Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

mimusik
22. jún 2009

Cessy áno, z tadiaľ, len my asi budeme mať červený alebo bordový 😉

cessy
22. jún 2009

no medzi ciernym a cervenym sa rozhodujem...ja ho idem aj objednat....ani neviem aka je dodacia doba 😕 idem to pozriet

mimusik
22. jún 2009

Ja nechcem nič čierne pre dievčatko, tak preto

mimusik
22. jún 2009

Všimla si si ten rozdiel? Čierny 14 dní a a červený 2-3 dni. Tých čiernych sa asi predáva viac, tak preto dlhšia dodacia lehota.

cessy
22. jún 2009

no mi mame chlapceka a kopu veci ma cervenych a bordove....aj v kociku mame cervenu vlozku.ale tento nosic kupim asi tem cierny

mi sme mali doteraz iba klokanku od chicco, ale to bolo otrasne, maly sa mi v tom naklanal.....uz sa neviem dockat, kedy mi pride 😅

mimusik
22. jún 2009

Ja som klokanku (ešte po 1. dcére) použila pri Simonke iba 3x, keď som musela vybehnúť do obchodu, ktorý máme 100 m od domu a potrebovala som mať voľné obe ruky. No bol to otras, za tých 10 min. čo som ju mala na sebe mi bolesť z chrbta vystreľovala asi všade.
Tak teda zajtra objednávame 😵

cessy
22. jún 2009

mimusik ja som uz objednala 😉
aj nad tymi topanockami som rozmyslala, ale nakoniec som ich neobjednala 😵

cessy
22. jún 2009

uz mi dosiel aj mail o potvrdeni objednavky.... 😵

mimusik
22. jún 2009

Cessy, čo sa týka topánočiek, ja ostanem pri starej známej osvedčenej klasike - vyššia pevnejšia kotníková topánočka s ortopedickou vložkou. U Baťu majú veľký výber a tiež máme 1 predajničku, kde sú boty z partizánskeho + bánoviec, tiež slušný výber 😉

cessy
22. jún 2009

no ved prave preto 🙂 . aj ja asi uznavam staru klasiku...do partizanskeho mame od nas 25km, moze topanocku aj odskusat, tak preto som to neobjednala

cessy
23. jún 2009

mimusik uz si objednala??? 😉

helad
24. jún 2009

My už máme doma nosič od piatku, ten červený. 😵 Asi sa opakujem, ale je perfektný! 😉

mimusik
24. jún 2009

Cessy, práve som ho objednala - ten červený 🙂

cessy
25. jún 2009

helad a za kolko ti prisiel???

mimusik takze cerveny zvitazil?? 😉

helad
25. jún 2009

cessy, asi za týždeň

cessy
25. jún 2009

dakujem, aspom sa mozem tesit...

ozaj a da sa v nom nosit aj na boku???? 😕 😨

helad
25. jún 2009

Áno, dá sa v ňom nosiť vpredu, na chrbte aj na boku.
Je k nemu taký návod, kde sú vyfotené jednotlivé kroky, ako si ho zapnúť a je to tam aj opísané. 🙂

cessy
25. jún 2009

no uz aby sme ho maly...tolko som sa pre neaky nosic rozhodovala....uz som ho davno mohla mat 😒

pimpa
26. jún 2009

Ahojte, uz mi prisiel postou objednany nosic a je vyborny, uplne ako manduca, dokonca je o dost makksi pre dieta aj pre mna, Patko je v nom rad, lebo od manduci mal otlacene nozicky a od tohoto nema, cely cas v nom ani nepipol, iba sa nosil. Boli sme s nim nakupovat plienky v Madarsku, aj mi v nom zaspal. Nosim zatial vpredu, ale skusim aj naboku, Patko ma teraz 7,5 kg.
Je sity "doma" ale velmi kvalitne, je k nemu pekny navod na pouzitie s fotkami, prisiel mi po tyzdni od objednavky na dobierku. Mam ten cerveny a je to pekna farba aj pre chlapca, taka ferari farba. Urcite ho odporucam, nie je o ni lepsi ako manduca a stoji 60 eur miesto 100 eur. 🙂

pimpa
26. jún 2009

chcela som napisat ze nie je o nic horsi ako manduca 🙂

kukenzi
26. jún 2009

zeby som sla aj ja do toho? chcela som manducu, ale vase referencie ma asi presvedcili 😵 🙂 😉

pimpa
26. jún 2009

ja som tiez chcela len manducu...ale riskla som, ze ved ho vratim, ked sa neosvedci...a vyplatilo sa 😅

mimusik
26. jún 2009

ahojte 🙂
cessy - ten moj cerveny by mi mal dojst o 2-3 dni, cize ocakavam, ze v pondelok. Sa nan uz moc tesim a tiez ako ty, uz som ho mohla mat davno, len nie a nie sa rozhodnut
Pimpa - cervena ferari? no uaaaau 😎
Kukenzi - vitaj v klube "liliputiek" 😀

cessy
27. jún 2009

mimusik no ja veru neviem kedy nam dojde, lebo som tam volala a pani povedala, ze na buduci tyzden caka tovor a potom to az posle.....tak cakam, cakam 😒

kukenzi ty mas ake male mimi 🙂 , podla mna vyuzijes na 100%....ty nasi uz zacinaju chodit...uz tam asi tolko casu nebudu travit, ale mi velmi vyuzijeme na vyletoch 😵

zitaje
28. jún 2009

Pozerala som si ten nosic aj na madarskej liliputi stranke a maju tam take hodnotenia, a ja sice mam skusenost iba so satkou a s meitai, s inym nositkom nie, ale vela mamiciek tam pisalo, ze je liliputi nosic pohodlnejsi ako ergo. To som bola dost prekvapena.
Ja som mala pozicany liliputi meitai a ten mal super pohodlne polstrovanie, takze ak aj nosic je z toho cesta, tak to bude asi dost dobre. Skoda ze nepotrebujeme. 😵

helad
1. júl 2009

Objednala som si Mei-tai Liliputi, tento: 😵
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

lenka138
autor
1. júl 2009

my ho už tiež máme odskúšaný, i keď zatiaľ mi v ňom drobec dlho nevydržal, ale musím povedať, že je úplne super. Je veľmi pohodlný a malého takmer na chrbtici necítim, lebo na rukách mi je už ťažký

lenka138
autor
1. júl 2009

ja ke´d som si na youtube pozerala videá na ergo a manducu, tak v tom nevidím ozaj žiadny rozdiel, samozrejme okrem ceny 😨, kt. je myslím si oproti týmto dvom o hodne lepšia 😲

cessy
1. júl 2009

ahojte tak nam dnes dorazil nosic Liliputi...zatial som ho neskusala, lebo maly doobeda nespolupracoval 😀 , bol umrncany tak som ho tam nedavala, ale poobede ked nam pride ocinko domov, tak ho skusime......
inak na sobotu ak bude pekne uz mame naplanovanu turu samozrejme s nosicom 😀 😅 😵

cessy
1. júl 2009

mimusik tebe uz tiez dosiel??
😕 😕