Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

bambi09
6. aug 2009

pampam,hoď do googlu 😉 a ja som aj kvôli cene ten Liliputi kúpila,ale som spokojná,oplatilo sa 🙂 🙂

veronika81
12. aug 2009

jééjda baby, ešteže som na túto tému narazila.. Dala som si do vyhľadávača "manduca alebo ergo", lebo sa rozhodujem medzi týmito nosičmi. Nakukla som aj do tejto témy, veľmi zbežne som ju preletela aaaaa.. wow!! To ozaj je tento nosič taký dobrý? Netušila som, že je niečo podobné ako manduca, ale cenovo oveľa výhodnejšie. Sčasti ste ma už aj presvedčili 😀 Idem si to ešte poriadne prečítať, ak sa niektorej z vás chce, môžete sa opakovať a popísať vašu spokojnosť 😉
Malý má 5 mesiacov a už skoro 9 kg, do koľko kg je tento nosič? A naozaj je zo zdravotného hľadiska taký dobrý a kvalitný?
No idem si vás ešte čítať 😵

helad
12. aug 2009

Veronika, podľa mňa budeš s Liliputi určite spokojná. 🙂 Ja naňho nedám dopustiť. 😵
Nosnosť je písaná 20 kg, a môžem ti potvrdiť, že je veľmi kvalitný a pohodlný.
Práve som sa pozerala, že majú teraz všetky farby na sklade, tak naňho ani nebudeš musieť veľa čakať.

helad
12. aug 2009

Ja už rozmýšľam nad ďalšími ich topánkami... 😀

veronika81
12. aug 2009

ďakujem helad 🙂 Prečítala som si celú diskusiu, nie je o čom..idem do toho! Už som sa aj registrovala, uvažujem nad tou červenou farbou, aj kočík máme červeno-sivý, len asi počkám ešte do zajtra, aby som tú farbu prediskutovala s naším ocinkom, ktorý už išiel spať 🙂

normálne sa už na to tešíííím 😀

veronika81
12. aug 2009

helad, dočítala som sa, že máš tiež ten červený. A prosím ťa, na obrázku vyzerá tá červená nie veľmi pekne 😝 ale písali ste tu, že je ako ferrari. To sa mi pozdáva viac 🙂 A tá kapucňa, čo je k tomu, tá je akej farby? Na tej fotke na stránke to vyzerá tak ružovo, to by som pre chlapca nechcela..

helad
12. aug 2009

Podľa mňa je to taká ferrari červená. 🙂 Kapučňa je z bledšej látky ako samotný nosič, ale určite nie ružová, tak do oranžova.

veronika81
18. aug 2009

dnes nám prišiel nosič - červený. Juuj je super, odporúčam 😵

A baby, chcem sa opýtať, prali ste ho už? Lebo môj malý, ako som ho do neho posadila, hneď sa zahryzol do tých remencov, čo mal najbližšie pri puse 😀 on teraz všetko pchá do úst, tak by som to radšej vyprala, vonia to takou "novotou" a nepáči sa mi, že to oblizuje. Môžem v práčke na 30-40 stupňoch?

helad
19. aug 2009

Veronika, už som ho nejaký čas plánovala vyprať, tak si ma teraz nakopla. 😀
Za hodinu doperie pračka, potom zreferujem... 😉

veronika81
19. aug 2009

😀 😀 ok helad, tak čakám na zreferovanie 😉

My sme boli teraz s nosičom vonku, asi hodinku a pol. Malému sa tam páči, aj mi zaspal, ale veeeľmi sa spotil chudáčik 😖 Mal také tenké bodíčko, holé nožičky, ale na brušku bol úplne mokrý, on aj ja 😝

helad
19. aug 2009

Môžeš ho vyprať, je v poriadku. 😀 Ja som dala na 40 stupňov, ani sa moc nepokrčil, troška som ho ponaťahovala, nebude treba ani žehliť.
Teplo je aj nám stále, tak isto v autosedačke, úplne z neho chudáka tečie... už aby bolo príjemnejšie počasie... 😒

veronika81
19. aug 2009

No super! A prala si ho s niečím, či iba samotný nosič? Lebo mám pocit, že asi pôjde farba z neho.

helad
19. aug 2009

Spolu s červenými vecami, vyzerá byť že nepúšťa lebo tam bolo napr. aj tričko s bielymi pásikmi a nič sa mu nestalo...

veronika81
19. aug 2009

Tak si ma potešila, nazbieram nejaké červené veci a operiem aj ja 😉 Díky

pimpa
19. aug 2009

Ahojte, my sa teraz stale len nosime s nasim nosicom. Mame cerveny 🙂 osvedcilo sa mi dat Patkovi siltovku, a netriet tvaricku kremom, ked moc pecie, ideme po vonku so slnecnikom od kocika. Inak aj vam deticky olizuju popruhy? My ich uz mame komplet preslintane 😀 😀 😀 este za Patko nema zatial zubky.
Uz pomyslam nad nejakym spolocnym oblecenim na nosenie, ked pride jesen. Poradte, ak mate nejake tipy.

majuska0
27. aug 2009

nosic je objednany, tak uvidime ako bude.

baskaj
27. aug 2009

kočky, ja som vás len čítala, ako sme vyberali nosič. nakoniec sme sa rozhodli pre liliputi, nakoľko sme nechceli zostať úplne vyžmýkaný... takže tiež ho už máme objednaný vo farbe bordovej... sa teším!

pimpa - cestou som narazila aj na toto:
http://www.babynositka.sk/obleceni.html

majuska0
28. aug 2009

baskaj aj mi sme objednali bordovy, tak uvidime aka bordova to bude. Uz sa tesim.

sssimi
28. aug 2009

Aj ja som včera objednala bordový 😀

keiko
28. aug 2009

Dievčatá, môžete mi poradiť, aký je rozdiel medzi ergo nosičom liliputi a mei tai liliputi ??? Dakujem pekne

klaudia74
29. aug 2009

Keiko, erg. nosič sa zapína na pracky (bederný pás aj ramenné popruhy) a doťahujú sa ako napr. ruksak. Tuto je vyfotený (na spodku strany): http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...
Mei-tai nemá nikde pracky, všetky popruhy sa uväzujú - okolo pása aj tie ramenné.
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

keiko
29. aug 2009

Dakujem moc krát, takže lepší bude ten erg. nosič, aj ked mei-tai sú krajšie, ale neni to o tom 😀

tehula
1. sep 2009

ahojte, liliputi ma zaujal, no stale som nepochopila rozdiel medzi tym klasickym a tym Mai Tai. Viete poradit?

tina_
1. sep 2009

ja mám pocit, že je to len v dizajne, ale to je len pocit...ak nie, tak ma opravte 😉

klaudia74
1. sep 2009

Tehula, tu si pozri návody, tam je to vidieť 🙂
mei tai: http://www.liliputi.sk/download/liliputi-mei-ta...
ergonomický nosič: http://www.liliputi.sk/download/liliputi-ergo-n...

majuska0
3. sep 2009

Vcera nam dosiel nosic liliuti a velmi som sa potesila. Nevedela som sa ho dockat. No hned prislo sklamanie, co uz je u mna zvykom, ked sa na nieco tesim. Nasa Evicka v nom nechce byt. PRoblem vidim u Evicky. Mam pocit, ze nedokaze dat nasiroko nozky ako je potrebne. Asi ju to velmi boli. Silno place a mne je z toho nanic. Tak som sa tesila. Manzel vravel, aby sme ho hned vratili, ale ja som proti, mozno ho vyuzijeme neskor. Teraz nam nezostava nic ine, len nosit Evicku v klokanke, kedze v kociku nechce byt. Mal niekto podobny problem?

PS: klaudia, dakujeme. Zasielka prisla velmi rychlo, bola som naozaj prekvapena.

pimpa
3. sep 2009

Maji,
ja myslim ze to je len o tom, ze to chce cas. Predsa len pre dietatko je to ine ako v klokanke. Aj my sme si museli par chvil odplakat, kym si Patko zvykol na nosic, ale teraz uplne v pohode. 😉

brnka
4. sep 2009

Majuska, vydrzte. Aj my mame liliputi nosic, maly tiez strasne plakal a branil sa byt v nom, chce to naozaj len cas a trpezlivost. Skusajte, keb bude Evicka kludna a v dobrej nalade..... postupne si zvykne

keiko
4. sep 2009

Neviem sa stále rozhodnúť či kúpiť liliputi ergo, a teraz som ešte viac na pochybách ked píšete že Vám deti v tom plačú, och poradte... 😅

martina46
4. sep 2009

Keiko, plačú, ale treba ich zvykať postupne. Naša plakávala skoro 2 mesiace, pri uväzovaní a než sa potom ukľudnila no a nakoniec nosenie milovala, len sa nevzdávat a skúšať a zvykať 😉