Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

glorita
3. aug 2007

lucul-ty pragmatik 😀
ale aj ja som na zelenu-zda sa mi neutral... 😎 ten moj len cervenu-on si mysli totiz asi ze kupuje pre maleho ferrari... 😀 😀

luculka
autor
3. aug 2007

inak aj mne sa paci ten zelený 😎

luculka
autor
3. aug 2007

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6034266
tento je náádherný....len u nas som ho nevydela 😒

emmy3
6. aug 2007

ja som ho pozerala,ale mne sa sdala tá vanička strašne úzka aj ked na dĺžku by vyhovovala. Neviete niekto rozmery vaničky? ja som ich nikde nenašla

luculka
autor
7. aug 2007

no je uzka aj nazivo....ale neviem kolko....
kedze ju vyuzijeme len cca mesiace tak to snad moc nevadi... 😒

latifka
18. aug 2007

dievcata,rozmery vanicky
> Kočík NURSE MEGA SET mi poslali z obchodu z Michaloviec,a to :dĺžka: 83cm
Šírka: 42cm
Hĺbka: 19cm
Kočík má nadstavbu hlbokú, športovú a autosedačku. takze len tolko...

luculka
autor
18. aug 2007

latifka a vy o nom rozmyslate?
inak preto su podobne ako Jane...lebo je to ten istý výrobca 🙂

latifka
18. aug 2007

Luculka-ahoj!mne sa paci,len neviem,ci by to nechcelo vidiet nazivo...obavam sa trosku, ale brala by som ho....ty uz mas kupeny kocik?

latifka
18. aug 2007

Luculka,teraz citam spatnu postu, ty si ho videla ten kocik?zdal sa ti uzky?vanicka,myslim...je vystuzena nejako?ci len bugina sklopena?vdaka

astonka
18. aug 2007

Ahoj dievčata,ja nemam nurse,ale mam JANE CARRERU,(nie metrix)no ak porovnám vaničku a tu moju od carrey tak je uplne rovnaka,mala som aj adapterovu verziu aj tu klikl klak novšiu,a vaničky na jane su dosť veľke,moj maly tam vošiel aj v 8mesiaci pozrite na www.babyland.sk tam su aj rozmery ja si ich už nepametám a bola som s nim spokojna,vdela som ten nurse zda sa mi ta vanička ešte menšia ako jane,tak len tolko

latifka
18. aug 2007

astonka, tak ja teraz neviem ☹ ☹ , na Jane je napisana sirka vanicky 33cm,a mne napisali,ze Nurse ma 42cm, ty pises ,ze Jane sa ti zda vacsia...myslis ten Mega set od Nurse? lebo su aj ine typy od Nurse a tie sa viac podobaju na Jane...dik za ochotu

astonka
18. aug 2007

No tak neviem ako sa to volalo,pozerala som ho v optime v KE,taky obchod no neviem nazov,farba bola taka ružovo-zelena,ale fakt neviem aky NURS,škoda mohla som si všimnuť,no ono ´tie JANE maju pškotovy tvarar,no fakt ostava asi to len normalne v obchode omerať 😉 ,no neviemči som pomohla,ale ten nurs je cenovo fakt super,(moja trojkombinačka stala 26.000 plusfusak)tak už sa len rozhodnuť

latifka
19. aug 2007

to bol iny asi, lebo tieto su len jednofarebne...ale dakujem za ochotu, si zlata, skoda , ze u nas tie kociky nie su (som z LM) a cestovat sa uz bojim...asi to necham na muza al. neviem

luculka
autor
19. aug 2007

my uz mame NURSE Look3 zajednaný...zelenu farbu....a tie co su jednofarebne...su minulorocná kolekcia 🙂

astonka
19. aug 2007

Tak skus pochodiť mimibazar,aj česky sa mi zda je tam jedem a skus poprosiť maminu či ti to nejako nevie omerať,ak by som sa dostala do KE v najbl.dobo tak sa tam stavi a premeriam,no ovšem ak neporodiš 🙂 ,kebyže sam mala cestu tak potom napišem,

luculka
autor
19. aug 2007

ja som sa akosi o rozmere ani nezaujimala 😕 ...ale ked som ho porovnala s chicco....tak bola ta vanicka podstatne vätsia 🙂

astonka
19. aug 2007

No ešte som pozerala na www.babetkovo.sk,tam maju NEKKO DUPLO za 13.290sk asi v 6 farbach,tie vaničky ak si kliknešn na babyland,su uplne podobne tým METRIXOM a tie su menšie ako tie klasicke ktoru som mala ja na svojom JANE,ale fakt su uplne rovnake len tie farby su ine,v tom babylande by mali byť na tych METRIXOCH aj rozmery,tak skus porovnať,a ešte ta METRIXOVA vanička ona služi aj ako autosedačka sa da tak polohovať aj ta v NURSE,ono je to na jednej strane dobre ale ja som si radšej vybrala vajičko a tu väčšiu vaničku(jane)ta METRIXOVA.

luculka
autor
19. aug 2007

my sme zvolili look prae kvoli vanicke....lebo ju vyuzijeme v zime a tá duplo sa mi na zimu nepozdáva....je to to iste lebo to robi ten istý výrobca 🙂 😉

latifka
19. aug 2007

astonka- dakujem ti, vsetko som si popozerala,co si odporucila...rozmery Metrixov som nenasla,ale zda sa mi to tak ci tak mensie,ked si predstavim,ze male bude v zime v kombinezke a fusaku...nebude mat miesto podla mna...Ten od Nurse MEGA SET Blue balls sa mi zda najpriestranejsi,len ked zas nie taka pevna vanicka...ja fakt neviem!pa

veva55
21. aug 2007

Baby neviete, ci niekde v BA existuje predajna, kde maju tieto Nurse kociky (myslim viac druhov tychto kocikov). Dakujem.

mm1
21. aug 2007

Veva: ahoj Vevi, kamoška mi poradila predajňu babyland, tam sú tie kočíky Jané a Steggi.

www.babyland.sk je to na Pestovateľskej pri Ikei a hypoši...

a luculka písala, že Nurse objednali v Malackách, ale neviem presne kde....

Luculka, kde v Malackách????

veva55
21. aug 2007

aj ja som nasla na nete 1 link na internetovy obchod, maju aj odberne/predajne miesto - v BA pri Metre. Urcite tam pojdem niekedy pozriet.

mm1
21. aug 2007

veva: kde to je????? alebo pošli link... mrknem....

veva55
21. aug 2007

ten IO urcite poznas - www.kocikovo.sk
No a mozes si prist pozriet nazivo kociky na Nabreznej ulici c. 39 (vraj hned pri Metre), cize smer Ivanka pri Dunaji

luculka
autor
21. aug 2007

babule v Malackách ich maju v obhodnom dome AFK...alebo v CHICCO na stupavskej ul.

mm1
22. aug 2007

Luculka: tak to viem kde je, pôjdem omrknúť tam.....🙂
tam si objednávala???
čo ťa vyšla celá tá sada? myslím, že zelený si si vzala že?????

veva55
22. aug 2007

luculka a v tych Malackach maju tiez viac typov tychto kocikov?

luculka
autor
22. aug 2007

my sme ho objednali v CHICCO....tam maju tri druhy na ukázku...a v AFK tusim tiez.... 😉 nás vysiel 15 900....

mm1
22. aug 2007

luculka: a co je v tej cene??????