Máte skúsenosť s kočíkom Tako egg?

laracska
19. sep 2013

Mam tri vybrate druhi, ktore sa mi pacia Camarelo Sevilla,Tako egg a Dorjan Danny Sport Prestige Basic. Neviem sa rozhodnut, pomozte mi prosim 😖 dakujem 🙂

nikolet_89
20. sep 2013

Camarelo Sevilla nie, male predne kolecka, zle na sneh. Tako egg mi pride maly.
osobne by som si vybrala Dorjan Danny Sport Prestige Basic...i ked my mame X-lander a sme velmi spokojny pozri si
http://www.kocikovo.sk/product/x-lander-xa-hlbo...

babatenko555
15. okt 2013

Ahoj 🙂 Podľa skúseností môjho brata a mojej švagrinej a podľa toho čo som videla musím povedať že Tako Egg je super kočík. Je veľmi lahučký, odpružený, vaničku má dostatočne veľkú aj hlbokú, športiak je velmi podobný ako na camarelle, kolieska sú také akurát, brat so švagrinou mal hned od prvej chvíle vybratý kočík, upútali ich krásne farby a praktickosť tohto kočíka 🙂 Ku kočíku dostali dokonca aj dáždnik zadarmo podľa farby kočíka 🙂 Objednávali ho cez svet kočíkov a vyšiel ich 444€ takže myslím že super pretože sú aj drahšie kočíky a tento je taká zlatá stredná cesta 🙂 Kočiarik je krásny, oni majú zelený a nemôžu si vynachváliť 🙂 Všetky tri časti majú zateplený nánožník a ku každej časti je aj ochrana pred daždom 🙂 Musím podotknúť jednu vec ktorá sa mi na tomto kočíku velmi páčila... Pri používaní hlbokej vaničky nemusíš používať tie zastaralé sieťky proti hmyzu pretože k tomuto kočíku je ku hlbokej časti originálna sieťka proti hmyzu ktorá nieje len tak prehodená cez kočík ale je pekne zazipsovaná k vaničke a strieške 🙂 Dúfam že dobre vyberieš nech sa už rozhodneš akokolvek 🙂 Ale myslím že Tako Egg je super voľba 🙂 Pekné tehuľkovanie @laracska