj ja ho chcem kúpiť, ale malá musí troška podrásť..... 🙂 😉 ona má Retro to je fakt krásna farba....

diniro
11. jan 2013

Ja ho mam,ale vo farbe retro. kociarik je vhodny aj pre vyssie postavy. Som s nim spokojna,sice teraz som ho "zazimovala" 🙂 ,tak ani neviem aky je do snehu. lebo fusak som sice kupila ED ,ale v inej farbe ako retro. . tak pouzivam do ineho kocika. ale mozem odporucit,dokupila som aj podlozku ED a je uplne makkunka.a malinky je spokojny.

marcelaaaa
13. jan 2013

ahoj presne nad tymto golfacom rozmyslam a na tejto stranke je super cena http://www.bambini.sk/sk/8300/28/elodie-details...

anet7
16. jan 2013

ahojte, mozete niekto kto mate tento kocik napisat Vase prakticke skusenosti v tomto pocasi ao je teraz - sneh a zly teren - da sa ci radsej nie? dakujem...

ingrid56
22. mar 2013

RETRO!!! Chcem ho!!!!

romana01
22. mar 2013

Ahojte, no ja som ho dnes objednala. A jedna kočka sem písala, že sú zle ovládateľné kolieska, že ho ide reklamovať. Skoro som odpadla, tu som sa zase trochu ukľudnila 🙂. Máte ho niekto? Ste spokojní?

barborka27
24. mar 2013

baby,ja mam cierny,v zaruke,pouzivany malo,predam a dam k nemu aj vlozku,ta je makkucka a bodkovana,piste ip 😀

lucy_lu
13. apr 2013

@kajakaja77 ahoj, proisim ta vedela by si ziskat od kamosky ten kontakt co si spominala?

lulu1112
9. sep 2013

ahojte,kto mate tento kocik,ako vam idu kolieska? Kupila som si pouzity retro a strasne tazko idu kolieska a to som novy cierny skusala v obchode a ten siel bez problemov. Mate nejaku radu,co s tymi kolieskami,ako ich rozchodit?

hanka21
20. sep 2013

Ahojte.My sme dnes tiež kúpili Elodie ten modry s kvietkami strašne sa mu teším lebo som bola zbláznená do neho ,len už som mala tolko kočíkov že už som sa bála aj na hlas vysloviť kolko stojí.Ale nakoniec sme ho kupili tu cez koníka v perfektnom stave. Len jednu chybičku má alebo ja tomu nechápem ako to je s tymi popruhmi cez ramienka, oni sú fakt také krátke???ved to je uplne nalepene na tej buginke ja cez to malej ani ručičku neprepchám nie to ešte zapnut a vyzerá že už sú uplne povolené. Ja som to aj rozobrala a mne to príde že tá čierna páska ten popruh je strašne krátky aké máte skúsenosti???všetci to tak máte?asi taam dám dorobiť niečo...pretože malu to v bodinku neobtiahne nieto v zime v bunde...dakujem za rady 😉 😉

dush
26. sep 2013

@hanka21 Ahoj ja mam tiez tento kocik a mam tam normalne zapinanie,tusim je aj nastavitelne.Najvacsia nevyhoda tohto kocika je,ze ked polohujete do lahu tak sa nedostanete do kosika dole..ani nahodou 😒 tento kociar je skor modny doplnok podla mna..aspon sudiac podla kvality..uvidim po dlhsom uzivani,tiez som skusila vela kocikov som zvyknuta na lepsie ovladanie.
@diniro je vhodny aj pre vysoke postavy.

dasamo
31. dec 2013

Vie mi nejaka mamicka povedat, ci sa oplati tento kocik, alebo je to fakt iba modny doplnok, lebo vyzera dobre a aj prakticky. dakujem

keiri
11. jan 2014

ahoj, ja ho mam a som s nim maximalne spokojna🙂 je podla mna perfektny 😅 je priestranny a aj dost vysoky 🙂ta strieska je uzasna, dieta krasne zatieni 🙂 ja ho sice teraz cez zimu nepouzivam, myslim na von, ale skusala som donho aj fusak ED a myslim si, ze sa da v pohode vyuzit aj na zimu 🙂 v kazdom pripade ja som kupu urcite neolutovala a mozem ho len odporucit 🙂

sonazitnanova
4. apr 2014

Dobry vecer nepredava ho niekdo za rozumnu cenu?dakujem

frangipani
6. apr 2014

ahojte mamicky, prosim vas, tie popruhy su naozaj take kratke ako tu spomina jedna mamicka alebo je to v pohode a normal?predpokladam ze malu aj tak do popruhov za taky polrok nedostanem 🙂 teraz ma 1,5r. zvazujem kupu uz tyzden a uz mi z toho sibe 🙂 malo fotiek a vobec nikoho som s nim ani vonku nevidela, haluz.

sasha680
13. apr 2014

Ahojte kocky, ja mam cierny bodkovany z cervenym vnutrom na strieske....je to krasny golfac. Hlavne ta maxi strieska je paradna. Velmi malo som ho pouzivala (moja dcera nebola kociarovy typ 🙂), takze je skoro ako novy. Kto by mal zaujem, poslem foto. Ja som vysoka 175 a k mojej vyske bol uplne v pohode. Zarucene s nim clovek puta pozornost 🙂

lucinka1104
4. sep 2014

Mia na predaj len trojmesačný Elodie bodka ka niekto nahodou , zvlašt som aj bodkavu vybavu dokupovala ale nie orig 🙂 prikladam univerzalnu plaštenku

maaaaria
25. feb 2015

Nemate niekto este na predaj tento kocik? Alebo aspon skusenosti s odstupom casu? Dakujem

barbie19
5. mar 2015

ahojte. chcela by som sa aj ja opytat aky mate v sucasnosti nazor a skusenosti s tymto kocikom?? chcem ho kupit na dovolenku.. dobre sa mi tam maly vyspinka? a co tie popruhy.. som zvedava, vobec nikoho nepoznam kto by ho mal..

niiiiini
28. mar 2015

Ahojte baby chcela by som ho kupit velmi sa mi páčia ... Malinky mal teraz 2 roky chcem sa Vas spytat ci bude mat v ňom este dost miesta ked ideme niekam na cely den ze si zdriemne?? Diky 🙂

monika8737
13. apr 2015

ahojte. ja mam tento: http://elodiedetails.com/shop/strollers/stockho...

Tiez som vahala, ci si ho mam kupit, lebo som nenasla vela recenzii a ani som si ho nemohla osobne vyskusat, ale riskla som 🙂 Zatial teda nebanujem, som spokojna. Kocik je dost velky, lahko sa sklada, strieska je super. Predne kolieska trosku hrkaju, ale nie je to nic, co by mi az tak vadilo pri kocikovani. Dcerka ma 1,5roka, je utlejsej postavy a ma tam este dost miesta. Myslim, ze aj vacsie dieta sa tam vpohode zmesti. Velmi lahko sa ovlada a tie popruhy su podla mna uplne normalne, daju sa dobre nastavit. Mam ku kociku aj madlo, da sa dokupit. Akurat este dokupim aj podlozku do kocika, pre vacsie pohodlie. Mala spi najradsej v postielke, cize neviem posudit, ako sa v nom spi. Kazdopadne, ked ho dam do uplneho lahu, tak ma z toho srandu a najviac sa jej paci to okienko na strieske. Celkovo odporucam tento kocik. Je stylovy a podla mna aj prakticky.

giugia
13. apr 2015

Ahoj.....ja som objednala bodkovany.....chcem ho na leto a na cestovanie...kamoska ma čierny a chváli. ....

miselbol
25. apr 2015

Ahojte , nepredava niekto tento kocik 🙂 ? Dakujem

bradik
11. máj 2015

Ahojte, ak by niekto predaval ED kocik, napiste mi prosim IP 😉 vdaka

saphyra
19. máj 2015

Ahojte, ak niekto ma na predaj elodie, piste IP... a este otazka - ako sa sprava cierny v lete? neuvari sa v nom babatko?

adulinkaa
22. jún 2015

ahojte aj ja ho chcem na dovolenku, ak niekto predava v top stave piste prosim IP.dakujem

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

úplne geniálne krásny kočík 🙂 ... ktovie či nie je drahý http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

rearo
28. apr 2016

to je aky ten retro?