Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s kočíkom Jane Nanuq v zime?

shafqa
27. sep 2012

ahojte, ja som sa chcela opytat, ze ci mate niektora skusenosti s Jane Nanuq v zime? potrebujem golfac na cestovanie, stale chodime niekam na vylety a nas Jane Trider je dost neskladny 😒 takze rozmyslam nad Nanuq-om, ale zda sa mi, ze tam dietatko nieje az tak chranene. Viete pomoct? pripadne poradit nejaky iny rovnako dobry golfac? Vopred vdaka. 🙂

katka121
27. sep 2012

tento kočík nemám, ala myslím, že golfáč je stále len golfáč.....na zimu podľa mňa nevhodný - neskúšala si pozrieť niečo ako je britax B-agile - skladá sa jednou rukou a podľa mňa je možno aj skladnejší (myslím v zloženom stave) ako klasický golfáč..... ja nad britaxom tiež uvažujem, teraz mám golfáč cosatto bob ale na zimu to rozhodne nieje, na sloveksu je okrem smenu v zime aj kopa tých kamienkov po cetách - hrkalo by to ..... k britax je konkurent jogger city mini ... aj ten sa mi zdá O.K. ale britax je asi lahší a tiež lahšie manipulovanetný, najlepčie keď si o tom pozrieš video na youtube - ako sa skladajú a predstavenie tých kočíkov......

katren
27. sep 2012

tiez by som nesla do golffacu na zimu....radsej poriadny sportiak 😉

daniela242
27. sep 2012

Ja som mala golfáč pri staršej dcérke. Kupovala som v novembri, zimu sme prežili ale na nejaké veľké výlety sme s ním nechodili. Dcérka nebola príliš kočíkový typ 😉 Nám stačil na krátke prechádzky, prešla som aj po snehu keď trebalo,vošiel sa mi dnu aj fusak ale celkovo sme s ním chodili málo.Ak chodíte často na dlhšie prechádzky, výlety tak asi bude vhodnejší naozaj nejaký športiak a ten golfáč nechať do nákupných centier a na krátke rýchle presuny 🙂