Máte skúsenosť s fusakom Lodger?

zuma47
30. aug 2012

Mate skusenost s fusakom lodger? oplati sa mi ho kupit, ked ma mala teraz 16 mesiacov? chcem ho do sportoveho kocika...

zazalienka
30. aug 2012

Ja myslím že oplatí, môj malý je (bol ) nezvyčajne veľké a vysoké dieťa - teraz bude mať v januári 3 a ešte sa do tej vrchnej časti stále zmestí. Jasne že tá vnútorná vložka je nanič ale ten vrchný fusak je geniálny. Ja na neho nedám dopustiť.

tammika
30. aug 2012

Jasne, ze oplati, je perfektny a mam pocit, ze aj neznicitelny. My sme ho vyuzili pri starsej vyse dvoch rokov a teraz ideme pri mladsej opat, nedam na neho dopustit 🙂

ivani
30. aug 2012

ja nad nim tiez rozmyslam, maly ma 3 mesiace tak zvazujem ci ho na zimu kupit. mam Concord kocik, snad sa do sportovej casti zmesti. v diskusiach pisali ze u ale 1,5 rocne a viac deti uz nechcu byt v golfaci, tak neviem ci sa mi na jednu zimu oplati kupovat drahy lodger. ake mate vy skusenosti, chceli vam deticky sediet v golfaci v zime?

acer11
30. aug 2012

myslím že áno,máme ho,je super,ideme používať aj túto zimu,síce sa už tak často nevozíme,ale určite sa zíde aj na občasné prechádzky,pocit nezničitelnosti máme aj my 😀 24m

penelope1
30. aug 2012

Je vhodny tento fusak do autosedacky?