• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s kočíkom Nurse Look 3?

10. júna 2011 
Ake mate skusenost s Nurse kocikmi?
15. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julie aj ja chcem kupit Nurse..konkretne Nekko.. sportak..na jar.. pocula som na ne len odporucania..
15. sep 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som pozerala v obchode Nurse Look. Vyzeral veľmi dobre, ľahké skladanie aj manipulácia, zložený sa v pohode zmestí do kufra malého auta, nie je ťažký, proste mne sa páčil. Len mi nevedeli povedať, kde sa vyrába.
16. okt 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky mi sme kupili tiez kocik Nurse Look 3 v Partizanskom.ale da sa objednat cez internet z babetkova mi mame presne ten zeleno zelienkavy naozaj je s nim lahka manipulacia.a je celkom lahky je k nemu aj folia proti dazdu a prebalovacia podlozka
17. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulla prosím Ťa, je na kočíku alebo na krabici uvedené, kde je ten kočík vyrobený? nerada by som kúpila niečo vyrobené v Číne... :unamused:
20. okt 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyrabaju sa v spanielsku.
24. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,vie mi niektora z vas povedat nieco o kociku nurse nekko? neviem katmi,ci si nakoniec kupila, ci nie. ak ma niekto tento kocik, prosiiiim odpoviete mi na tieto otazky? z akeho materialu su kolieska? aky je rozmer celej sedačky - dĺzka aj sirka. da sa polohovat aj do lahu? nedokopem sa na kolieskach,ked bude rucka otocena smerom tvarou dietata ku mne? a je na budicke okienko, aby som na dieta videla? a este cosi,buda je pevna? dakujem
25. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nurse look 3 a mozem len odporucit,je to skvely kocik a lahucky.
25. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kamoska ma nurse look a chcem sa nan pozriet,ked sa vrati z dovolenky.neviem,ci tento kocik ma aj okienko na budicke.ja mam kocik s otocnou sedackou,ale kvoli slniecku by som chcela este jeden s preklapacou ruckou,ale neviem sa rozhodnut aky.ak niekto vie,nech poradi....dakujem
26. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky moje a pozná niektorá nurse mega?? ake mate skusenosti? :wink:
8. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky. neviete mi niekto povedat ci sa da pripevnit na kocik vanicka nurse look na sportovu cast kocika nurse cooper? dakujem :slight_smile:
5. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vanička nurse look nejde na nurse cooper ja som tiež mala cooper a chcela som túto vaničku a nešlo to,pasuje tam len tá vaničkosedačka a tá je velmi úzka.
5. jún 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia1234 dakujem za odpoved
6. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvažujem kúpu nurse hello máte ho niekto??? + /- ďakujem
10. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok