• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

15. apríla 2016 
@ifankah ahoj,neviem ci si to uz vyriesila.Ak nie,tak to prestrcis spolu s tym popruhom od potahu cez dierku na spodku sedacky a prisrobujes zospodku na konstrukciu
8. apr 2016 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkamel jaaaaj, takze tam budu kazdou tou srobkou v zadu akoby dva pruhy prisrobovane? :slight_smile: musim to pozriet vecer :slight_smile: zatial dakujem velmi pekne, kebyze stale tapam, tak sa este ozvem :slight_smile:
8. apr 2016 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifankah Ano su tam obe :relaxed:. Vsak keby nieco,rada pomozem :relaxed:
8. apr 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako mi to nevychadza :grinning: mala som aj to umelohmotne "ocko" prevliect cez tu dieru v sedacke? Vychadzaju mi nejake nerovnake dlzky tych popruhov :blush:
8. apr 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifankah nie,to ocko nechaj hore,potom to bude akurat:relaxed:
8. apr 2016 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaa. Podarilo sa :slight_smile: si poklad :wink: dakujem
8. apr 2016 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifankah to patrilo tebe :slight_smile:
8. apr 2016 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkamel jaj, ja som rura, ten prispevok patril tebe :grinning::grinning::grinning::grinning:
8. apr 2016 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifankah jej dakujem pekne:relaxed::relaxed::relaxed:
8. apr 2016 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este jedna otazocka baby, aky skejtik k tomuto kociku pasuje? Obavam sa, ze "vdaka" sklonu konstrukcie a zavadzaniu brzdy tam univerzalny nebude pasovat ziadny :( ci sa mylim? Dakujem :slight_smile:
12. apr 2016 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim vás kto má tento kočík aká je dlžka operadla a ked sa dá na ležanie aká je celková dlžka? Syn bude mat 2-roky a mám Graco golfky a su mu moc krátke nema si kde opriet hlavičku. Tak hladám niečo dlhšie a neviem sa rozhodnút.Dakujem.
14. apr 2016 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zosia ahoj, dlzka operadla je 44cm a ked das lahnut a zdvihnes aj nozicky, je to nejakych 83cm
14. apr 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifankah Dakujem za ochotu, ale je to krátke. Neviem aký kočik by bol dlhší a za rozumnu cenu,Dakujem.
15. apr 2016 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok